maca-fresh-wom

Maca Fresh

Maca Fresh

Intimní život je velmi důležitý pro správné fungující vztah. Kvalitní sexuální styk by neměl chybět v žádném manželském či partnerském vztahu. Někdy se však setkáváme v životě s určitými komplikacemi, které dokáží ovlivnit sexuální život . Často se stává, že časem se společný sexuální styk stává jakýsi stereotypní a začíná tato oblast vztahu upadat.

Ale v dnešní době existují řešení již opravdu na všechno.   Skvělým příkladem jak vrátit do sexuálního života jiskru, dodat společnému sexu něco výjimečného a nové je doplněk stravy Maca Fresh .   V článku vám představíme všechny účinky, vlivy a pozitiva tohoto ,, elixíru života pro muže i ženy „.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

 Co je Maca Fresh?

Maca bývá často nazývána také jako Peruánská Viagra . Je to bylina z peruánských And a její kořeny nebo výtažky jsou je často součástí mnoha jiných produktů, které se zaměřují na mužskou potenci. A tedy rostlina Maca je na trhu nabízena i samostatně v podobě prášku či tablet a většinou jsou to její umleté ​​kořeny nebo extrakt ze samotné rostliny.

Maca Fresh je tedy produkt z rostliny Maca a můžete jej dostat v podobě prášku i kapslí. Výrobci však rychlejší a lepší účinek nacházejí ve formě extraktu. Maca Fresh je jiná oproti klasické neboť neobsahuje pomleté ​​kořeny rostliny Maca . Výrobce získává z této rostliny, konkrétně z kořene šťávu , která se následně zpracovává a až toto je výsledný produkt. Účinky Maca Fresh jsou oproti té obyčejné přibližně 8 násobně vyšší   8 násobně vyšší  . Obecně je tedy Maca Fresh lepší volbou než obyčejná forma této byliny.

Tento výrobek je také silné afrodisiakum pro muže i ženy. Zlepšení erekce je jedním z mnoha pozitivních účinků tohoto výrobku. Zvyšuje libido a tělu dodává energii. Zlepšuje sexuální kondici a sex po ní prožíváte mnohem intenzivněji.

Charakteristika

 • Zlepšení erekce , fyzická i duševní pohoda
 • Dodává tělu energii

Toto zvýšení energie nepůsobí na tělo negativní jako například káva nebo čaj a je trvalé a rovnoměrné

 • Zlepšuje sexuální kondici
 • Prevence před impotencí a frigiditou
 • Stimuluje chuť na sex
 • Zvyšuje libido
 • Zlepšuje celkové potěšení ze sexuálního styku
 • Silné afrodisiakum
 • Výrazně pozitivní vliv na mužskou erekci
 • Přírodní BIO produkt
 • Zlepšuje celkovou funkci organismu
 • Pomáhá při únavě a stresu
 • Zvyšuje psychickou odolnost
 • Zvyšuje počet a pohyblivost spermií
 • Stará se o zdraví prostaty
 • Zmírňuje příznaky stárnutí
 • Zvyšuje nárůst svalové hmoty
 • Stará se o hormonální rovnováhu
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Ovlivňuje krevní tlak tím, že ho snižuje a urychluje hojení ran
 • Zvyšuje šanci na otěhotnění
 • Pozitivně působí na premenstruační syndrom

 Složení Macy Fresh

Jak již bylo zmíněno Maca je rostlina a tedy složení produktu Maca Fresh spočívá v odebrání extraktu z rostliny a následná úprava a zpracování do podoby v jaké se prodává. Nicméně pojďme si říci kolik skvělých látek obsahuje.
Vitamíny – obsahuje zejména vitamíny B, C a E . Vitamíny jsou důležitou součástí organismu avšak tělo si je nedokáže vytvořit samo a tak je musíme tělu dodávat my v podobě potravy a protože výživových doplňků. Maca obsahuje velké množství vitamínů B6 a B12 . Vitamín C se v ní nachází také ve velkém množství a tím je Maca skvělou ochranou pro imunitní systém.

Aminokyseliny – Kyselina linoleová, kyselina palmitinová nebo kyselina laurová jsou složky, které Maca obsahuje v hojném množství. Tyto mastné kyseliny také musíme dodávat tělu sami protože není schopné si je vytvořit.

Oleje – V tomto případě se jedná o aromatické oleje , jejichž Maca obsahuje přibližně 53 plus obsahuje i nějaké izotiocyanáty, které běžné konzumujeme v zelenině.

Minerály – tato rostlina obsahuje i mnohé důležité minerální látky jako například zinek, vápník nebo železo. Jsou potřebné pro zdraví kostí zubů, ale i krve a tím pádem jsou důležité pro správné fungování všech orgánů. Dále obsahuje minerály jako sodík, jód, hořčík a mnohé další.

Voda – Velkou část složení tvoří i voda, která tvoří přibližně jednu desetinu složení.

Kromě toho Maca obsahuje vlákninu, je bohatá na bílkoviny a pozitivně působí na celý lidský organismus.

 Cena a balení

Maca obyčajná Maca obyčajná
Maca obyčejná v exkluzivní nabídce tři balení pouze za 1100 kč (1bal/340 kč ). Přečíst si o přípravku Maca obyčejná [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…
Maca obyčajná Maca obyčajná
Maca želatinová je jiná ještě účinější forma macy, přičemž 3x 200g balení je stejně ve výhodné ceně 1600 kč. Maca želatínová  [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…
Service title
Maca Fresh Woman je atraktivní forma pro ženské polovičky , které potřebují nakopnout své libido a zvýšit dráždivost.Maca pro ženy  [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…
Service title
Verze Men je zase určena mužům, kterým podporuje výkonnost a chuť s přímým vlivem na erekci.Maca pre mužov  [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Výrobce nabízí dvě formy produktu Maca Fresh . Jedna z nich je prášek a druhá kapsle. Obecně jsou lepší recenze na prášek avšak nemusí to znamenat, že i u vás se účinky projeví stejně. Každému může vyhovovat něco jiného.

Prášek

Maca Fresh Prášek 100g je v ceně 730 kč . Prášek se lehce rozpustí v organismu a tak rychle uvolňuje své účinky. Toto balení vám vydrží až 20 dní v případě denního užívání

Kapsle

Maca Fresh Tablety jsou kapsle, které užíváte během dne podle potřeby. Tobolky o něco pomaleji uvolňují účinné látky do organismu avšak je to velmi individuální fakt. Takové balení obsahuje 60 kapslí plných extraktu z účinné byliny Maca a stojí 650 kč . Balení vám vydrží na jeden až dva měsíce každodenního užívání.

Maca Fresh Energy obsahuje 90 kapslí a vydrží vám jeden měsíc. Cena tohoto balení je 755 kč avšak toto balení obsahuje i jiné složky jako například kofein a guaranu.

Maca Fresh Women je určena speciálně pro ženy a obsahuje 90 kapslí. Cena je stejná jako při předešlém balení a tudíž 755 kč . To že je balení určené speciálně pro ženy má svůj význam. Pomáhá totiž při menopauze a obsahuje látky který jsou zaměřeny na podporu sexuálního zdraví ženy.

Maca Fresh Man je zase balení vyrobeno pro muže. Pomáhá udržovat zdravý imunitní systém a močový systém. Cena se nemění, tedy 755 kč . Balení vydrží 1 měsíc. S obsahem 90 tobolek.

Na internetu určitě najdete i nějaké kombinace balení Maca Fresh, které obsahují i ​​jiné produkty případně nějaké jiné doplňky či rozdílné množství.

vkování

Dávkování prášku Maca Fresh je velmi jednoduché. Denně je třeba vypít jeden nápoj s jednou čajovou lžičkou prášku Maca Fresh. Můžete ho nasypat do mléka, vody nebo i džusu.

Tobolky Maca Fresh mají trochu rozdílné dávkování dávkování a to jednu až tři tablety denně. Nejlépe ráno v poledne a večer.

Jak působí Maca Fresh na muže a jak na ženy?

Tento výživový doplněk je opravdu skvělý neboť jím investujete nejen do svého i partnerova sexuálního zdraví. Je vhodný i pro muže i pro ženy a na obě pohlaví může mít různé účinky. Zkušenosti žen říkají, že jim Maca Fresh pomohla zejména s premenstruačním syndromem a také s celým průběhem menstruačního cyklu. Další pozitivní vlivy u žen byla hormonální rovnováha. Také mnohé ženy mluví o zlepšení stavu pokožky, vlasů a dokonce zlepšení tónu pleti . Maca Fresh zvyšuje plodnost a tudíž zvyšuje i šanci otěhotnět.

Na muže má zase Maca Fresh trošku jiné no v ničem i podobné účinky. U žádného z pohlaví zvyšuje chuť na sex a zlepšuje sexuální požitek. U mužů však výrazně zlepšuje erekci a udržuje zdravé varlata a prostatu. Mnozí muži potvrdili intenzivnější sex a lepší výdrž, čili déle potěšení. Maca Fresh dokonce zlepšuje stav zubů a zdraví kostí .

 Hodnocení

Produkt Maca Fresh si určitě zaslouží nadprůměrně pozitivní hodnocení. Právem mu patří všech 5 hvězdiček za poměr cena a kvalita. Účinky jsou jisté a přicházejí velmi citelně a viditelně. Je vhodná pro muže i ženy , kteří chtějí zlepšit svůj sexuální život. Kromě toho se může pochlubit mnoha pozitivními účinky na celý organismus. V porovnání s jinými produkty na potenci je Maca Fresh je čistým produktem bez nějakých jiných látek, které často bývají obsahem produktů podobného charakteru. Tyto přidané látky často jen zpomalují účinnost samotného produktu. Maca Fresh je však v tomto jiná a tedy její účinnost je opravdu vysoká. Produkt je doporučený nejen lidmi ale i některými odborníky.

Vyberte si ze široké nabídky výživových doplňků Maca přesně pro Vás!

 Upozornění

Produkt Maca Fresh je bez vedlejších účinků a je stoprocentně bezpečný čili žádné varování nejsou potřeba. Alespoň to, že produkt je vhodný pouze pro uživatele, kteří již dosáhli věku 18 let.

Samozřejmě prpdukt neužívejte, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek. V případě, že se u vás vyskytla alergická reakce, Maca Fresh vysaďte a poraďte se se svým lékařem.

Pokud máte s Maca Fresh zkušenosti, podělte se s nimi do doskusie pod recenzí. Diskuse je samozřejmě anonymní.

4.4/5 - (7 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist