Fyto Afroditky Plus

FYTO Afroditky – Levná podpora libida

Afroditky je výživový doplněk , který se skládá z rostlinných výtažků. Slouží ani ne tak na podporu erekce, ale spíše celkové potence resp. libida , tedy chuti na sex.   Je určen jak pro ženy tak i pro muže.   S Afroditkami byste si měli celkově zlepšit sexuální zážitek.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

 Afroditky jsou jak pro muže, tak pro ženy

Tip pro Vás
Trpíte poruchami erekce hledáte vhodnou náhradu za Afroditky? Zerex je skvělou přírodní alternativou k léčbě slabé a nedostatečné erekce! Chci si přečíst o Zerexe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Charakteristika doplňku

 • zlepšení sexuální touhy
 • celková fyzická i psychická odolnost
 • lepší sexuální výkon

Složení a obsah Afroditiek Plus

 • Kotvičník – Potvrzený je výrazný účinek při různých pohlavních a reprodukčních problémech. U mužů má tato droga za následek významný nárůst hladiny testosteronu až o 30%, zvýšení libida, zlepšení nálady a zvýšení sebedůvěry. Patří mezi jeden z nejefektivnějších prostředků zvyšujících potenci, vhodných při mužské neplodnosti a hypertrofii prostaty.
 • Muira Puama – Jde o malý stromek, který vyžaduje tropické prostředí a vysokou vlhkost, proto je jeho výskyt převážně v jižní Americe. Pěstuje se hlavně pro jeho silné afrodiziálne účinky. Také napravuje klasické neduhy jako například slabá erekce či potence. Příznivě ovlivňuje i celkové libido.
 • Damiána – Jako většina bylin, jejichž účinek je příznivý na sexuální chuť, i Damiána pochází z latinské ameriky. Za její hlavní účinek můžeme považovat blahodárný vliv na průdušky. Jako vedlejší jsou opět afrodiziálne účinky, které jsou využívány i při Afroditkách.

Přírodní Viagra

Zerex Klasik

Zerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí . Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex známou jako libido. Díky typu Klasik můžete mít také vitálnější penis či pevnější a hrubší.

Jeho účinek přetrvává až 36 hodin přičemž dávkování je velmi jednoduché – před sexuální hrou si stačí vzít jednu pilulku. Cena je pouze 755 kč a když vložíte při objednávce do poznámky dog2 – máte slevu 52 kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulin, arginin a lysin
 • A další vitamíny a minerály

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobí žádnou bolest hlavy a udrží Vaši sexualitu v pozoru!

Dostupnost

Afroditky Plus

Fyto Afroditky můžete najít v každé lepší lékárně na území Slovenska i Čech . Můžete si ho koupit v kamenné lékárně, ale také objednat pomocí internetu, pokud to daná lékárna podporuje. Distributorem je poměrně známá firma Fyto Pharma , která stojí za řadou výživových doplňků.

Cena

Existuje jedno balení (30 tablet), které je určeny pro obě pohlaví . Kapsle mají stejné složení jednotlivých výtažků (K-M-D po 100mg). Jeho cena se pohybuje okolo 185 kč . Může to být více i méně. Ve velké míře záleží od lékárenské sítě a jejich cen. Jedná se však o zcela cenově přijatelný přípravek, který vsu peněženku až tak neochudí.

Názory

Zkušenosti uživatelů jsou rozmanité. V principu nejsou žádné přímé negativní hodnocení v diskusích, problémem je ale že na více než polovinu uživatelů nemají Afroditky vliv.

Hodnocení

Účinek Fyto Afroditiek Plus můžeme považovat za kladný. Problémem však je, že je slabý a chuť na sex se nezměnila. V četných diskusích o Afroditkách měli uživatelé problém vůbec určit nějakou změnu na jejich zdraví. Tedy nevěděli říci zda jim je lepší nebo ne a ptali se jak se jejich účinek má projevit, i přesto, že jejich užívali dlouhodobě. Takže hlavním problémem pravděpodobně bude ne ani tak složení, ale slabý extrakt z těchto bylin.

Za jejich největší plus ale můžeme považovat nízkou cenu , která je oproti jiným přípravkem ať už na erekci nebo libido mnohem vyšší. Pokud však chcete vyzkoušet něco silnější, můžete si přečíst i jiné naše četné recenze, nebo vyzkoušet třeba Zerex s účinkem i na erekci a libido.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, Zerex může být tím ideálním řešením. Jde o nejprodávanější doplněk na erekci!

 Upozornění

Fyto Afroditky Plus se doporučují podávat při únavě a nechuti na sex.

Užívání

Přípravek se užívá 1-2 tablety denně . Kapsle se polykají celé a zapijí se s přiměřeným množstvím vody.

Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout! Afroditky nejsou vhodné pro děti ani pro kojící ženy. Chraňte před dětmi! Přípravek skladujte v uzavřeném obalu při teblote od 15-25 stupňů. Tabletky nesmí být vystaveny slunečnímu záření. Nelze užívat jako náhradu pestré stravy.

Zde můžete najít celý příbalový leták .

Pokud máte zkušenosti s Adfroditkami Plus ať už pozitivní nebo negativní, podělte se o svůj názor a pomozte tak i dalším uživatelům. 

3.6/5 - (8 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist