zerex parfumy

Zerex parfémy

zerex parfumy

Zerex parfum- afrodiziakum ve spreji

Afrodiziakum je známe již od dávných dob. Lidé si vždy chtěli zpestřit sexuální život. Ať už popíjením různých nápojů, jedením speciálních jídel nebo potírání se různými mastmi. Často se takéto afrodisiakum vyrábělo ai z jedovatých latok. Postupem času Lidé přišli na to, co opravdu funguje a nemusí to ačkoli ani jedovaté.

Pod afrodiziakem se chápe taková látka, která působí na smysly mužů a žen tak, že se zvýší sexuální apetit a rozšiřuje se sexuálně smýšlení. Jednoduše řečeno, afrodisiakum osvěží sexuální život a vzájemnou přitažlivost.

V dnešní době je již výroba afrodisiaka velmi pokročilá. I když existují i přírodní látky, které podporují sexuální apetit, vývoj pokročil a vyrábějí se už i instantní parfémy, které obsahují více účinných látek. Jedním z těchto parfémů jsou i Zerex parfémy.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Mužské parfémy
 3. Ženské parfémy
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Jak užívat
 7. Upozornění

Oč při Zerex parfémech jde?

Zerex parfém je přírodní afrodiziakum, které slouží k tomu, aby přilákaly sexuálního partnera a vytvořili v něm touhu po dané osobě a chuť na sexuální styk. Obsahují intimní feromony, které zajišťují rychlé omámení opačného pohlaví. Čichem jejich sice necítíte, ale váš mozek začne na ně okamžitě reagovat a zvyšovat vaše libido. Použitím těchto parfémů, se muži stávají přitažlivějšími a mužnejšími, a z žen se stávají tiché „čertice“.

Pozitivní účinky:

 • Jsou to originál Parfémy, žádné toaletní vody
 • Jejich vůně je dlouhotrvající 
 • Luxusní provedení, jednoduchá aplikace
 • Jedno stříknutí vám vydrží hodiny
 • Zvyšují atraktivitu u opačného pohlaví
 • Zlepšují sexuální apetit
 • Navozují neodolatelnou přitažlivost
 • Jsou čistě přírodní
 • Jsou vysoce koncentrované
 • Osvěžují sexuální život
 • Navozují nové myšlenky při sexuálním styku

Zerex parfémy a jejich složení

Pro každé pohlaví, mužské i ženské, byly speciálně vyvinuty parfémy. Navzájem se liší podle složení a dokonce, si můžete vybrat i parfém podle vaší osobnosti. Zerex poskytuje opravdu bohatou škálu parfémů. Výběr je jen a jen na vás nebo na vašem partnerovi.

Mužské parfémy

Z pánských parfémů máte na výběr ze 3 jedinečných neodolatelných vůní. Vyberte si parfém podle vaší osobnosti. Jste typ muže, který preferuje obleky, kravaty a takový „dress code“ vyžaduje i vaše práce? V tom případě model Gentleman bude jako stvořený pro vás. Nebo jste typ muže, který se rád potí v posilovně a dá si záležet na své svalnaté mužskosti? Zerex Sport vaše svaly ještě více zvýrazní. Pro tvrďáka, kteří milují kořeněné a drevisté vůně je zde Zerex Hunter.

Zerex parfém Gentleman

zerex parfém gentleman

Vůně pro muže, která je mužná a decentní, jako stvořená převážně a důležité situace. Vhodná na denní nošení i výjimečné příležitosti. Hlavními přísadami jsou skořice, citrusy a různé dřeviny. Charisma tohoto elegantního parfému dotváří tón růže a jemná vůně kůže.

Složení

Alcohol Denat, Parfum, Aqua, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral

Přírodní složení zajišťuje přitažlivost u opačného pohlaví a muži s tímto parfémem zvyšuje sebevědomí.

Zerex parfém Hunter

zerex parfém hunter

Energická pánská vůně plná vzácných dřevin (cedr, santalové a olivové dřevo) v kombinaci s hřebíčkem, skořicí a citrónem. Parfém pro vyrovnanou a charismatickou osobnost.

Vysoký podíl esenciálních olejů a vonných esencí z rostlin, které jsou známé pro své afrodiziakální účinky, činí tento parfém výjimečným. Parfém pro akčních pány byl navržen známým českým parfumérem.

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral

Zerex parfém Sport

zerex parfém sport

Svěží a energická vůně pro aktivního a pozitivně naladěného pána. Základ parfému tvoří květinová (fialka, růže, hyacint, brambořík) a citrusová (pomeranč, citron, limetka, mandarinka) vůně.

Zajistí neodolatelnou přitažlivost druhého pohlaví díky obsahu přírodního afrodisiaka.

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia furfuracea extract, Benzyl Alcohol, Evernia prunastri extract, Citral

Ženské parfémy

Ženské parfémy jsou speciálně vyvinuty pro něžnější pohlaví. Také obsahují přírodní afrodiziakum, které působí na opačné pohlaví velmi intenzivně. Jsou to parfémy Zerex parfém Destiny, Zerex parfém Sensual, Zerex parfém Desire.

Dámský parfém Zerex Destiny

zerex parfém destiny

Decentní květinově-dřevitá vůně s medovým podtónem přidá vážnost a styl elegantní dáme.

Pro přitažení pozornosti opačného pohlaví se využívá moc esenciálních olejů a vonných esencí rostlin, které jsou známé pro své afrodiziakální účinky. Díky obsahu přírodního afrodisiaka napomáhá parfém navodit náladu a zvýšit sebevědomí

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Dámský parfém Zerex Sensual

zerex parfém sensual

Květinová vůně zvýrazní ženskou něžnost a půvab. Kaktusový květ, jasmín a růže se podepisují na neodolatelné vůni smyslné ženy.

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Coumarin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional

Dámský parfém Zerex Desire

zerex parfém desire

Ovocně-citrusová vůně pro každou aktivní a energickou ženu. Vůně citrusu a zeleného jablka v mysli odeberou několik let a navodí opět pocit dívky.

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Citral, Linalool, Cinnamal, Citronellol, Geraniol

Cena a balenie

Parfumy Zerex sa dajú kúpiť na oficiálnej stránke výrobcu.

Názov Balenie Cena
Zerex parfum Gentleman 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Hunter 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Sport 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Destiny 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Sensual 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Desire 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum dámske vzorky 3 vzorky 105 Kč
Zerex parfúm pánske vzorky 3 vzorky 105 Kč
Zerex parfum Hunter 1 vzorka 35 Kč
Zerex parfum Sport 1 vzorka 35 Kč
Zerex parfum Destiny 1 vzorka 35 Kč
Zerex parfum Sensual 1 vzorka 35 Kč
Zerex parfum Desire 1 vzorka 35 Kč

Zerex Parfumy

Zerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí. Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex, známou jako libido. Díky parfémem Zerex, ať už jste žena nebo muž, budete atraktivnější a plný sexappealu pro vašeho partnera.

Cena je pouze 1050 Kč a když vložíte při objednávce do poznámky DOG5 – máte slevu 52 Kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

Zerex Parfumy vaše zkušenosti a recenze

Hodnocení uživatelů jsou velmi pozitivní. Většina uživatelů zhodnotila, že slibovaný úspěch se dostavil v dostatečné míře a splnil očekávání.

Pozitivní účinky:

 • Zvýšený sexuální apetit
 • Zvýšená přitažlivost
 • Lepší sebevědomí
 • Zvýšená atraktivita
 • Zvrhlejší myšlenky při sexuálním styku
 • Složení z přírodních esencí
 • Příznivá cena
 • Úžasní vůně

Negatívne účinky:

 • Uživatelé neuvádějí negativní zkušenosti

Jak používat

Parfémy Zerex se užívají jako každý jiný parfém. Používat je třeba buď denně, namísto obvyklého parfému nebo ve větším množství se mohou užít tehdy, když je třeba vzbudit touhu u opačného pohlaví. Také je vhodné je používat před sexuálním stykem.

Parfémů se stříkají na pulzní místa, jako jsou krk nebo zápěstí. Tyto parfémy se nesmí roztírat, protože by se zničily důležité molekuly.

Věděli jste, že?

Jakýkoliv parfém by neměl být používán na oblečení. Musí být aplikován přímo na kůži, aby tělo, resp. vaše kůže s parfémem splynula.

Je vědecky dokázáno, že dobře zvolená vůně a její správná aplikace, zvyšuje pozornost lidí. Pokud jste zamyšlení a zrakem nevnímáte okolí, častokrát se otočíte za kolemjdoucím nebo kolemjdoucí jen kvůli fascinující vůně, která přerušila tok vašich myšlenek.

Upozornění

Pozor je třeba dávat při složení, aby se nevyskytla alergická reakce nebo přecitlivělost na některou ze složek parfémů.

Co si o tom myslíme my?

Zerex parfémy jsou mimořádně parfémy, protože obsahují feromony, které ve vás, a u vašeho partnera vyvolají euforie a pohrávají se s vašimi myšlenkami. Myslíme si, že vzhledem k vaše recenze a neustálý poptávka po parfémech, se do nich vyplatí investovat. Na to, že je to parfém, je jejich cena velmi přijatelná. Pokud nevíte, který z nich zvolit, můžete si objednat jen vzorky a na základě nich si vyberete svého favorita. Parfémy zerex mohou být i tím nejvhodnějším dárkem.

Nejčastěji vás zajímá

Co je Zerex Parfem?

Zerex parfem je atraktivní vůně s obsahem feromonů, které zvyšují vaši přitažlivost. Je to druh přírodního afrodisiaka, které vašeho partnera nenechá bez povšimnutí.

Kde mohu koupit parfém?

Parfémy Zerex jsou zatím dostupné pouze prostřednictvím internetu na oficiální stránce výrobce. Co může být i výhodou, protože máte jistotu, že si v kamenné drogerií nebo parfumerii nekoupíte napodobeninu, co se často stává.

Kdy pocítím první účinek?

První účinek pocítíte okamžitě, jakmile si přivoníte k flakónu. Další účinek se dostaví v momentě, kdy si ho aplikujete a další, když se stane součástí vašeho každodenního intimního i neintímneho života.

Kolik stojí Zerex Parfem?

Jakýkoliv Parfém Zerex stojí jen 1050 Kč. Potřebné je však k částce připočítat ještě náklady na dopravu. Pokud však do políčka slevový kupón vložíte DOG5, cena parfému bude o 2 Kč levnější.

5/5 - (1 vote)

Zanech svůj názor

TOPlist