erekční kroužek

Erekční kroužek

Kroužek na penis, často nazývaný také erekční kroužek , je sexuální pomůcka , která slouží hlavně na  zpevnění erekce , její prodloužení a tvrdosti.  Mnoho mužů se mylně domnívá, že kroužek na penis je vhodný pouze pro ty, kteří mají problémy s erekcí. Tato domněnka je ale chybná. Kroužek na penis mohou používat i zdraví jedinci, kterým může ve velké míře zpestřit sexuální život. Velmi často se používá také ve spojení s vakuovou pumpou .

Obsah článku

  1. Jak funguje
  2. Typy kroužků
  3. Jejich cena
  4. Jak je používat
  5. Čištění
Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti, zlepšení erekce a prostaty? eJoy je špičkový produkt z Anglie! Chci si přečíst o Ejoy …

Kroužek na penis – jak funguje?

Funkce kroužku na penis je celkem jednoduchá. Jeho princip spočívá v tom, že erekční kroužek vyvíjí tlak na penis v oblasti kořene, čímž zamezuje průtoku krve. Při vzrušení nastává vysoký tlak krve směrem k žaludu, čili se celý penis naplní krví . To je ta lehčí část, proto muži většinou nemají problém s nastolením erekce ale s jejím udržením. A to je hlavní funkce kroužku, aby krev nebyla zpětně vrácena z penisu do těla, ale aby zůstala v penisu.

Erekční kroužek – výhody a funkce

erekční kroužek

 • pevná erekce
 • delší erekce
 • odialenie ejakulace

Doplňkové funkce některých modelů

 • stimulace nejen partnera ale i partnerky
 • dráždění partnerů při styku vibracemi
 • některé kroužky mají dokonce funkce jako počítadlo zasunete apod.

 Typy kroužků

Silikonové kroužky – jsou méně elastické a pružné jako je tomu u gelových kroužcích, avšak i přesto se s nimi dobře pracuje a dají se relativně snadno a rychle nasadit. Jsou z pevného a odolného materiálu, což zajistí a bezpečnou a dlouhodobou funkci bez ztráty vlastností. K dalším výhodám patří i fakt, že se vyrábějí v různých velikostech.

Gelové kroužky – jsou vyrobeny z měkčího materiálu jako kovové silikonové a většinou mají po svém obvodu výstupky. Nedrží sice tak pevně, zato se s nimi ale snadněji zachází a nehrozí u nich zranění. Často se dá do nich nasadit i malý vibrátor, což způsobí ještě větší dráždivost. Na jedné straně jsou levné na druhé však nezvyknou mít dlouhou životnost.

Kovové kroužky – jsou nejpevnější ze všech. Doporučují se spíše zkušenějším uživatelům, protože se poměrně takovou nasazují, za to ale způsobují největší tvrdost. Nejsou však velmi bezpečné pro lidi, který začínají s kroužky experimentovat. Mají dlouhou životnost a vysokou pevnost, při nákupu však třeba dbát na přesnou velikost, neboť nejsou elastické.

Kolik stojí?

Kroužky na penis se dají koupit už od 30 korun, ty jsou ale téměř vždy jednorázové. Ty lépe začínají někde na 130-300 kč , a dají se již vícenásobně použít. Z těch nejlepších materiálů a maximální nezávadnosti začíná cena někde od 520 kč a výše za kroužek.

RoZen RoZen
Rozen je špička mezi erekčnými kroužky a v této verzi získáte zdarma i lubrigant. Přečíst si o přípravku RoZen [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…
BallStretcher BallStretcher
BallStretcher je v Česku dlouholetý reprezentant silné erekce, které způsobuje tahavý efekt za varlata. Přečíst si o BallStretcher [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Jak používat kroužek na penis?

Používání kroužků na penis je velmi jednoduché a intuitivní . U většiny kroužcích je možné nasadit na penis iv ztopořeném stavu. To však neplatí pro pevné kroužky např. z kovu, kde musí být nasazeny v ochablém stavu. Elastické se dají používat různými způsoby. Například běžně nasadíme pouze ke kořeni. Další variace může být že kroužek provlékneme i za varlata.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Video je v angličtině, ale pokud názorná ukázka postačí.

Důležitou zásadou bezpečného používání kroužků je, že nikdy příliš neškrtí . Také je důležité také časové používání, kdy je kroužek nasazen nejvýše 15 minut .   Erekční kroužky by neměli používat lidé s problémovým oběhem či cukrovkou  , kde mohou hrozit sraženiny. Při nedůsledném používání mohou způsobovat bolest, velký otok, sraženiny či dokonce silné poškození karvenóznych těles resp. tkáně což má za následek trvalou impotenci . A kroužky na penis se používají přesně z opačného důvodu.

 Kroužek na penis a jeho čištění

Nikdy nezapomínejte na hygienu. Věci, které se přímo dotýkají vašeho těla, zvlášť intimních oblastí, by měly být zcela čisté. Naštěstí pro vás, čištění je velmi jednoduché . Většinou stačí opláchnout vodou popřípadě is mýdlem. Pro zahubení bakterií existují i ​​čisticí prostředky na erotické pomůcky, které v sobě obsahují látky na hubení bakterií a tím zaručí nezávadnost dalšího používání kroužků.

Máte zkušenosti s kroužkem na penis? Podělte se anonymně s Vašimi zkušenostmi a vytvořte tak hodnotné fórum pro dalších uživatelů.

3.5/5 - (13 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist