zvetseni penisu

Zvětšení penisu

zvětšení penisu – je to možné?

Internet je zaplaven webovými stránkami, které prodávají různé druhy pilulek slibujících zvětšení délky a obvodu penisu. Otázkou však zůstává zda opravdu taková léčba i funguje.

Úzkost mužů spojená se strachem o velikost jejich penisu , způsobila zrození multimiliónový globálního průmyslu v klinicky nevyzkoušených výrobcích na vylepšení mužského přirození.

Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti, výdrže a mienre zvětšení penisu? Vimax toto všechno vyřeší! Chci si přečíst o Vimax …

Obsah článku

    1. Neinvazivní metody
    2. Tabletky pro větší penis
    3. Chirurgické zvětšení

Zatímco si mnoho mužů myslí, že jejich penis je příliš malý, výzkumy ukazují, že většina mužů má zcela normální velikost a nemusí si dělat žádné obavy. Profesor Kevan říká, že muži by se raději měli o svém problému promluvit s odborníkem namísto toho že experimentují s léčbou, která je ve většině případů neúčinná a potenciálně zdraví škodlivá. Mnoho mužů, kteří řeší problém velikosti svého penisu, mají obvykle obecný problém se svým vzhledem . Z tohoto důvodu se zaměří na vzhled svého penisu. Proto se často krát stává, že terapie udělá výrazný rozdíl ve vnímání, protože díky zvýšenému sebevědomí, se upraví zkreslené názory na tělo, a muž se stane sám pro sebe atraktivním. I když neexistuje mnoho možností jak bezpečně zvětšit penis, muži mohou udělat několik věcí, aby se cítili sebejistěji ve svém těle.

  • můžete se například oholit , protože hromada ochlupení, může způsobit, že Váš penis vypadá menší než opravdu je.
  • zhubněte – pivní břicho visící nad Vaším penisem, může způsobovat, že váš penis vypadá být menší.
  • dostaňte se do formy – když se dostanete do formy budete se cítit atraktivnější a to může zlepšit sexuální život.

Profesor Wylie se zabývá posuzováním různých produktů na zvětšení penisu a ošetřeními tohoto druhu které jsou na trhu nabízeny.

 Neinvazivní metody

Zvětšení penisu s prášky a vodičkami

pilulky

Tyto produkty obvykle obsahují vitamíny, minerální látky, byliny a hormony , které tvrdí, že vám napomohou při zvětšení penisu. Navzdory všemu neexistují žádné klinické důkazy, které by potvrdily účinnost těchto výrobků, dokonce v mnoha případech mohou být škodlivé. Na Americké univerzitě Maryland byla provedena analýza některých produktů a našli se tam stopy olova, rtuti, pesticidů, bakterie E. Coli a trusu zvířat.

Profesor Wylie říká, že takové produkty jsou ztrátou času. Prášky a vodičky nemají žádný prokazatelný účinek. Pokud by byly účinné, tak by je také prodávaly iv lékárnách. Používání krémů může akorát tak pomoci člověku blíže se seznámit se svým penisem, ale určitě ne z jeho zvětšením.

Vakuové zařízení

vakuove zazizeni

Vakuové pumpy na penis se používají tak, že trubice se umístí na penis a odčerpáním vzduchu se vytvoří vakuum. Vakuum čerpá krev do penisu a to způsobí, že se nabobtná. Vakuové zařízení se někdy také používají i při léčbě impotence. Používání takové vakuové pumpy však z dlouhodobého hlediska může vést k poškození tkáně na penisu, což vede k následnému oslabení erekce.

Existuje jen velmi málo důkazů o tom, že tato zařízení přinášejí z dlouhodobého hlediska nějaký úspěch, říká profesor Wylie. Použití pumpy během několika minut denně, nebude nijak působit dlouhodobě na zvětšení penisu.

 Tabletky, které fungují

XtraSize

Je speciální výživový doplněk na zvětšení penisu. Prostřednictvím jeho aktivního složení a jedinečného obsahu bylin můžete dosáhnout mírné zvětšení penisu. Patří mezi nejvyhledávanější doplňky, které to umožňují.
Přejít do obchodu

Vimax

Vimax je produkt, který je na trhu již přes 16 let. Je velmi oblíbený a slibuje zvětšení penisu až do 1,5 cm. Když se kapilární tělesa začnou lépe zásobovat krví, Váš penis dosáhne mohutnější erekci, jak do délky tak i do šířky.
Přejít do obchodu

Ejoy

ejoy-1

Nový výživový doplněk z Anglie je zárukou najvššej kvality a spokojenosti u uživatelích. Působí na radu negativních sexuálních problémů při erekcí. Má nejmohutnější složení v rámci účinnosti aktivních látek.
Přejít do obchodu

Penilní nástavce

Tato technika zahrnuje umístění závaží, nebo někdy rozšiřující rám, nazývaný také tažné zařízení, na penis v klidovém stavu, aby se natáhl . Profesor Wylie říká, že neexistuje žádný důkaz, že použitím vah se vám prodlouží penis, ba naopak může to způsobit trvalé poškození penisu. Nicméně, určité dobré výsledky byly spoozorované při používání trakčních zařízení. V tomto případě existují důkazy, že trakční zařízení může mít vliv na zvětšení penisu, zejména při mužích s menšími velikostmi. Někteří pacienti používající trakční zařízení po dobu 6 měsíců, zpozorovali nárůst velikosti penisu o 1-2cm. Nicméně taková léčba by neměla být zahájaná bez konzultace s lékařem.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Jelqing

Jelqing je cvičení zahrnující opakované tažení penisu prostřednictvím palce a ukazováčku s cílem zvětšení erekce. Předpokládá se, že toto cvičení zvětší krevní kapacitu erektilního tkáně penisu, a tím dochází k prodloužení penisu a ke zvětšení obvodu penisu.

Stejně jako v případě používání krémů, tato technika může pomoci některým mužům seznámit se se svým penisem a ocenit rozdíl mezi velikostí penisu v klidovém stavu a při erekci a tím se muž stane spokojenější se svým tělem. Neexistuje zde však žádný vědecký důkaz který by potvrzoval, že jelqing vám zvětší velikost penisu.

Zvětšení penisu – Chirurgické metody

Některé chirurgické techniky pro zväčenie obvodu penisu zahrnují vstřikování tuku , který jsme vzali z jiné části těla do penisu. Některé studie uvádějí zvětšení obvodu o 1.4 – 4cm. Nicméně studie z dlouhodobého hlediska naznačují neuspokojivé výsledky po operaci spojené s komplikacemi jako znetvoření, zjizvení a infekce. Dalším problémem v případě vpichování tuku může být, že v průběhu určité doby tělo reabsorbuje tuk, a to může vést k návratu k původní velikosti.

Nejobvyklejší technika zahrnuje řezání vazu , který se připojuje na penis do stydké kosti a provedení kožního štěpu ve spodní části penisu, aby bylo možné navýšit jeho délku. Profesor Wylie říká, že taková operace může mít za následek priemierný nárůst délky penisu 2cm, v případě penisu v klidovém stavu, avšak nedochází k žádné změně velikosti při ztopořeném penisu. Kromě toho pacienti říkají, že ztopořený penis po operaci už nestojí tak vysoko jako dříve, protože řez byl proveden na vazu který byl oporou. Mnoho mužů je nespokojených s tímto jevem, protože to je nepříjemné při sexu a musí vynaložit mnohem více energie při manévrování s partnerem. Čili výhoda 2cm v klidovém stavu je zanedbatelná oproti problémům souvisejícími se ztrátou úhlu penisu při erekci.

Liposukce

Pro muže kteří mají velké břicho je liposukce, chirurgický zákrok k odstranění tuku z pod břicha dobrou metodou, neboť opticky pak bude penis vypadat větší . I odstranění tuku v okolí pysky, může mít za následek optické zvětšení penisu. Profesor Wylie konstatuje, že kosmetické výsledky jsou obecně považovány za přiměřené. Liposukce může mít za následek až 2cm nárůst na délce penisu z krátkodobého hlediska, avšak pokud se tuk opět vrátí do těchto oblastí, dostáváme se do původního stavu. Tento postup může zvýšit sebevědomí pacienta, ale pokud chceme aby to mělo dlouhodobý účinek je třeba změnit celkovou stravu a životní styl pacienta.

Máte zkušenosti se zvětšením penisu? Jak jste dosáhli jeho zvětšení a jste s výsledkem spokojeni? Se svými dojmy a zkušenostmi se můžete podělit v diskusi pod článkem. Diskuse je plně anonymní.

4.6/5 - (8 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist