pilulky na erekci

Pilulky na erekci

Pilulky na erekci – jaké známe?

pilulky na erekci

Obsah článku

 1. Léky bez lékařského předpisu
 2. Zerex Ultragold
 3. Erexan
 4. Vimax
 5. Erex24
 6. Xtrasize
 7. Liderin
 8. Afroditky

Erektilní dysfunkce postihuje miliony mužů po celém světě. Testosteron přirozeně v malém množství věkem klesá , takže starší muži se tomuto problému musí častěji postavit. Věkem se tento stav zhoršuje . Podle nejnovějších výzkumů bojuje s ní až 52% všech mužů.

Erektilní dysfunkce se běžně nazývá „impotence“ . Je to stav, ve kterém   muž nemůže dosáhnout nebo udržet erekci během sexuální výkonnosti  . Symptomy mohou zahrnovat i snížení sexuální touhy nebo libida.

Může se stát, že muži se na sex nebudou vůbec těšit, ale bude jim nahánět strach. Budou cítit pocit úzkosti a strachu z dalšího selhání. Zjistilo se, že neléčení problémů s erekcí, může vyústit do dalších zdravotních problémů. Výzkumy zjistili, že muži, kteří neřešili problémy s erekcí, častokrát měli problémy se srdcem.

Toto omezení se může stát kdykoliv a kterémukoli muži. Příčiny vzniku tohoto nepříjemného problému jsou:

 • únava
 • stres
 • problémy ve vztazích
 • úzkost spojená s očekávaným sexuálním výkonem
 • konzumace alkoholu

Mnoho mužů, kteří trpí slabou erekcí nebo erektilní dysfunkcí velmi neradi o tom mluví a dokonce tento problém nezmiňují ani před svým lékařem. Většina mužů si však neuvědomuje, že se nemají za co stydět. Je to naprosto běžná věc, která se dá snadno odstranit pomocí tabletek . Někteří muži sahají po přírodních lécích , když však ani ty nepomáhají, nezbývá než se svěřit do rukou lékaře a nechat si předepsat léky z farmaceutického průmyslu.

Naštěstí žijeme v 21. století a existuje celá řada pilulek, které pomáhají při léčbě ED, tedy tzv. pilulky na erekci. Překvapivé zjištění je, že většina lidí je nevyužívá. Pouze čtvrtina mužů , kteří trpí ED hledají vhodnou léčbu . Ostatní tři čtvrtiny tento problém ignorují. Není to však správná volba. V tomto případě se musíte vzdát sexuálního života, i když je zde velká šance na vyléčení. Podstoupením léčby se vám může výrazně zlepšit kvalita života a ne jen sexuálního . Proto je třeba vybrat si lék, který vám bude nejlépe vyhovovat a jeho užíváním budete pociťovat nejlepší výsledky.

 Pilulky na erekci bez předpisu

Pokud i vás trápí slabá erekce nebo dokonce impotence a chcete získat pevný penis, je to možné pomocí pilulek určených pro zlepšení erekce. Tyto tablety vám pomohou rychle a přirozené léčit erektilní dysfunkci a problémy s ní. Mnoho z těchto léků jsou šetrné a vytvořeny na bylinné bázi.

Výhodou léků bez předpisu je, že si je můžete v jistém slova smyslu naordinovat sami , tedy stačí, pokud se vám léčivo líbí a našli jste na něj pozitivní ohlasy.

Další výhodou je určitě možnost objednat si je přes internet . Nemusíte nikam chodit, stačí pár kliknutí a léky máte doma do několika dnů.

Zerex Ultragold

zerex ultragold

Zerex slouží k zesílení a zkvalitnění erekce a celkové zlepšení sexuálního života. Nemusíte se obávat zdravotních rizik nebo vedlejších účinků. Je to přírodní a bezpečný lék na mužskou potenci, který si můžete opatřit v lékárně bez lékařského předpisu.

Je 100% přírodní ai díky tomuto faktu je takový oblíbený u pánů a patří mezi nejlepší pilulky na erekci. Díky užívání Zerexu si nemusíte užívá už jen „rychlovky“, ale vaše partnerka jistě ocení delší a kvalitnější pohlavní styk. Zlepší sexuální výdrž a prodlouží dobu trvání pohlavního styku. Přečíst

Erexan

Erexan je určen pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon a potenci . Tyto tablety jsou určeny mužům, kteří trpí slabou erekcí . Eraxan slouží na zvýšení tvrdosti penisu a má pozitivní vliv na celkový sexuální výkon.

Účinek Erexanu potvrdilo stovky spokojených uživatelů a jejich partnerů. Produkt je populární v širokém věkovém rozhraní mužů. Užívají ho nejen senioři, ale i mladší muži. Je skvělým prostředkem pro muže, kteří chtějí povzbudit svou mužnost.

Erexan je bezpečný a certifikován lék. Přečíst recenzi.

Vimax

vimax-bez Vimax je 100% přírodní lék , tvořený z kvalitních bylinných složek, což zajišťuje fakt, že je velmi bezpečný a účinný . Jeho složení zajišťuje lepší proudění krve. Jak všichni dobře víme, pro silnou a kvalitní erekci je průtok krev velmi důležitý.

Vimax pomáhá se zlepšením sexuálního života, zajišťuje tvrdší penis, ale pomáhá i s oddálením ejakulace. Vimax pilulky tedy nejsou pouze pilulky na erekci ale také na předčasnou ejakulaci. Přečíst recenzi.

Erex 24

Díky tomuto přípravku získáte silnější a delší erekci . Při užívání tohoto přípravku se nemusíte také bát problémů s impotencí či nedostatečným sexuálním výkonném, erektilní dysfunkcí a dalších problémů spojených s vaší mužností. Tento produkt je také 100% přírodní . Můžete jím dokonce zvětšit délku penisu až o 4 cm a zvětšit jeho objem až o 30%. ideální řešení pro všechny ty, které trápí jejich velikost penisu, erektilní problémy nebo předčasná ejakulace.

Clavin

Tyto tablety obsahují účinné látky Tribulus Terrestris, L-arginin, L-citrulin , Šafrán, Selen a Zinek, které by měly zajistit okamžitou erekci pár minut po užití. Tribulus terrestris je jedna z nejúčinnějších složek ve výživových doplňcích na podporu erekce. Také zvyšuje chuť na sex.

Názory uživatelů na tento lék jsou různé. Převažuje více negativních recenzije než těch pozitivních.

Xtrasize

Už z názvu nám je jasné, že tento lék slibuje zvětšení penisu . XtraSize je pírodný produkt, vyvinutý na stimulaci produkce testosteronu a obnovení průtoku krve v penisu za účelem zvětšení pohlavního údu a zlepšení výkonu v ložnici. Toto všechno tento přípravek slibuje. Ale realita je jiná . Dosažení zvětšení penisu tímto prostředkem je velmi nepravděpodobné a dá se říci že jde o velmi pochybné pilulky na erekci. Mnoho mužů zůstalo po užívání velmi zklamaní, neboť nebádali na sobě žádné změny.

Liderin

V příbalovém letáku se píše, že jde o vzácnou kombinaci látek L-arginin, pycnogenolu a ženšenu , která pomáhá vyvolat a zlepšit erekci . Užívání argininu pomáhá při léčbě erektilní dysfunkce a napomáhá ke zlepšení mužské plodnosti . Jeho užíváním se vám může zlepšit i imunita.

Vaše zkušenosti s tímto přípravkem jsou negativní . Jeho nevýhodou je i vysoká cena vzhledem k tomu, že se musí zapít až tři tablety najednou.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Afroditky

Výživový doplněk, který by vám měl navrátit chuť na sex a podstatně zvyšuje libido . Určený zejména pro lidi, kteří jsou sexuálně pasivní a chtějí to změnit. Jeho hlavní složkou je extrakt kotvičníku , který má schopnost zvýšit u mužů hladinu hlavního pohlavního hormonu testosteronu až o 30% . Kromě toho zvyšuje fyzickou i psychickou výkonnost.

Někteří uživatelé si stěžují, že na nich Afroditky nemají žádný vliv. Můžeme říci, že jde o velmi slabé pilulky na erekci.

5/5 - (3 votes)

2 komentáre

 1. Htrib 29. júna 2016
  • prochazka 12. júla 2016

Zanech svůj názor

TOPlist