Zerex vs Erexan

Zlepšení sexuálního života s doplňkem Erexan nebo Zerex?

Tento článek bude zaměřen zejména na porovnání dvou produktů a to konkrétně Zerex a Erexan . Na trhu je totiž velké množství produktů a každý z nich je jiný. Bývá často obtížné vybrat si ten nejlepší a proto jsme pro vás připravili toto srovnání produktů na zlepšení a zkvalitnění sexuálního života.

Na začátek je třeba říci, že oba produkty mají stejný účel a to zlepšit erekci a celkový sexuální výkon.

Obsah článku

  1. Zerex
  2. Erexan
  3. Ceny
  4. Hodnocení

 Zerex

Na trhu je několik typů produktu Zerex a přitom každý je přímo zaměřen na něco jiného. Ve své podstatě však všechny souvisejí se sexuálním životem. Konkrétně Zerex nabízí 4 různé varianty tohoto výživového doplňku: Zerex klasik, Zerex extralong, Zerex ultragold a Zerex parfémy.

Zerex klasik je varianta na zlepšení erekce u mladších i starších mužů. Užívání Klasiku je však možné pouze u mužů od 18 let protože do té doby je tělo ve vývoji. Tato varianta je v podstatě ten základní a cílem těchto tablet je nejen zlepšit kvalitu erekce , ale velmi pozitivně ovlivňuje i na celkové sexuální zdraví muže. Tyto tablety jsou velmi oblíbené a používané muži různých věkových kategorií.

Zerex extralong jsou zase tablety vyvinuté speciálně na prodloužení erekce a tím vlastně i celého sexuálního styku . Pokud máte problém s rychlým vyvrcholením tak tento výrobek vám zaručeně pomůže dopřát sexuálnímu partnerovi déle potěšení. Zerex extralong tablety účinkují velmi rychle a sexuální styk mohou prodloužit až o 30 minut. Kromě toho se mu připisují další pozitivní účinky jako například intenzivnější prožívání sexuálního styku nebo zlepšení duševního zdraví. Je oblíbený nejen na Slovensku, ale i v USA, kde je tento výživový doplněk vyráběn.

Zerex ultragold je na rozdíl od předešlých variant Zerexu určený na dlouhodobé používání. Čili jeho účinky se dostavují postupně a ne hned. Při správném užívání a dodržování pravidelnosti můžete čekat opravdu skvělé výsledky. Je vhodný pro mladší i starších mužů, ale ideálně se doporučuje pro ty v zralejší věku.

Popisuje se dlouhodobým účinkem a díky přírodnímu složení je zcela bezpečný. Ba co víc obsahuje další složky, které tělo potřebuje a tím napomáhá zlepšit celkový zdravotní stav a také snížit náchylnost na některé chřipková onemocnění.

Zerex parfémy jsou v podstatě vůně, které zvyšují sexuální touhu u opačného pohlaví. Obsahují několik účinných složek a to z těchto parfémů dělá skvělé afrodisiakum. Výhodou je , že jsou bez nějaké výrazné vůně a tím jsou velmi dobrou volbou pokud chcete u sexuálního partnera vzbudit touhu nenápadně a ne nějakou těžkou vůní. Parfémy obsahují feromony, které jsou jakýmsi lákadlem pro opačné pohlaví. Feromony vzbuzují dojem väčšj přitažlivosti vůči partnerovi a vytvářejí silnou sexuální touhu.

Detailní recenze Zerexu

Recenze na  Zerex Recenze na  Zerex

 Erexan

Erexan je také určen pro muže, kteří mají problém s erekcí , případně s ochablým penisem nebo se slabou erekcí. Pokud vás trápí problémy s potencí , tento produkt je velmi dobrou volbou. Dokáže silně z vyšel erekci a má i několik vedlejších pozitivních účinků, které jsou však velmi individuální. Každý organismus může zareagovat na tablety jinak a kromě primárního účinku se mohou, ale nemusí dostavit i ty další.

Problém se slabou erekcí není nic příjemné. Muži mají většinou ten největší požitek během vyvrcholení a pokud právě to trvá krátce nebo není vůbec intenzivně celý sexuální zážitek se stává nevýnimočným. I ochablý penis bývá častým problémem mužů zejména ve vyšším věku.

Erexan je vhodný na všechny tyto problémy dokáže zlepšit a k tomu vám dodá chuť na sex, prodlouží sexuální zážitek a u některých uživatelů se projevilo zvýšení libida.

S extrémním prodloužením sexuálního styku nemůžete počítat automaticky. Účinky Erexanu mohou být velmi individuální u každého muže. Záleží to i od správného užívání, ale i věku či od organismu. Určitě však můžete očekávat lepší a intenzivnější orgasmus . Tyto účinky se dostaví jakmile začnete s užíváním produktu.

Erexan je volně dostupný v každé lepší lékárně a to i bez lékařského předpisu. Možná jeho účinky nebudou takové okamžité jako u některých jiných volně dostupných produktů na zlepšení erekce avšak třeba počítat s tím, že produkt má výhradně přírodní složení. To je jistě dobrá zpráva pro lidské tělo protože chemie je v lécích iv některých výživových doplňcích opravdu dost.

A pozitivní informací je také, že Erexan nemá žádné negativní vedlejší účinky takže se nemusíte obávat bolesti hlavy či jiných potíží.

Detailní recenze Erexanu

Recenze na Erexan Recenze na Erexan

Porovnání složení

Účinná látka Zerex Erexan
L- Arginin Ano Ano
L- Citrulin Ano Ano
L- lysin Ano Ano
L- ornitin Ne Ano
Tribuls terrestris Ano Ano
Sylibum marianum Ano Ne
Maca Ano Ano

Porovnání cen

Název Balení a cena
Zerex Klasik 12 tablet

755 kč

36 tablet

2300 kč

72 tablet

3800 kč

Zerex Extralong 12 tablet

890 kč

36 tablet

2700 kč

72 tablet

4450 kč

Zerex Ultragold 120 tablet

1700 kč

360 tablet

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

5100 kč

600 tablet

6800 kč

Podívejte se v obchodě na produkty Zerex
Erexan Standardu 15 tablet

650 kč

Erexan Plus 30 tablet

1200 kč

Erexan super 45 tablet

1700 kč

Erexan mega 60 tablet

2000 kč

Podívejte se v obchodě na produkty Erexan

 Závěrečné hodnocení

Ve srovnání nejlépe obstál výživový produkt Zerex . Je lepší volbou při problémech s nástupem erekce. je oblíbenější a má lepší účinek přibližně o 20 – 30%. Díky různým typem Zerexu je možné, aby erekce byla opravdu dlouhá a také má dobré účinky iu mužů, kteří mají nad 50 let. Ačkoliv Zerex je velmi vysoko hodnocen, tak není dokonalý úplně ve všem.

Pro nejlepší srovnání je nejlepší vyzkoušet i Erexan a rozhodnout se, který má lepší účinek. Erexan je velmi dobrý v tom, že zajišťuje kvalitní a velmi tvrdou erekci. Výjimečný je zejména v tom , že mnoho mužů hodnotí, že měli po použití Erexanu, lepší sexuální apetit . Část mužů si však při tomto přípravku stěžuje že nemá absolutně žádný účinek.

Zerex má zase vyšší množství podstatných bylin jako je např. Maca – a tím jsou jeho účinky silnější na pocit.

Máte s Eraxanom osobní zkušenosti? Jste s nimi spokojeni/nespokojeni? Podělte se o své názory s ostatními čtenáři v diskusi. Diskuse je anonymní.

4/5 - (5 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist