vigrx recenze

VigRX

VigRX recenze

VigRX je přírodní produkt na   zvětšení penisu , posílení erekce a zlepšení sexuálního zdraví.   Výhodou VigRX je, že je založen čistě na přírodní bázi a obsahuje Bíliny směsi z mnoha částí světa, které efektivně zvětšují erektilní tkáně penisu. Obsahuje také silný afrodiziakální bilinný koncentrát sloužící k léčbě impotence, stimulaci sexuální aktivity, zvýšenou produkci spermií v varlatech a výrazně zlepšenou erekci. Bíliny obsažené ve VigRX pocházejí z různých částí světa jako Číny, Evropy a Jižní Ameriky. Produkt obsahuje látky, které zvyšují průtok krve tepen penisu a žil bez změny krevního tlaku.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Máte problém se slabou erekcí a sexuální výdrží? eJoy je novinka z anglicka a přináší okamžité zlepšení erekce i libida! Jako jediný se zaměřuje také na prostatu. Chci si přečíst o přípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Charakteristika

Díky tabletám VigRX získáte:

 • větší, hrubší a delší penis
 • větší a tvrdší erekci
 • celkové zlepšení sexuálního života
 • silnější a intenzivnější orgasmy
 • zbavíte se předčasných ejakulaci
 • zvýšení touhy na sex
 • zlepšení krevního oběhu do genitálií
 • zvýšenou vytrvalost

VigRX se považuje za jeden z nejrychlejších způsobů, kterým dosáhnete zvětšení penisu 2-3 cm , nebo dokonce až 5cm . Přirozeným vzrušením dochází k vyplnění erektilního tkáně tokem krve, čímž se zvětší penis a muž dosáhne erekci. Produkt funguje tak, že rozšíří erektilní tkáně, aby byly schopné zadržet více krve. Výsledkem toho je mnohem větší penis nejen v délce, ale i tloušťce.

 Složení

VigRX obsahuje množství Bílina, které cíleně slouží k dosažení požadovaného cíle. 1 tableta obsahuje:

 • Ginko bilobu (zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů s cílem zlepšit sílu erekce)
 • Extrakt škornice šípolistá (zvyšuje libido, zlepšuje erektilní funkci, uvolňuje testosteron)
 • Semínka Cuscuta (vyživují spermie a posilují šlachy pohlavních orgánů)
 • Palma sabalová (stimuluje libido mužů, zvyšuje sexuální energii, pomáhá snížit velikost prostaty až o 13%, zvyšuje sexuální fiunkciu)
 • Korova extrakt catuaba (afrodiziakální rostlina)
 • Extrakt voňatca vejčitého (pomáhá zvyšovat sexuální touhu a schopnost udržet erekci)
 • Hloh obecný

 Cena a balení

vigrx plus obal

VigRX se prodává v balení po 60 tablet . Cena jednoho balení se pohybuje okolo 800 kč . Pro dosažení nejlepšího účinku se doporučuje vybrat alespoň 12 balení tohoto přírodního přípravku. VigRX je možné objednat přímo na stránce výrobce, kde si můžete vybrat z různých zvýhodněných balení.

Co nahradí VigRX?

eJoy

ejoy recenzeeJoy je aktuální novinka ze Spojeného království, která příznivě působí především na slabou erekci, nízké libido i problémy s prostatou . Užíváním rapidně zvyšuje chuť na sex a prodlužuje pohlavní styk. Jeho prvotní účinky pozorovat již 30 minut od užití. Dávkování eJoy je jednoduché, stačí si vzít tabletku alespoň půl hodinu před sexuálním stykem a neměli byste si dávat denně více než dvě tabletky.

Cena jednoho balení je pouze 730 kč a když vložíte při objednávce do poznámky ejoybonus – máte slevu až 80 kč, proto se vyplatí více balení. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulin, L-arginin
 • A další vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglie a prochází přísnou kontrolou Státního ústavu pro kontrolu léčiv, přičemž deklaruje čistě přírodní složení!

Dávkování

Doporučená dávka VigRX je 1 tableta denně . Pro trvalé výsledky se doporučuje dlouhodobé užívání 5 a více měsíců.

Pro dosažení požadovaných výsledků je třeba brát produkt alespoň 12 týdnů , již během prvních 4 týdnů zaznamenáte výraznou změnu v rozšiřování vašeho penisu. Další 4 týdny zaznamenáte významné prodloužení penisu. Během dalších týdnů budete moci pozorovat, že během vaší erekce je penis pevnější a silnější jako předtím.

Hodnocení

VigRX je založen čistě na přírodní bázi , obsahuje vědecky testovány Bíliny koncentráty z různých částí světa. Jednou z největších výhod je právě to, že díky přírodnímu složení se nevyskytují vedlejší účinky. Výtažky bylin obsažené v tabletě úspěšně stimulují sexuální aktivitu, zvětšují sexuální potěšení a udržují pevnou erekci. Jednou z výhod užívání je i garance vrácení peněz během 67 dní. Skvělá je také expresní zásilka kdy Vám produkt bude poslán do 12 hodin od objednání kurýrem samozřejmě se zachováním diskrétnosti, protože výrobek není označen na vnější straně. Namísto VigRX vyzkoušejte raději Erexan.

  Jde ale o známý/neznámý produkt kterým ukončujeme několik článkový řadu o produktech, které sice jsou v prodeji, kupují se ale nikdo o nich nic neví.  
Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, eJoy může být tím ideálním řešením. Jde o nejnovější přípravek z anglicka s okamžitým účinkem!

 Upozornění

VigRX je výživový doplněk založený na přírodní bázi z bylinných extraktů, bez přidání chemických látek, proto dosud nebyly zaznamenány nežádoucí vedlejší účinky.

3.4/5 - (12 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist