Clavin – negativní zkušenosti jsou běžné

Clavin = více nabídnout, jak dát!

Clavin slouží jako výživový doplněk pro muže s problémovou erekcí . Je to jeden z mnoha dostupných prostředků na řešení sexuální poruchy . Již delší dobu je možné jej zakoupit i na Slovensku a mnoho lidí s ním má zkušenosti – nikoli však nejlépe.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Trpíte poruchami erekce hledáte vhodnou náhradu za Clavin? Zerex je skvělou přírodní alternativou k léčbě slabé a nedostatečné erekce! Chci si přečíst o Zerexe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Krátké promo videa:

 Udávané vlastnosti produktu Clavin:

 • delší erekce
 • lepší erekce
 • lepší výkonnost
 • zlepšení libida
 • rychlý nástup

Složení:

 • Clavertin 21 (Účinná složka, tedy galenicky upravená směs, která rozšiřuje cévy a tím zlepšuje erekci.)
 • STIMUL IN (Účinné látky L-arginin, L-citrulin, tribulus a šafrán, přičemž všechny zlepšují prokrvení, zlepšují výkonnost a mužské libido .)

 Typy produktů a cena

1, Clavin Original

clavin original

Obsahuje 28 tabletek.

Je účinnou složkou je Clavertin 21.

Cena produktu je 700 kč.

 

2, Clavin Platinum

clavin platinum

Obsahuje 20 tabletek.

Jeho účinnou složkou je STIMULIN.

Cena produktu je 950 kč.

Clavin zakoupíte jako tabletky. Tedy obsah a účinné složky jsou v tabletách. Maximální denní dávka se doporučuje 4 tbl. Více se dočtete na konci recenzije v upozornění.

Dostupnost

Zakoupit si ho můžete v každé lepší lékárně. A jak můžete vidět, cena (i v lékárně) je poměrně přijatelná.

Objednat si ho můžete i na internetu .

 Hodnocení uživatelů a jejich zkušenosti s Clavinem:

Jak můžete vidět, značné skupině uživatelů absolutně nevyhovuje , jsou přímo naštvaní, že je takto oklamali. Proto je třeba zvážit zakoupení tohoto prostředku na zlepšení erekce, popřípadě se poohlédnout po něčem lepším, se kterým mají uživatelé i dobré zkušenosti. Pokud máte zájem další recenze si můžete přečíst na zdravie.sk , ze kterého jsme zkušenosti o Clavinu čerpali.

Přírodní Viagra

Zerex Klasik

Zerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí . Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex známou jako libido. Díky typu Klasik můžete mít také vitálnější penis či pevnější a hrubší.

Jeho účinek přetrvává až 36 hodin přičemž dávkování je velmi jednoduché – před sexuální hrou si stačí vzít jednu pilulku. Cena je pouze 755 kč a když vložíte při objednávce do poznámky dog2 – máte slevu 52 kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulin, arginin a lysin
 • A další vitamíny a minerály

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobí žádnou bolest hlavy a udrží Vaši sexualitu v pozoru!

Prodej Clavinu

Co můžeme považovat za jednu z mála výhod je způsob jeho prodeje. Tento doplněk je poměrně velkou výjimkou, co se týče dostupnosti iv lékárnách. Má poměrně dobré pokrytí resp. dostupnost, což někteří mohou považovat za plus. Tedy využívá spíše osobní způsob prodeje , protože většina jiný přípravků je dostupná výhradně v online světě. Prodej Clavinu tedy probíhá stále běžnou formou. Provedené je to pravděpodobně tím, že je už poměrně delší dobu na trhu.

Alternativy
Jak je na tom oproti jiným dostupným podpůrným výrobkem? V první řadě jak se říká v nadpisu, jsou i jiné alternativy . Často se ptáte co je lepší, například versus ArginMax . Odpověď je poměrně jednoduchá, podle uživatelských zkušenosti vyhrává konkurence, o tom není pochyb. Proto Vám doporučujeme abyste si přečetli i jiné recenze a zkušenosti s nimi, abyste si uměli vytvořit lepší názor.

Náš komentář a recenze:

Nyní se určitě ptáte: ,, Co tedy, Clavin funguje?! „   Po zvážení všech aspektů jsme se Vám rozhodli doplněk nedoporučit.   Přestože za jeho výhodu považujeme poměrně nízkou cenu (nízká cena ne však vzhledem k doporučenému užívání) a dostupnost v každé lepší lékárně, na straně druhé ho však většina lidí nedoporučuje, o čemž svědčí i četné internetové diskuse. v nich se nejčastěji zmiňuje, že nedochází téměř k žádnému efektu , tedy rozhodně ne v tak krátké době, jak je uvedeno. Takže ne, Clavin nefunguje tak jak byste očekávali. Mnohem lepším řešením je například Vimax nebo Zerex na erekci.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, Zerex může být tím ideálním řešením. Jde o nejprodávanější doplněk na erekci!

 Upozornění při Clavinu:

Produkt je dostupný i bez lékařského předpisu, tedy bez receptu.

Doporučené denní dávkování:

Užívejte 4 tobolky najednou , nejlépe 1 až 4 hodiny před pohlavním stykem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 4 tobolky!

Clavin obsahuje účinné látky, které mají za úkol hlavně rozšiřovat cévy. Tento jev je znám i při užívání alkoholu. Proto kombinovat alkohol s Clavinem není vhodná cesta a rozhodne se nedoporučuje.

V SK: Clavin

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty Clavin, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

3.2/5 - (26 votes)

7 komentárov

 1. xtrac 21. decembra 2015
 2. Petr 27. januára 2016
 3. henry 23. júla 2016
 4. Jan 2. januára 2017
  • Jan 2. januára 2017
 5. Jan 15. februára 2017
 6. Marek Jezek 22. augusta 2021

Zanech svůj názor

TOPlist