Prostalex

Zdravá prostata potravinovým doplňkem Prostalex

Obsah článku

 1. O prostatě
 2. Charakteristika
 3. Složení
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení

Co je to prostata?

Prostata je orgán nacházející se v mužském těle. Je to pohlavní žláza, jeho umístění je přibližně pod močovým měchýřem, mezi kořenem penisu a konečníkem. Je vzhruba o velikosti a tvaru kaštanu, s hmotností asi 30 g .

Funkcí prostaty je tvorba výměšků, které jsou potřebné pro výživu a transport spermii. Ze varlat putují spermie přes chámovody do horní části prostaty, kde do každého chámovodu vyúsťuje kanálek ​​ze semenných váčků. Spermie a tekutina ze semenných váčků se pak smíchají a spolu s výměšky prostaty tvoří semenné tekutinu. Semenná tekutina se vyloučí během ejakulace do močové trubice a odtud přes penis ven z těla.

Prostata a její onemocnění se v současnosti nevyskytují jen u pánů v pokročilém věku. Je stále běžnější, že problémy s prostatou pociťují i ​​muži před středním věkem. Podle výzkumů až šedesát procent mužů po čtyřicítce má zvětšenou prostatu právě z neznalosti a zanedbání prevence. Pokud máte začínající problémy s prostatou nebo jen nechcete nechat nic náhodě a případným problémům v budoucnosti zabránit, přírodní doplněk Prostalex, je pro vás správnou volbou.

 Tablety Prostalex

Prostalex je přírodní výživový doplněk, který podporuje zdraví prostaty a močových cest. Obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek , které přispívají k normální funkci prostaty, močového měchýře a močových cest. Jeho základní a hlavní složkou je extrakt Serenoa plíživé nebo i Saw Palmetto.

Účinky

Doplněk stravy Prostalex napomáhá zejména k zdravému a normálnímu fungování prostaty a močových cest, hlavně díky své hlavní složce: extraktu ze Serenoa plíživé, no kopřiva dvoudomá, má na tom také svůj podíl . Další složka Prostalexu, švestka africká, se také stará zejména o normální fungování močových cest a také močového měchýře. O zdraví reprodukčního systému se stará jeho hlavní složka, Serenoa plazivá. Poslední složka výživového doplňku Prostalex, Beta-sitosterol, se rovněž využívá při problémech s prostatou , dokáže zmírnit otok při zvětšené prostatě.

 Obsah výživového doplňku Prostalex

Jedna tabletka výživového doplňku Prostalex obsahuje:

 • 320 mg: Serenoa plazivá (Saw Palmetto, Serenoa repens, extrakt). Hlavní složka výživového doplňku Prostahelp, přispívá k normálnímu fungování prostaty, močové soustavy a reprodukčního systému. Napomáhá také k výživě a lepšímu růstu vlasů.
 • 50 mg: Slivka africká (Pygeum africanum). Díky této složce se nemusíte více bát o zdraví a normální fungování vašeho močového měchýře a dolních močových cest.
 • 50 mg: Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica). Kopřiva dvoudomá je rostlinka velmi známá mnohými příznivými účinky na lidský organismus. Nejenže se používá na pleť, vlasy, ale také napomáhá k normálnímu fungování cévní soustavy, kardiovaskulárního systému, činnosti ledvin, pomáhá vylučovat vodu z organismu. Přispívá k celkové vitalitě těla, osvěžení organismu, přirozené obranyschopnosti (zlepšenému imunitnímu systému). Samozřejmě, je jedna složek z Prostahelpu zejména pro její vlastnost, kterou napomáhá normálnímu fungování prostaty.
 • 20 mg: Beta-sitosterol. Je to rostlinná látka podobná cholesterolu. Může pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi tím, že omezí množství cholesterolu, ktere je schopen vstoupit do těla. Může se také navázat na prostatu s cílem snížit otok (zánět).

Přídavné látky

 • Želatina
 • Stearan Horečný (protispékavá látka)

Vše složky nacházející se ve výživovém doplňku Prostalex jsou schválené zdravotní tvrzení podle platných nařízení Evropské unie.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně před jídlem nebo spolu s jídlem a zapijte vaším oblíbeným nealkoholickým nápojem. Můžete užívat i dlouhodobě.

Atraktivní alternativa

Zerex Ultragold

zerex ultragoldUltragold od Zerexu je preparát pro muže, který začínají trpět na následky andropauzy a problémů s ní spojených. Jde hlavně o slabou erekci a sníženou tvorbu testosteronu . Testosteron a jeho nedostatek způsobuje většinu problémů při andropauze.

Balení obsahuje až 120 kapslí, a je nutné jej užívat alespoň 3 měsíce, aby se tělo zregenerovalo. Denně se užívá jedna tableta ráno a jedna večer. Cena je pouze 1700 kč na dva měsíce.

složení:

 • Maca, Tribulus terrestris, Schizandra chinensis
 • Zinek, Vitamín b2, b6, b12 a Měď

Ultragold je stvořen k dlouhodobému užívání, takže vedlejších účinků z přírodních složek se nemusíte obávat!

Cena a balení

Na oficiální stránce prostalex.sk si můžete koupit výživový doplněk Prostalex: za 340 kč  , přičemž doprava je od 52 kč. 1 balení obsahuje 60 kapslí (vydrží vám přibližně na 2 měsíce). Při koupi 2 ks výživového doplňku Prostalex, máte dopravu zdarma.

 Hodnocení

Doplněk stravy Prostalex, je jedním z dalších přírodních výživových doplněk, které mají rostlinné složení. Obsahuje hlavní ingredienci Serenou plazivou, taktéž švestku africkou a kopřivy dvoudomé. Patří asi do střední cenové kategorie. Jeho hlavní funkcí není vyléčení nemocí prostaty, ale spíše její prevence.

Vedlejší účinky

Prostalex je doplněk stravy, nenahrazuje žádný lék z lékárny , při vážných problémech s prostatou se určitě poraďte s lékařem. Rovněž není určen jako náhrada stravy. Doplněk stravy nedoporučujeme užívat při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Také se snažte nepřekračovat doporučené dávkování . Není určen pro ženy a děti. Neobsahuje lepek. Nejsou u něj zjištěny žádné vedlejší účinky.

5/5 - (2 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist