ejoy

EJOY – další tablety na erekci ???

eJoy je přírodní doplněk výživy pocházející z Velké Británie, který je zaměřen na zkvalitnění sexu a celkového zdraví muže. Je to poměrně novinka, která se na našem trhu objevila někdy koncem roku 2015. Úkolem produktu je zvýšit libido muže, příznivě působit na prostatu a prodloužit pohlavní styk. Považuje se za jeden z nejlepších doplňků stravy na podporu erekce, jaký se momentálně na našem trhu nabízí. Ve srovnání s konkurencí je zajímavý zejména složením, cenou ale i možností dlouhodobého užívání. eJoy je vhodný pro všechny muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální život.

Tip pro Vás
Potřebujete zvýšit Vaše libido, sexuální chuť nebo máte problém s erekcí? Ejoy řeší všechny problémy a pokud se rozhodnete ho zakoupit, zadejte kupón ejoybonus a dostanete od nás slevu až 75 Kč! Využít slevu na Ejoy [wp-svg-icons icon=“rocket“ wrap=“i“]…

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Ejoy slozeni
 3. Balení a cena
 4. Porovnání vs Zerex
 5. Otázky
 6. MEGA sleva na eJoy
 7. Hodnocení

Charakteristika eJoy

eJoy je unikátní přípravek který:

 • zlepšuje erekci (výrobce deklaruje zlepšení erekce již do 30 minut od užití)
 • prodlužuje dobu pohlavního styku
 • má pozitivní vplv na mužskou prostatu
 • je vhodný pro dlouhodobé užívání
 • zvyšuje chuť na sex a libido
 • zkvalitňuje a zlepšuje pohlavní styk

 

Ejoy se nezaměřuje pouze na zlepšení sexuální výkonnosti ale i na prostatu. Je vhodný i pro dlouhodobé užívání a stejně prospívá panem ve vyšším věku. V trojbalení na dlouhodobější  užívání ho získáte iv slevě 12% .  Podívat 3xEjoy Ultragold [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right“ wrap=“i“]

 

 

 

Složení

Jedna kapsle eJoy obsahuje:

 • Tribulus Terrestris, nebo kotvičník zemní (zvyšuje hladinu testosteronu, následkem čehož se zlepšuje spermotegenéza, potence a chuť na sex, dlouhodobé užívání zlepšuje hodnoty sermiogramu)
 • L-Arginin (zlepšuje erekci a plodnost)
 • L-Citrulin (zabezpečuje kvalitní prokrvení penisu)
 • Saw Palmetto nebo serenoa plazivá (reguluje hladinu hormonů, působí na pohlavní ústrojí, používá se k léčbě problémů s prostatou, ale i jako afrodiziakum)
 • Maca nebo peruánská „viagra“ (podporuje tvorbu a pohyblivost spermií, afrodiziakum)
 • Chilly extrakt (pomáhá rozšiřovat cévy)
 • Vitamin C a vitamin D (přírodní antioxidanty zvyšují kvalitu a pohyblivost spermií)
Bylinné extrakty a látkyObsahuje Ejoy v mg
Tribulus Terrestris150mg
Maca60mg
Saw Palmetto130mg
Chilli5mg
L-citrulin75mg
L-arginin75
Vitamín C30mg
Vitamín D400IU

Cena a balení

ejoy recenze

Jedno balení eJoy obsahuje 24ks kapslí, jejichž cena se pohybuje na 660 Kč. Produkt lze objednat přímo na stránce výrobce, který nabízí různé zvýhodněné balení v závislosti na množství zakoupeného produktu.

Dávkování eJoy

Doporučené dávkování eJoy jsou 2 kapsle před pohlavním stykem. Pro dosažení co nejlepšího účinku se doporučuje užívat produkt dlouhodobou po dobu minimálně 3 – 4 měsíců. Maximální dávka, kterou je možno užít jsou 4 kapsle denně a nesmí se překročit.

TYPY na zlepšenie účinkov

 1. Začněte užívat 2 tablety denně
 2. Nestresujte se, pokud tabletka neúčinkuje okamžitě, jinak budete v bludném kruhu
 3.  Po 2-3 dnech by se měla začít projevovat silná vzrušivost 
 4. V den, kdy budete chtít mít sexuální styk, užijte ráno tabletku
 5. Pak si dejte před sexuálním stykem a pokračujte v pravidelném užívání
 6. Pokud možno užívejte na,, hladovější žaludek,,
 7. Pokud se účinky nedostavují, zvyšte dávku, ale neužívejte více než 4 tablety denně

Mini galerie

Produkty eJoyAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Ejoy

660 Kč

Určen pro nízké libido, sexuální nechuť, prostatu a slabou erekci

Anglický produkt na 12 dní

Nejprodávanější Ejoy

Ejoy  3x

1885 Kč

Určen pro nízké libido, sexuální nechuť, prostatu a slabou erekci

Anglický produkt na 36 dní

Levnější o 210 Kč

Ejoy 5x

3039 Kč

Určen pro nízké libido, sexuální nechuť, prostatu a slabou erekci

Anglický produkt na 60 dní

Levnější o 500 Kč

Porovnaní Ejoy vs Zerex

ejoy

Jak jsme již uvedli, eJoy je novým přípravkem ze Spojeného království, přičemž se stává stále stále oblíbenějším a vyhledávanějším přípravkem na podporu erekce. Za velmi přijatelnou cenu dostanete vysoce účinný přípravek na zkvalitnění erekce a libida, přičemž jeho účinky směřují ik ozdravení prostaty.

Porovnání složení

Tribulus terrestris – 150 mg

Saw Palmetto – 130 mg

L-Arginin – 75 mg

L-Citrulin – 75 mg

Maca – 60 mg

Chilli extrakt – 5 mg

Vitamin C – 30 mg

Vitamin D – 400IU

zerex_klasik_

Zerex je oproti eJoyu na trhu již asi 3 roky a stejně si získal obrovské množství spokojených zákazníků. Jeho nevýhoda oproti eJoy spočívá v mírně vyšší ceně pokud trpíte nějakým konkrétním sexuálním problémům, musíte si vybrat správný z nabídky Zerexu, jinak zbytečně vyhodíte peníze do vzduchu.

Porovnání složení

Tribulus terrestris – 150 mg

L-Arginin – 50 mg

L-Citrulin – 50 mg

L-Lysin – 50 mg

Maca – 50 mg

Teobromin – 50 mg

Závěr eJoy vs Zerex

Nový eJoy z pohledu kvalitativního složení poráží staršího a oblíbenějšího bratra, a to hlavně při 3 velmi podstatných látkách (Maca, Arginin a Citruline), které mají zásadní vliv na výsledný efekt tablety. Na druhou stranu každý přichází is jinou zásadní látkou při zlepšení erekce, Zerex s teobromin ale pouze 50 mg, a eJoy se Saw Palmetto 130 mg.  Ejoy vyhrává i v tomto podílu  nakolik je Palmetto v silnějším zastoupení. Jinak jsou tyto dva přípravky velmi podobné.

Nákup a otázky

Přinášíme vám přehled nej častějších dotazů uživatelů + naše postřehy.

Proč začít užívat eJoy?

 • Je předpoklad, že pokud jste přišli na naše stránky, máte problém s erekcí, případně chcete zvýšit svůj sexuální výkon. Ejoy je jako jeden z mnoha přípravků na toto určený. Z našeho pohledu a se zkušenosti mužů z různých kategorií, je užívání tělu i výkonu prospěšné. Samozřejmě, kdyby tvrdíme že každý jakmile si vloží tabletku bude tvrdý jako kámen, tak zavádíme.

Potřebuji konzultaci lékaře?

 • Vzhledem k užívání eJoyu s jinými léky, problém by neměl nastat. Zbystřit však třeba vždy při problémech s tlakem, kardiovaskulárními onemocněními. Tedy pokud máte pochybnosti, určitě navštivte lékaře. Lékaře také vyhledejte pokud, jste již zkoušeli řadu způsobů a nic nezabírá – tedy pokud erekce dlouhodobě nepřichází z neznámého důvodu.

Stojí eJoy za vyzkoušení?

 • Mnoho z vás se ptá, zda se vůbec vyplatí neustále zkoušet nové přípravky. Z našeho pohledu – ano. Často mužem zabere i třetí či čtvrtý přípravek v pořadí. Je to přesně jako např. s probiotiky – ti co mají potíže s trávením vyzkouší několik typů dokud jim jeden typ sedne.

Pro koho je eJoy určen?

 • Pro každého chlapa od 18 let kterému zaleží na uspokojení partnerky a zlepšení svého ega. Pro každého kdo trpí nedostatečnou erekcí ale věří, že přírodní produkt je v souladu s jeho přesvědčením.

E-shop

Ejoy je prodáván přes internet prostřednictvím webové adresy www.ejoytablety.cz .

Proč kupovat v eshope?

 1. Diskrétnost a anonymita. Toto je určitě nejsilnějším argumentem pro mnohé pány.
 2. Záruka vrácení penězí. Když s přípravkem nebudete spokojeni, vrátí vám vaše peníze.
 3. Nad 1800 Kč neplatíte poštovné. Tedy pokud se rozhodnete koupit více balení, neplatíte více za poštovné.
 4. Ejoy vám přijde v obálce, na níž není poznat, co jste si objednali – diskrétní balení.
 5. Produkt mají vždy skladem a do 48h odosílají.

Hodnocení

Produkt je schválen úřadem Veřejného Zdravotnictví České Republiky a jeho složení je založeno výhradně na přírodní bázi. Jelikož eJoy je vitaminový doplněk, přináší nejvýraznější změny postupně a po delším užívání.

Uživatelé si už po 2 týdnech všimli zlepšení stavu prostaty. Zlepšení erekce bylo zaznamenáno již během prvního týdne od začátku užívání. Při dlouhodobém užívání léků se projevila vyšší tvrdost penisu během erekce a díky složkám na dobré prokrvení se penis při erekci stal hrubším a větším. Výhodou produktu je kromě dlouhodobých účinků i to, že vás nakopne i krátce před sexem. Stejně i dodání je velmi rychlé do 48 hodin od odeslání objednávky, samozřejmě v dikrétnom balení.

Vzhledem k nedostatečným zkušenostem uživatelů (na trhu je eJoy cca půl roku) jsme se rozhodli Ejoy vyzkoušet za Vás. V recenzí můžete vidět i reálné fotografie produktu. Abychom nasadili laťku co nejvýše, na mušku jsme si vzali už legendární Zerex vs Ejoy a výsledky hovoří za všemu. Ejoy jako skvělou variantu a kvalitní výživový doplněk na slabou erekci či dokonce s pozitivními účinky na prostatu můžeme jen a jen doporučit i Vám.

Anglická kvalita v provedení jménem Ejoy Vás určitě nemůže zklamat. Bez problémů konkuruje účinky i známějšího Zerexu.

TIP- Kupte eJoy s kupónem mínus 75 Kč – ejoybonus [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right“ wrap=“i“]

3 balení jsou se slevou 12% – Koupitť Ejoy 3x

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Lidské tělo není schopno zpracovat takové množství účinných látek a přebytečné vyloučí. Produkt není vhodný pro osoby trpící kardiovaskulárními chorobami, problémy s játry, vrozenou poruchou sítnice, vředovou poruchou, poruchou krvácivosti a pro osoby mladší 18 let. Produkt je doplňkem výživy a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Ejoy se nedoporučuje užívat v případě pokud jste alrgický na některou ze složek, které přípravek obsahuje. Stejně byste neměli kombinovat ejoy s jinými přípravky na zlepšení erekce.

4/5 - (13 votes)

One Response

 1. Jiří 13. júla 2018

Zanech svůj názor

TOPlist