Tags:
penis

5 zásadních faktů o penisu

Vyrasatali jste spolu a sdíleli jste mnoho zkušeností, ale jak dobře opravdu znáte Váš penis? Zde je 5 skutečností, které jste o něm pravděpodobně nevěděli.

penis

Obsah článku

    1. Zlomení
    2. Erekce
    3. Malý penis
    4. Sval

Penis si můžete zlomit

V případě, že penis násilně zkroutíte při erekci můžete ho zlomit. V penisu nejsou žádné kosti, ale trubky, které se během erekce naplní krví a ty mohou prasknout . Krev se uvnitř penisu vylije a způsobuje velmi bolestivý otok . Hlášeny případy zlomení penisu jsou vzácné, ale je to způsobeno zejména tím, že muži se boje nahlásit takové případy . Poškození při sexu, kdy partner je na vrcholu, je zodpovědné zhruba za třetinu všech případů. K zlomení dochází zejména tehdy, když mužský penis vychází z partnerky a je prudce ohnutý.

Muži mají několik erekií během noci

V průměru každý zdravý člověk má v průběhu Jenda spánku   tři až pět erekcí, přičemž každá trvá přibližně 25-35 minut  . Je běžné, že se muži probudí ráno s erekcí. Toto je ve skutečnosti poslední ze série nočních erekcí. Příčiny nočních erekcí zatím stále nebyly zcela objasněny. Nicméně studie naznačují, že je to úzce spojeno s fází spánku známou jako REM (rapid eye movement). To je fáze ve které je snění nejběžnější. Ať už je příčina jakákoli, většina lékařů se shoduje, že noční erekce jsou znamením, že je vše v pořádku.

Délka penisu není propojena s délkou nohy
Představa, že velikost penisu je v poměru k velikosti vaší boty je mýtus. Vědci z Univerzity v Londýně měřili penis 104 mužů, včetně dospívajících dětí a důchodců. Průměrná délka penisu v této skupině byla 13cm v klidovém stavu, zatímco průměrná velikost bot byla Evropská 43.

Malý penis má velkou erekci

Malé penisy se   zvětší na délku mnohem více než ty déle, když dochází k erekci  . Výzkum založený na měření penisu u 2770 mužů zjistil, že kratší penisy se při erekci zvětšily o 86% , což je téměř dvojnásobně více než v případě dlouhých penisů, kde to bylo jen o 47% . Vědci také zjistili, že rozdíl v délce krátkého a dlouhého penisu byl mnohem méně zřejmý v ztopořeném stavu, než když byl v klidném stavu. Například rozdíl délek penisu v klidovém stavu byl až 3,1cm , zatímco průměrné délky ztopoření penisů se lišily už jen o 1,7cm.

eJoy

ejoy-1Preparát na stimulaci správných funkcí při dosahování erekce eJoy, Vám výrazně pomůže při pravidelném užívání schopnost dosahovat erekci. Pozitivně ovlivňuje také na prostatu, co patří také mezi časté problémy této skupiny mužů.

Obsahuje až 24 tabletek v jednom balení a stačí ho užít přibližně 30-60 minut před pohlavním stykem. Pravidelným užíváním se účinek zlepšuje.

Složení:

  • Maca, Tribulus terrestris, Chilli extrakt, Saw Palmetto
  • L – arginin, citrulin, Vitamíny C a D

Netřeba čekat. Dostupné řešení, na které není nutný lékařský předpis je tu i pro Vás.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

 Penis není sval

Narozdíl od všeobecného přesvědčení, penis neobsahuje žádné svaly . To je důvod, proč s ním nemůžete velmi hýbat když je v ztopořeném stavu. Penis je druh houby , která je vyplněna krví když se muž sexuálně vzruší . Krev se hromadí ve dvou komorách válcovitého tvaru, což způsobí že penis nabobtná a ztuhne. Jakmile erekce zmizí, tepny v obou komorách se zúží, což umožní odtok krve z penisu.

Znáte ještě nějaké mýty nebo nepravdy o penisu? Podělte se s nimi v diskusi s ostatními čtenáři. Diskuse je zcela anonymní.

4.5/5 - (11 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist