Sen každého muže i ženy, kteří spolu žijí, je mít naplňující vztah plný vášně a porozumění. Mít prostě takový vztah, který více dává jako bere.

Nejlepší recenze: Vimax, Zerex;

Na takové soužití je nesmírně důležité, aby to klapalo iv posteli. Ačkoli možná s námi nebude každému z vás souhlasit, fungující sexuální život je jedním ze základních pilířů dokonalého vztahu. Všichni dobře víme, že když to nefunguje v tomto směru, je jen otázka času, kdy to už nebude fungovat ani v jiných sférách vztahu.

Na druhé straně, kdo dnes dokáže vždy když je to třeba podávat stoprocentní postelové výkony?

Neustálý stres, to množství povinností a starostí, které nás den co den dobíhají a ničí nám naše vztahy prostě nevíme mít pod kontrolou. Špatné stravování, časné vstávání a pozdní příchody domů, po kterých nás čekají doma ještě děti, které žádají naši pozornost a péči. Člověk se ani nenaděje a už je skoro půlnoc, kdy vyčerpaní uléháme k našim partnerům.

Může pak ještě někdo zažít super sex? Ved je to téměř nereálné …

Je pravda, že když odstraníme tyto negativní jevy, zlepšíme životosprávu a začneme popřípadě i sportovat, věci se začnou ubírat správným směrem. Kdo však může ráno o 4 vstát a připravit si zdravou stravu na celý den? Kdo si může večer dát ještě 2 hodiny pořádně do těla?

Ti, kteří to zvládají i navzdory těmto negativním faktorem si mohou říci, že jsou ti šťastnější.

Všechny tyto věci zásadně ovlivňují náš sexuální život a způsobují nám různé sexuální problémy, které nás udržují v tom bludném kruhu, ze kterého se nám jen těžko dostává. Proto jsme se rozhodli, že na našich stránkách Vám ozřejmíme některé sexuální problémy, ukážeme možné řešení nebo recenze na dostupné vitamínové bomby, které Vám pomohou zlepšit sexuální stránku Vašeho vztahu.

Pár věcí, proč se vyplatí mít sex a netřeba to s ním hned vzdát:

1, Podle vědeckých výzkumů, je sex nejlepším lékem na krásu. Estrogen vylučovaný při sexuálním aktu, způsobuje zjemnění pokožky a vlasům dodá lesk.

2, Pokud trpíte nadváhou, nebo to občas jen přeženete s vydatnou stravou, neznamená že musíte běžet hned do posilovně. Průměrný sexuální zážitek spálí tolik kalorií, než 30 minutový běh.

3, Romantické milování snižuje výskyt vyrážek, dermatitidy a různých kožních neduhů více než o polovinu. Pot uvolněný při sexu zase zajistí, že Vaše pokožka bude přímo zářit.

4, Sex má zásadní vliv na zlepšení imunitního systému. Uvolňuje se pi něm totiž imunoglobulin.

5, Bolest hlavy jako důvod nemít sex je jistě jen záminka. Při sexu se totiž uvolňují mozkové cévy které zajistí, aby se bolest hlavy odstranila.

6, Sex je dokonalá náhrada za posilovnu. Při něm si totiž procvičíme většinu svalů.

7, Líbání nám paradoxně zajišťuje dokonalý chrup. Snižuje totiž úroveň kyseliny v ústní dutině, která stojí za vznikem zubního kazu.

8, Muži, kteří mají sex alespoň 2 krát týdně mají až o polovinu menší pravděpodobnost infarktu.

9, Denně má sex asi 240 milionů lidí, což asi každý 26. člověk na zemi. Proč byste ho neměli mít i vy?

10, Sex má vliv i na náš sexappeal. Sexuálně aktivní jedinec pak ve zvýšené formě vylučuje feromony.

 

Mít sex se tedy opravdu vyplatí!