ejakulace

Ejakulace

ejakulace

Ejakulace a její proces

[wp-svg-icons icon=“bullhorn“ wrap=“i“] Ejakulace je uvolňování semene z penisu při orgasmu (sexuální vyvrcholení). Pokud je člověk sexuální stimulován, mozek vysílá signály do oblasti genitálií přes nervy v míše, aby se svaly pánevního dna stáhli.

Při orgasmu, vlny svalových kontrakcí přepravují spermie, s malým množstvím tekutiny, ze varlat až chámovodu. V semenných váčcích a prostatě se přispívají další tekutiny, které chrání spermie.

Tip pro Vás
Trpíte nekvalitní erekcí a ejakulací? Erexan stimuluje testosteron a tím zvyšuje kvalitu ejakulace i semene! Chci si přečíst o Erexane [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]….….

Tato směs spermií a tekutin (ejakulát) cestuje podél močové trubice ke špičce penisu, kde je ejakulát uvolněný.

Obsah článku

  1. Co je ejakulace
  2. Problémová ejakulace
  3. Předčasná ejakulace
  4. Opožděná ejakulace
  5. Léčba

Problémová ejakulace

Správný proces ejakulace si můžete prohlédnout na videu níže.

Muži mohou zažít různé druhy problémů ejakulace , včetně:

Jak jsou časté problémy ejakulací?

Předčasná ejakulace je nejčastější mužský sexuální problém a postihuje muže všech věkových kategorií. Předčasná ejakulace nastává, když člověk není schopen načasovat ejakulace , a ejakuluje dříve, než se on/nebo jeho partner cítí připraven aby se to stalo , a to způsobuje problémy.

Další problémy ejakulace jsou méně časté než předčasná ejakulace, ale může také způsobit utrpení pro muže a jeho partner.

Co způsobuje problémovou ejakulaci?

Za problémovou ejakulací může mít být celá řada příčin, ať už ty fyzické nebo psychické. Fyzikální příčiny zahrnují některé nemoci, jako je cukrovka, některé typy operací nebo trauma , některé typy zánětu nebo infekce , a některé léky . Mezi psychologické příčiny patří stres, úzkost (jako je úzkost o „sexuální výkon“), potíže ve vztazích a deprese.

Pro každý typ problému s ejakulací a pro každého jednotlivého člověka může být jedna nebo více příčin problémů s ejakulace.

 Jak to řešit?

Pokud máte problém s ejakulací, který Vás trápí, diskuze s místním lékařem (např. urologem nebo sexuologem ) je nejlepší cestou , kterou je třeba vydat. Lékař Vám pomůže odhalit příčiny Vašich problémů a navrhne vhodné řešení.

Zerex Extralong


zerex extralong czNa co slouží Extralong? Jde o výživový preparát, který si za cíl dává nejen celkově zlepšit sexuální život, erekci a libidem ale zaměřuje se konkrétně i na prodloužení sexuálního styku. Tedy je určen hlavně pánem, který mají problém s předčasným ejakulovaných.

Jedno balení obsahuje 12 tabletek. Při užívání nelze zapomínat, že ho třeba užít hodinu před stykem a denně maximálně dvě tabletky.

Složení:

  • Maca, Tribulus terrestris, Teobromin, Ženšen, Ostropestřec Mariánský
  • L – arginin, lysin a citrulin

Extralong může prodloužit Váš sexuální styk až o 30 minut a jeho složení je výhradně přírodní.

Doplňková léčba hlavně předčasné ejakulace může být vhodný způsob jak začít. Existují další výživové doplňky , které deklarují zlepšení problému předčasné ejakulace a celkového sexuálního stavu pokud např. Vimax nebo Zerex .

Další způsoby

oddaleni ejakulace

Při léčení předčasné ejakulace máte i další možnosti jak ji léčit, resp. potlačovat její dopad na Váš sexuální život. Patří mezi to p omôcky, cviky či léky . Například existují kondomy, který jsou z vnitřní strany pokryté látkou zvanou Benzokain nebo lidokain. Například značka Pepino nabízí řadu kondomů Long Action . Tento způsob zaručeně prodlouží Váš sexuální styk, neboť Benzokain způsobuje umrtvení nejcitlivějších částí Vašeho penisu.

V poslední době se začínají předepisovat i různé léky. Např. Dapoxetine byl speciálně vyvinut pro léčbu předčasné ejakulace. Jde o způsob antidepresivní léčby , která přímo řídí tu část mozku, která má na starosti ejakulovaných.

Z cviků existuje poměrně účinná forma, tzv. Master – Johnsonova metoda . Přečíst si více o této metodě.

Opožděná ejakulace

Je po předčasné ejakulaci asi druhý nejčastější problém s ejakulací.

Opožděná ejakulace (OE) je běžný zdravotní stav.Nazývaná je také „zhoršená ejakulace“, a její charakteristickým znakem je, že muž na ejakulace potřebuje 30 a více minut na sexuální stimulace aby došlo k ejakulovaniu.V některých případech se ejakulace nelze dosáhnout vůbec.

Vzhledem k předčasné ejakulaci je tento problém lze přímo vítaný ale opak je pravdou. Tak jako předčasná ejakulace zkracuje sex na minimum, opožděná ho naopak prodlužuje víc, než je přínosné a pokud muž neni schopen ejakulace, může být problém is otěhotněním přirozeným způsobem.

Výhodou je že ani jeden typ ejakulace nepřináší zdravotní rizika a dají se poměrně úspěšně léčit.

Příčiny opožděné ejakulace

Existuje mnoho potenciálních příčin OE, včetně psychologických problémů, chronických zdravotních stavů a ​​reakcí na léky.

Psychologické příčiny opožděné ejakulace se mohou vyskytnout v důsledku traumatického zážitku. Kulturní nebo náboženské tabu mohou poskytnout sex negativní konotaci. Úzkost a deprese mohou potlačit sexuální touhu, což může vést ik OE.

Vztahový stres, špatná komunikace a hněv mohou zhoršit opožděnou ejakulaci. Znepokojení v sexuální realitě s partnerem ve srovnání se sexuálními fantaziemi může také vést k OE.

Tito muži vědí často ejakulovat v ideálním čase během masturbace ale ne během sexu.

Co s partnery?

Mluvit s vaším partnerem může být užitečné, zvláště pokud zažíváte pocit úzkosti při problémové ejakulaci. Při hledání léčby je vhodné zapojit i partnera, který vám může nejen pomoci ale i hodně usnadnit .

Nestydět se

Nejdůležitější je se před partnerem nestydět a být upřímný. Jakýkoliv problém právě zažíváte, ať už se jedná o problém spojený s ejakulací nebo ne. Pomůže to společnému vztahu, zlepšíte mezi sebou důvěru a možná se zbavíte i důvodu, proč máte problémy s erekcí. Bude to znít jako klišé, ale   komunikace je skutečně klíčová.   Nestyďte se za své tělo, přijměte ho vy a i vaše polovička a život bude opět o něco jednodušší.

Máte problémovou ejakulaci? Podstoupili jste konkrétní léčbu? Podělte se s námi anonymně v komentářích o vaše zkušenosti.

3.6/5 - (21 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist