Xtrasize – přílišné očekávání

Větší penis s Xtrasize až o 7,5 cm? Zapomeňte

Xtrasize slouží na zvětšení penisu až o několik centimetrů po dlouhodobějším užívání. Je na Slovensku a v Čechách poměrně známý výživový doplněk.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Máte problém se slabou erekcí a sexuální výdrží? eJoy je novinka z anglicka a přináší okamžité zlepšení erekce i libida! Jako jediný se zaměřuje také na prostatu a nahradí nevhodný Xtrasize. Chci si přečíst o přípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Udávané vlastnosti produktu Xtrasize:

 • větší penis až o několik centimetrů
 • hrubší penis

Rozbalení produktu

Složení:

 • Obsahuje bylinný prášek z Horny Goat (v Číně Yin Yang Huo) ,
 • Maca (kořen této rostlinky zajišťuje, že vždy budete mít dostatek energie při pohlavním styku. Řeší problémy impotence, erekce, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
 • Saw palmety, (Složka, která je z něj vytěžena se nazývá muirapuamin. Jeho účinky byly v roce 1990 úspěšně prezentovány ve Francii na kongresu Etnofarmakologie, kde bylo testováno 260 mužů s problémy erektilní funkcí, přičemž pozitivní účinek se projevil ve velmi krátké době))
 • Polipodium vulgaris,
 • aminokyseliny L-arginine HCl, L-lysinu ne HCl, Muira Puama, L-carnitine fumarát, ( L-Arginin je a minokyselina, která je jádrem úspěchu v boji proti slabé erekci. v malém množství se nachází v bílkovinách. Jak bylo zmíněno výše zajišťuje rozšiřování cév v penisu, tedy zlepšuje průtok krve a tím i samotnou schopnost erekce. )
 • dýni, brusinky.

Typy produktů Xtrasize:

1, Xtrasize – startovací balení

xtrasize3

Obsahuje 1 balení na dva měsíce.

Zvětšení penisu o 3 cm.

Složení sestává z výše uvedených složek.

Cena produktu je 1600 kč.

2, Xtrasize – ekonomické balení

xtrasize3

Obsahuje 2 balení na čtyři měsíce.

Zvětšení penisu o 5 cm.
Složení sestává z výše uvedených složek.

Cena produktu je 3000 kč .

3, Xtrasize – doporučené balení

xtrasize3

Obsahuje 3 balení na šest měsíců.

Zvětšení penisu o 7.5 cm .

Složení sestává z výše uvedených složek.

Cena produktu je 4000 kč.

Neužívejte Xtrasize ale:

eJoy

ejoy-1eJoy je aktuální novinka se Spojeného království, která příznivě působí především na slabou erekci, nízké libido i problémy s prostatou. Užíváním rapidně zvyšuje chuť na sex a prodlužuje pohlavní styk. Jeho prvotní účinky pozorovat již 30 minut od užití. Dávkování eJoy je jednoduché, stačí si vzít tabletku alespoň půl hodinu před sexuálním stykem a neměli byste si dávat denně více než dvě tabletky.

Cena jednoho balení je pouze 730 kč a když vložíte při objednávce do poznámky ejoybonus – máte slevu až 80 kč, proto se vyplatí více balení. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulin, L-arginin
 • A další vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglie a prochází přísnou kontrolou Státního ústavu pro kontrolu léčiv, přičemž deklaruje čistě přírodní složení!

Vyvracíme mýty o Xtrasize

Pří koupi takového přípravku se určitě každý z Vás ptá, zda funguje nebo nefunguje. Rozhodli jsme se proto konfrontovat jejich tvrzení s realitou a vzejde z toho jediné. Xtrasize nefunguje, jak uvádějí!

Mýt č.1

Oni: Prý abyste uspokojili ženu, musíte mít penis větší než 14 cm.

My: Toto tvrzení je absolutně nepravdivé . V první řadě je třeba si uvědomit, že průměrná velikost penisu ve světě je cca 13,5 cm , přičemž jen   každý stý muž má penis větší než 16 cm  . Ano, je pravda, že my jsme někde mírně nad tímto průměrem, to však nic nemění na faktu, že k uspokojení ženy stačí i menší penis, přičemž při uspokojeni hraje roli mnohem více faktorů, než jen jeho délka.

Mýt č.2

Oni: Prý aby bylo jasné, penis nejde nijak jinak zvětšit, pouze s jejich prostředkem Xtrasize.

My: V současnosti nejde žádným doplňkem stravy zvětšit penis přes 1-2 cm . A i to, co zvětšit jde je jen při samotné erekci. A to tím, jak funguje většina podpůrných produktů na erekci, zlepšením průtoku a rozšířením cév v penisu. Dále tvrdí, že penis není možné operačně zvětšit. Pokud je možné nějak zvětšit zásadně délku penisu, tak je to právě chirurgickým způsobem.

Mýt č.3

Oni: Prý délku penisu ovlivňuje carposa cavernosa a Xtrasize ji trvale zvětšit a tím zvětší i Váš penis.

My: Opět nepravdivé tvrzení. Velikost penisu je v zásadě dána u každého jedince od jeho narození a nikdo nezná,, lék „na větší penis, alespoň prozatím ne.

Mýt č.4

Oni: Prý budete mít delší a hrubší penis už díky 1 tabletě denně.

My: Někdo se neobtěžuje ani pořádně lhát. Jak jsme si již řekli, v současnosti neexistuje způsob jak vitamíny apod. zvětšit penis. K tomu ještě napsali, že stačí jedna tabletka denně. To vážně? Opravdu? Je známý fakt, že i ty produkty, které Vám pomohou zlepšit sexuální zdraví, je nutné užívat dlouhodobě . Není to Viagra, že hop nahoru a jdete….

Mýt č.5

Oni: Přidejte se k 100 000 tisíc mužům, kteří se rozhodli převzít kontrolu nad svým sexuálním životem.

My: Z čeho vychází tato statistika? Když někdo vloží text nějakého Poláka nebo Kanaďana (údajného), teoreticky podepíše a napíše za něj recenzi, to má být věrohodný fakt?

Mýt č.6
Zväčšnie penisu o 7.5 cm. Jak VÁŽNÉ?

 Náš komentář:

Jak jsme vzpomínali na začátku recenze, Xtrasize je na Slovensku poměrně známý produkt, který se však netěší velké oblibě. Nejen že uživatelé jsou nespokojený, ale slibují co nemohou splnit. Zvětšení penisu až o 7.5 cm? Tak to je více než nereálné. Všichni přece víme že co jednou nenarostly, nemůže být o půl roku větší o 7.5 cm. Žádná tabletka v současnosti nedokáže zvětšit penis více než o 1-2 cm, i to jen způsobem lepšího prokrvení. Pokud chce rapidně zvětšení penisu, pravděpodobně jediným řešením je plastická operace. Proto raději doporučujeme raději zkusit produkt eJoy nebo Zerex .

Další oblbováky za peníze

Na internetu je podvodníků stále dost a každým d§om jejich prirbúda. Je totiž velmi jednoduché oklamat naivních lidí, kteří se rádi nechají nalákat na pohádky o kouzelném zvětšení penisu, prsou hubnutí nebo o čemkoliv jiném. Aby toho nebylo málo, ptají za to neuvěřitelné peníze . Ideální by bylo, kdyby tyto produkty a pofidérní „spoločnoti“ nikdo nepodporoval, avšak zatím můžeme pouze doufat, že naše osvěta padá na úrodnou půdu.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, eJoy může být tím ideálním řešením. Jde o nejnovější přípravek z anglicka s okamžitým účinkem!

 Upozornění:

Produkt Xtrasize je dostupný bez lékařského předpisu. V některých lékárnách je možné, že se dá Xtrasize sehnat. Avšak dříve si myslíme, že Xtrasize v lékárně není dostupný.

Užívání a dávkování

Nenašli jsme podrobné informace jak a kdy užívat Xtrasize.

V SK: Xtrasize

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty Zerex, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

3.5/5 - (11 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist