amante-balenie

Amante

Amante – pouze pro muže

V nejnovější recenzi na podporu sexuálního života se zabýváme přípravkem Amante. Předpokládanými účinky by měla být hlavně   silnější erekce a lepší sexuální výkon  . Je určena pro muže na řešení problémů s nedostatečnou erekcí.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Máte problém se slabou erekcí a sexuální výdrží? eJoy je novinka z anglicka a přináší okamžité zlepšení erekce i libida! Jako jediný se zaměřuje také na prostatu. Chci si přečíst o přípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Charakteristika, kterou uvádí dovozce

 • Lepší a pevnější erekce
 • Prodlužuje pohlavní styk
 • Kontrola nad předčasnou ejakulaci
 • Krátká odezva na sexuální stimulaci

 Složení tabletky Amante

Obsah tablet dovozce vůbec neuvádí, z jiných zdrojů však uvádíme její předpokládané složení

 • Rozchodnice růžová – Rozchodnice růžová má vliv na fyzický výkon, působí antioxidačně, udržuje zdraví srdce a cévního systému. Podporuje krevní oběh a má vliv na trávicí zdraví.
 • Kotvičník zemní – Při klinických studiích byl zjištěn dramatický nárůst síly, vytrvalosti a schopnosti svalové regenerace. Dále snižuje hladinu sodíku, brání zadržování tekutin a vykazuje určité analgetické působení. Potvrdil se výrazný účinek při různých pohlavních a reprodukčních poruchách.
 • Euleterokok ostnatý – Kromě eliminace stresových hormonů zlepšuje prokrvení srdečního svalu, mozku a vedení vzruchu nervovými vlákny, zaznamenáme i větší ostrost vidění.
 • Ženšen – přispívá k odolnosti organismu vůči únavě a stresu, k vytrvalosti (kondici), vitalitě a energii ak celkovému osvěžení těla. Podporuje fyzický výkon, pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti a dobré sexuální vztahy. Přispívá k normální činnosti imunitního systému.
 • Schizandra čínská – Obsahové látky posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivní, zahánějí spánek a snižují únavu. Užívání klanoprašky nemá žádné vedlejší negativní účinky a schizandrin, který je obsažen ve všech částech rostliny, působí blahodárně na lidský organismus.
 • Čajovník čínský y – Podpůrnou složkou čajovníku je kofein, který má povzbuzující účinky a může pozitivně ovlivnit zpevnění kostí u starších žen. Čajovník má antioxidační a uklidňující účinek. Blahodárně působí na močové ústrojí a ledviny. Zelený čaj je neodmyslitelný při dietách a odtučňovacích kůrách. Zevně lze užít při svědění pokožky.
 • Ginko biloba – zlepšuje prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Napomáhá nám při zlepšování paměti, schopnosti soustředění a dalších rozumových funkcí. Zvyšuje dodávku krve i do odlehlejších částí našeho těla. Zajišťuje tak tkáním vydatnější přístup živin a možnost vyplavení škodlivých látek.

Složení přípravku Amante je poměrně kvalitní, problémem je však nedostatečný obsah uváděných složek.

Co nahradí Amante?

eJoy

ejoy-3-czeJoy je aktuální novinka se Spojeného království, která příznivě působí především na slabou erekci, nízké libido i problémy s prostatou . Užíváním rapidně zvyšuje chuť na sex a prodlužuje pohlavní styk. Jeho prvotní účinky pozorovat již 30 minut od užití. Dávkování eJoy je jednoduché, stačí si vzít tabletku alespoň půl hodinu před sexuálním stykem a neměli byste si dávat denně více než dvě tabletky.

Cena jednoho balení je pouze 730 kč a když vložíte při objednávce do poznámky ejoybonus – máte slevu až 80 kč, proto se vyplatí více balení. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulin, L-arginin
 • A další vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglie a prochází přísnou kontrolou Státního ústavu pro kontrolu léčiv, přičemž deklaruje čistě přírodní složení!

 Forma prodeje

amante

Balení obsahuje 10 tablet s obsahem látek 400mg.

Cena jednoho balení se při psaní této recenzi pohybovala na úrovni 950 kč

  Prodej probíhá výlučně formou internetového obchodu.  

 Hodnocení

Na začátek zhodnocení musíme podotknout, že si nejsme jisti, zda produkt Amante zhodnotíme objektivní. Problémem je akutní nedostatek informací . Ve velké míře to dáváme za vinu prodejci/dovozci, který má na starosti slovenský trh. Nepodávat dostatek informací v dnešní době je snad informační zločin.

Zkušeností je většinou pomálu a když máme vycházet z toho, co jsme zjistili, přípravek Amante sice   není v principu špatný a neměl by být ani škodlivý, ale obsah účinných složek je velmi slabý  . V takových případech obvykle doporučujeme vždy ty lepší. Správnou alternativou může být například Ejoy.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, eJoy může být tím ideálním řešením. Jde o nejnovější přípravek z anglicka s okamžitým účinkem!

 Upozornění

Dávkování

Amante se doporučuje užívat jednu hodinu/jednu tabletku před sexuálním stykem.

Informace o nežádoucích účincích nemáme. (To neznamená ale, že nejsou) Jelikož ale jde o přírodní produkt, nějaké závažné komplikace při jeho užívání nehrozí. To platí samozřejmě pouze v případě, pokud náhodou nejste alergičtí na některou z jeho látek. Pokud je to váš případ, doporučujeme produkt neužívat, případně vysadit.

Doporučujeme běžný postup nekombinovat s alkohol a nepožívat Amante jako náhradu stravy. Také nedoporučujeme ani mladistvým. Vždy se informujte u svého lékaře.

Vzhledem k nedostatečným informacím o přípravku Amante, budeme rádi pokud se podělíte s námi o Vaše zkušenosti a pomůžete tak vytvořit hodnotné fórum.

3.6/5 - (25 votes)

2 komentáre

 1. bob 6. mája 2016
 2. Atyla 10. októbra 2016

Zanech svůj názor

TOPlist