erexan logo

Erexan – lékařský ověřený doplněk

Recenze o Erexane a jeho účincích

Ničím neohromí, nic nezkazí. I takto by se dal definovat další z řady doplňků na podporu erekce, který sám sebe definuje jako ověřená náhrada za Viagru bez lékařského předpisu. Pojďme se tedy společně podívat na tento podpůrný produkt a recenzi.

Sleva
Máme pro Vás aktuální slevu na na nákup Erexanu. Pokud se rozhodnete zakoupit tento produkt, stačí do poznámky zadat sleva55 a ušetříte 55 kč! Chci uplatnit slevu a ušetřit [wp-svg-icons icon=“rocket“ wrap=“i“]…

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Erexan složenie
 3. Balení a cena
 4. Užívání
 5. Ušetřete z nákupu
 6. Časté otázky
 7. Hodnocení

PREZENTACE EREXANU

Na Youtube můžete najít i další poloprofi až amaterske videa, která se snaží prezentovat Erexan.

EREXAN – vlastnostmi, které udává

 • tvrdá erekce už do 60 minut
 • prodloužení pohlavního styku
 • zvýší chuť na sex
 • ověřená náhrada Viagry
 • bez lékařského předpisu

Složení

Tribulus terestrisPoměrně známá a častá složka doplňků na podporu erekce. Tribulus terrestris je rostlina rostoucí v mnoha tropických i mírných pásmech světa. Mnoho různých kultur ho používá mnoha způsoby. Například, Řekové používali Tribulus terrestris jako diuretikum a náladu zlepšující prostředek. Indiáni jej používali jako diuretikum, antiseptikum, a protizánětlivý lék. Číňané ho používali na různorodé účely na játra, ledviny, a kardiovaskulární choroby. V Bulharsku se užíval Tribulus terrestris jako sexuální stimulant a proti neplodnosti. V poslední době, ho začali používat také východní evropští atleti a silový závodníci. Jeho účinky se začaly klinicky testovat v 70. letech minulého století, kdy byly i poprvé potvrzeno. Zjistilo se, Tribulus terestris zvyšuje tvorbu hormonu testosteron, přičemž viditelným účinkem je zvýšená tvorba a pohyblivost spermií.

L-arginin – patří mezi semi – esenciální aminokyseliny (tj. Aminokyseliny, které si organismus za určitých podmínek nedokáže sám av dostatečném množství vyrobit – tato situace typicky nastává v období růstu, při zvýšené tělesné námaze, nemoci apod.). Má několik hlavních oblastí působení. Používá se při růstu svalů, jako spalovač tuků, stimulant imunitního systému av neposlední řadě jako podpora sexuálního zdraví.

L-citrulin – je neesenciální aminokyselina potřebná k proteinovým syntézám. Tato látka zvyšuje energii a stimuluje imunitní systém. Také pomáhá dostat z těla odpadní amoniak. Mezi její další a neméně významné účinky rozhodně patří zmírnění únavy (zajišťuje okamžitou energii), rychlejší a lepší hojení, zlepšuje prekrvenie tkání a zajišťuje rychlou energii a její přenos do svalů.

L-lysin – je esenciální aminokyselina, kterou si lidský organismus nedokáže sám vyrobit. Považuje se za nejnepostradatelnější aminokyselinu. Funguje jako nezastupitelná stavební jednotka všech bílkovin. Tato aminokyselina má schopnost působit proti nachlazení, herpesu a oparovým virem.

Typy produktu Erexan

 

Obsahuje 15 tablet, cena je 790 Kč (už aj v CZ!)

 

Obsahuje 30 tablet, cena je 1390 Kč

 

 

Obsahuje 45 tablet, cena je 1840 Kč

Obsahuje 60 tablet, cena je 2400 KčAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Erexan balík Standart

790 kč

Určený na erekci a zlepšení sexuálního zážitku

15 tablet

Sleva od nás 55 kč

Nejprodávanější typ

Uplatnění slevy:

Vložte do objednávky sleva55 a vaše sleva se uplatní

Erexan balík Plus

1390 kč

Určený na erekci a zlepšení sexuálního zážitku

30 tablet

Sleva od nás 55 kč

Ušetríte 190 kč + 55 kč sleva

Uplatnění slevy:

Vložte do objednávky sleva55 a vaše sleva se uplatní

Erexan balík Super

2000 kč

Určený na erekci a zlepšení sexuálního zážitku

45 tablet

Sleva od nás 55 kč

Ušetríte 370 kč + 55 kč sleva

Uplatnění slevy:

Vložte do objednávky sleva55 a vaše sleva se uplatníAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Erexan Megabalík

2600 kč

Určený na erekci a zlepšení sexuálního prožitku


60 tablet

Sleva od nás 55 kč

Ušetříte 560 kč + 55 kč sleva

Uplatnění slevy:

Vložte do objednávky sleva55 a vaše sleva se uplatní

Užívání

Denně se doporučuje užívat maximálně 2 tablety 1-2 hodiny před sexuálním stykem.

Tato dávka by neměla překračovat a tabletky také neslouží jako náhrada pestré stravy.

Tipy na užívání

 1. Pilulka zabírá vždy lépe na lehčí žaludek jako když se přejíte a pak užijete tabletku.
 2. Začněte vždy s jednou pilulkou.
 3. Pokud nemáte pocit účinku, přidejte před sexuálním stykem i druhou.
 4. Kombinace užívání může být i jedna každý den ráno a následně před sexuálním stykem přidat druhou tabletku.

Erexan 685mg – koupit v lékárně nebo přes internet?

Erexan je pravděpodobně možné zakoupit i v lékárně, ovšem to zaleží od jednotlivých prodejních sítí. Lékárna proto není tou nejsnazší cestou, jak Erexan 685mg získat. Trend internetového obchodu a prodeje je již nezvratitelný a hlavně často krát levnější a odkudkoliv dostupný. Proto, pokud se rozhodnete Erexan vyzkoušet doporučujeme jej zakoupit prostřednictvím internetového oficiálního eshopu.

Benefity vyplývající z internetového prodeje

 • Vždy na skladě. Erexan se vyrábí bratislavská společnost Auger s.r.o a zajišťuje, že je produkt vždy k dispozici.
 • Diskrétnost je také obrovským benefitem, který je pro mnohé rozhodujícím faktorem nákupu přes internet.
 • Garance vrácení peněz. Pokud si například objednáte 3 balení a rozhodnete se je vrátit, tak vám vrátí i peníze za každé neotevřené balení.

Rozložení eshopu – ušetřete

Počet baleníPilulky (ks)Ušetříte v korunáchCena za pilulku/BaleníKoupě od výrobce
115-52 Kč/790 Kč Chcem 1 balení
230190 Kč 46 Kč/1390Kč Chcem 2 balení
345370 Kč44 Kč/2000 Kč Chcem 3 balení
460560 Kč 43 Kč/2600 Kč Chcem 4 balení

Doporučení: při nákupu 4 balení lze ušetřit nejvíc – tedy až 560 Kč jak vyplývá z tabulky. Koupit 4 balení

Nezapomeňte použít kupón sleva 55 a vaše cena klesne o dalších 55 kč – Použít kupón teraz [wp-svg-icons icon=“lightning“ wrap=“i“]

Tajný tip: Když vám však Erexan nebude vyhovovat – můžete balení vrátit a dostanete zpět své peníze

 

Často se nás ptáte

Je Erexan lék?

 • Ne. Odborně řečeno jde o výživový doplněk. Doplňky můžeme charakterizovat jako složky stravy, které doplňují nezbytné složky na správné fungování organismu v určitých procesech – v tomto případě tedy schopnost dosahovat erekci.

Jsem vhodný adept na jeho užívání?

 • Každý chlap, který má od 18 let a chce ale má pocit že potřebuje zvýšit svou sexuální výkonnost je vhodný typ. Erexan není určen ženám, dětem ani lidem kteří mají kardiovaskulární onemocnění. V takovém případě se při návštěvě lékaře informujte, zda vám může nějaká složka způsobit problém a řiďte se jeho pokyny.

Kedy pocítim účinky?

 • U většiny mužů dochází ke zlepšení po několika sexuálnch stycích. Některý však musí Erexan užívat více dní nebo experimentovat s dávkováním – viz výše typy k užívání. Pokud máte pocit že Erexan nezabral – můžete neotevřené balení vrátit a zkusit například Ejoy nebo Zerex.

Hodnocení

Byli jsme až překvapen, kolik lidí Erexan doporučuje. Po důkladném zjišťování názorů uživatelů a jejich zkušeností jsme vyhodnotili Erexan jako jedno z vhodných řešení na erektilní dysfunkci a celkové zlepšení sexuality. Sami si můžete ověřit a přečíst některé diskuse například na zzz.sk, fóru, které se věnuje zdravotní problematice. Abychom však jen nechválili, musíme podotknout, že jsme nezjistili všechny potřebné informace, které by výrobce mohl / dovozce na své internetové stránce zveřejnit. Jako další plus zase považujeme fakt, že se doporučuje užívat i lidem, který sexuální problém nemají a chtějí si jen vylepšit sexuální prožitek. Proto v konečném rozhodnutí, zařazujeme Erexan mezi doplňky, které mají přijatelnou cenu a vyplatí se minimálně vyzkoušet.

Získejte i slevu! Vložte do poznámky sleva55 a získáte slevu 55 kč. Akce platí na všechny produkty!

Zpozorněte:

pri nákupe 3 balení ušetríte až 370 Kč (+s kuponem sleva55 + 55 kč) –  Chci ušetřit:)

UPOZORNĚNÍ

Erexan je dostupný v lékárně i bez lékařského předpisu.

Doporučuje se užívat jednu až dvě tablety před pohlavním stykem s časovým odstupem 60 minut před samotným aktem. Pozitivní účinek může trvat až 36 hodin. Můžete také nemusíte užívat pravidelně. Denní dávka by však neměla přesáhnout 2 tabletky. Užívání je povoleno pouze osobám starším 18 let.

Erexan je možné užívat a dávkovat dlouhodobě, protože neobsahuje škodlivé látky. Je možné jej užívat s jakýmikoliv jinými doplňky / léčivy souběžně, výjimkou jsou však léky na kardiovaskulární onemocnění.

Výslovně se nedoporučuje užívat lidem se srdečně-cévními onemocněním. V případě kombinace Erexan a alkohol dovozce na své stránce neuvádí žádné vedlejší účinky, na druhou stranu ho však ani nedoporučuje a pokud, tak užívat jen v kombinaci s malým množstvím alkoholu. Také by Erexan neměli užívat ani lidé, kteří jsou alergičtí na některou z jeho složek.

Stránka prodejce: Erexan.eu

Otevíráme pro Vás diskusi, kde se můžete podělit se zkušenosti se dalšími uživateli Erexanu.

3/5 - (131 votes)

One Response

 1. Oldřich 12. novembra 2016

Zanech svůj názor

TOPlist