Olvion

generikum Olvion na erekci

Skutečnost, že se muži jednoho dne nepostaví penis je noční můrou snad každého z nich a chtějí se této nepříjemné situací za každou cenu vyhnout. Někteří myslí už na prevenci a snaží se udělat vše pro to, aby se s erektilní dysfunkcí [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“] nemuseli potýkat.  Vyhýbají se stresu, nekouří, nepijí, zdravě se stravují a sportují  . Přesto se může stát, že se vám prostě tam dole nepoštěstí. Netřeba ztrácet naději. Vždy existují způsoby, jak docílit požadovaný výsledok- úžasný výkon v posteli a kvalitní sex [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“]

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

 O Olvione

S erektilní poruchou se během svého života setká velké množství mužů. Není problémem jen starých, ale i mladých. U starší generace se jedná o dost častý jev, protože se vyskytuje až u poloviny . Je to velká překážka v cestě za uspokojivým sexuálním životem. Nejen pro jedince, ale i pro pár. Při poruše erekce totiž muž není schopen udržet si erekci dost dlouhou dobu, takže o sexuálním životě se mluví jen velmi těžko. Není to frustrující jen pro pána, ale i pro jeho partnerku.

Avšak přípravky určené k řešení tohoto problému existují a můžete se k nim dostat velmi rychle a snadno. Můžete si naordinovat doplňky výživy na přírodní bázi (například Zerex ) nebo jít za sexuologem [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“], který vám poradí podle bohatých zkušeností a přesně podle vás. Jedním z takových léků na předpis je Olvion . Koupíte si ho jen v lékárně, takže na internetu budete hledat marně.

Olvion je lék s léčivem sildenafil , který roztahuje cévy v penisu. Tak napomáhá přítoku krve během vzrušení a tak získáte erekci jen tehdy, když jste skutečně vzrušený . Výrobcem je společnost MEDOCHEMIE dlouholetými zkušenostmi. Byla založena v roce 1976 na Kypru a řídí se vlastním heslem „poskytovat kvalitní a dostupné léky pro každou lidskou bytost na světě“.

Účinky

 • roztažení cév v penisu
 • lepší přítok krve do pohlavního údu
 • kvalitnější, pevnější a delší erekce

 Složení

Jedna tableta Olvionu obsahuje 50, 100 mg účinné látky sildenafil (citrát) podle toho, jaké balení si vyberete + pomocnou látku: laktóza (50 mg tablety obsahují 3,6 mg monohydrátu laktózy, 100 mg tablety 7, 2 mg monohydátu laktózy). Kromě toho obsahuje i přídatné látky . Jádro tablety tvoří mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý (bezvodý), sodná sůl kroskarmelosy, magnesium a filmová vrstva je tvořena hypromelosa, oxidem titaničitým (E 171), laktózou a triacetin.

Dávkování

Na začátek je doporučená tableta s obsahem 50 mg účinné látky. Přípravek zapijte dostatečným množstvím vody a v celku. Tabletu nežvýkejte a nedrťte. Řiďte se pokyny lékaře. V případě, že se vám zdá, že je účinek slabý, můžete si dát dvojnásobnou dávku- 100 mg. To je však maximální denní doporučená dávka a určitě by se neměla překračovat. Zvýšení množství léku neposílí totiž jeho účinek. Olvion si dejte před sexuálním stykem.

Pokud se vám zdá účinek zase příliš silný, můžete si dát 25 mg dávku. Olvion používejte pouze jednou denně . K erekci dochází až po sexuálnej stimulaci , takže nenechte celou práci pouze na léku.

 Cena a balení

Olvion můžete koupit ve více variantách:

 • Olvion 50 mg bikonvexní bílé potahované tablety, z jedné strany hladké, z druhé vytištěné „C1“
 • Olvion 100 mg se 100 mg dávkou léčiva bikonvexní bílé potahované tablety, z jedné strany hladké, z druhé vytištěné „436“

Jelikož se tablety požívají přímo před stykem, prodávají se po menších baleních. Můžete si koupit balení, ve kterých je 2, 4, 6, 8 nebo až 12 tablet.

Cena se pohybuje přibližně v hodnotě 130 až 160 kč za tabletku .   Detailní informace si umíte prohlédnout iv lékařském číselníku ADDC [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“]  

Alternativa ve výživovém doplňku

Zerex Ultragold

zerex ultragold obal a krabicka (Kopírovat)Ultragold od Zerexu je preparát pro muže, který začínají trpět na následky andropauzy a problémů s ní spojených. Jde hlavně o slabou erekci a sníženou tvorbu testosteronu . Testosteron a jeho nedostatek způsobuje většinu problémů při andropauze.

Balení obsahuje až 120 kapslí, a je nutné jej užívat alespoň 3 měsíce, aby se tělo zregenerovalo. Denně se užívá jedna tableta ráno a jedna večer. Cena je pouze 1700 kč na dva měsíce.

složení:

 • Maca, Tribulus terrestris, Schizandra chinensis
 • Zinek, Vitamín b2, b6, b12 a Měď

Ultragold je stvořen k dlouhodobému užívání, takže vedlejších účinků z přírodních složek se nemusíte obávat!

 Hodnocení

Olvion obsahuje lety ověřenou složku k léčbě erektilní dysfunkce sildenafil , který je součástí například i Viagry [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“] . Ná internetu má celkem pozitivní hodnocení a je jen na předpis, takže se k němu dostanou lidé, kterým je opravdu určen a riziko poškození se takto sníží.

 Vedlejší účinky

Přípravek je určen pro muže, kteří jsou starší než 18 let. Není určen pro ženy a děti, pro muže se srdečními poruchami, žaludečními vředy, leukémií a dalšími závažnými onemocněními. Neměl by se kombinovat s jinými léky na zlepšení erekce.

Při jeho používání se mohou vyskytnout problémy se závratěmi, bolestí hlavy, pocit horka nebo nevolnost.

3.9/5 - (16 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist