erectic plus logo

Erectic Plus – tabletky z Polska

Erectic Plus jsou tabletky, při kterých erekce a orgasmus přijde na Váš povel. Myslíme si, že je to   velmi troufalé prezentování podobného prípavku, kde složitý proces erekce, na které má vliv x faktorů, jen těžko přijde na zavolání  . Takové ale už jsou věci z Polska, kde se vyrábějí v nezjištěných závodě. Za jejich prezentací stojí firma G.M Partners.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti? Erexan je jeden z nejlepších produktů na trhu! Chci si přečíst o Erexane [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Charakteristika Erectic Plus

 • Penis o velkosti XXL
 • Zaručené účinky, které již nezmizí
 • Erekce i orgasmus na povel
 • Prodloužení pohlavního styku
 • Účinek již po několika dnech
 • nejúčinnější pilulky na trhu
 • Zesílené libido
 • Zvýšení produkce testosteronu až o 200%

Tyto vlastnosti Erectic Plus jsou pouze deklarované prodejcem , samozřejmě se těmto informacím nedá věřit už na první pohled.

 Složení

 • L- Arginin – Jde o látku, jejíž význam si vědci začali uvědomovat až kolem 90. let 20. století. V roce 1998 dokonce udělili Nobelovu cenu za objevy související s Argininem. Jeho přednostmi je boj proti kornatění tepen (arterioskleróze), vysokému krevnímu tlaku a je účinným pomocníkem při léčbě erektilní dysfunkce. V Erectic PLUS je uváděn jako základní složka.
 • Ženšen – Rostlinka kterou známe snad už všichni. Její léčivé účinky jsou známy již tisíciletí, kdy si to všimli starověký Číňany. Používá se proti stresu, při léčbě slabé erekce, při problémech s neurologickým původem.
 • Muira Puama – Je velmi známým afrodiziakem. Její účinky působí na obě pohlaví, zlepšuje erekci, libido , odstraňuje sexuální zábrany. Je vhodná také při odstraňování chronické únavy, neboť zvyšuje celkovou vitalitu a energii.
 • Zinek – Je jedním z velmi důležitých mikroelementů v těle, protože má zásadní vliv na trávicí a metabolické ústrojí. Aktivuje více než sto enzymů, které jsou velmi důležité pro správné fungování organismu.

 Balení a cena Erecticu plus

erectic plus

Jedno balení Erecticu obsahuje 30 tablet , což je přibližně balení na měsíc. Prodejce v České republice nabízí i více balení. Při každém nákupu dostáváte neuvěřitelnou slevu (je to tak vždy).

Tedy balení stojí přibližně 900 kč.

Lepší řešení

Erexan

erexan1Erexan patří mezi trojici nejlepších přípravků na posílení erekce. Jde o výživový doplněk, který se zaměřuje na udržení sexuální výkonnosti a síly.

Účinek Erexanu se projevuje do 60 minut od užití pilulky. V jednom balení najdete až 15 kapslí. Denně byste ali užít maximálně 2 tablety erexanu. Cena jednoho balení je pouze 790 kč. Při nákupu více produktů jeho cena výrazně klesá. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulin, L-arginin, L-ornitin a L-lysin

Erexan je na trhu již několik let, a jeho účinky si vyzkoušelo již tisíce zákazníků na celém Slovensku a v České republice.

Způsob užívání

Erectic plus se doporučuje užívat 1 tableta za den . Prodejce takto popisuje účinek:

 • V první den pocítíte okamžitě zlepšení
 • Sedmý den je již erekce a chuť na sex velmi silná až o 34 procent
 • V čtrnáctý den sex trvá již minimálně 15 minut
 • V 26-tý den je již erekce na povel

Aby bylo jasno, doufáme, že jste na hodinách biologie nebo přírodovědy dávali pzor a víte, že tak jednoduché to nebude. Nemusíte být studování doktoři, abyste věděli, že erekce na povel je pro mnohé pány velmi vzdálená realita. Jistě, mladí a plní energie mají erekci častěji a jednodušší, ale určitě ne na povel.

 Hodnocení

Erectic Plus je další z těch přípravků, jejichž prodejci slibují téměř nemožné .   Erekce na povel, vymyšlené procentní úspěchy a podobně jsou prodejní techniky 20. století  . Nepodařilo se nám dokonce zjistit ani konkrétní složení a obsah účinných látek v jednotlivých tabletách Erectic už jen s principu nedoporučujeme. Prodejce v České republice se dokonce vydal cestou vrácení peněz , háček je ale v tom že za nerozbalené balení. (Jak to může muž vyzkoušet pokud jej nerozbalí ?!)

Pokud máte reálný zájem zlepšit si svůj sexuální život, tak na Erectic Plus zapomeňte, vyzkoušejte raději například Erexan.

Trápí Vás slabá erekce a nedostatečná sexuální aktivita? Na podporu kvalitní erekce, zvýšení sexuální chuti a aktivity je Erexan jeden z nejlepších doplňků!

 Upozornění

Tvrdí, že neexistují vedlejší ani negativní účinky při užívání Erectica. Pravdou však je, že v rámci obsažených látek mohou nastat i nepříznivé účinky.

Také ten, kdo se rozhodne užívat tento produkt, by neměl mít problém se kardiovaskulárními onemocněními, jako vysoký krevní tlak a podobně.

Pokud máte zkušenosti s Erecticom Plus, vyjádřete svůj názor a vytvořte tak hodnotné fórum i pro dalších uživatelů.

4.1/5 - (10 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist