Super PRSIA – recenze a fórum

Větší prsa bez operace? Ano!

Věčný problém a touha žen je mít větší a pevnější prsa, které se stanou jejich ozdobou. Samozřejmě hlavně těch, které byly méně obdařené.   Pomůže s tím speciální preparát Super prsia?   ozřejmil v naší recenzi.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Sleva
Máme pro Vás speciální slevu na Super Prsia. Pokud se rozhodnete zakoupit tento produkt, stačí do poznámky zadat superprsia 3 a ušetříte až 80 kč! Chci uplatnit slevu a ušetřit …

 Vlastnosti preparátu Super prsia + štíhlá linie deklarované výrobcem

 • první a jedinečný produkt na trhu
 • obsahuje fytoestrogeny (ekvivalent estrogenů)
 • zvětší poprsí
 • udrží štíhlý pás
 • upravuje menstruační cyklus
 • zmírňuje menstruační bolesti
 • zlepšuje příznaky klimakteria
 • 100% přírodní produkt

Složení:

Palma plazivá h LAVNÍ obsahové látky jsou volné mastné kyseliny, jejich estery a triglyceridy. Soubor mastných kyselin zahrnuje olejovou, laurovou, myristové, palmitovou, linolejovou, vakcenovú, kaprylová, palmitoolejovú a stearovou, přičemž více než 50% tvoří kyselina olejová.

Pískavice řecké seno přispívá k udržení zdravé hladiny cukru v krvi, také podporuje správnou funkci trávicího systému.

smldinec huňatá je významná z hlediska snižování výskytu hormon – dependentních typů nádorů, napomáhá regulaci menstruačního cyklu a při zvládání komplikací spojených s klimakteriem. Příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu a syntézu progesteronu. Snižuje množství triglyceridů v krvi, čímž pozitivně ovlivňuje proces myšlení, především pak paměť a schopnost koncentrace. Také vykazuje výrazné antioxidační schopnosti a snižuje riziko vzniku aterosklerózy a osteoporózy.

Fenykl obyčejný uvolňuje hladké svalstvo, stimuluje tvorbu mateřského mléka, pomáhá při kašli, tlumí nadýmání, jeho silice má účinky bakteriostatické (na pseudomonády, stafylokoky, streptokoky, aerobakterie, Escherichia coli, Proteus vulgaris).
Srdečník obyčejný v yužívala se také jako mírné sedativum, k mírnému snížení vysokého tlaku a při klimakterických problémech a zadržování tekutin v těle. Obsahové látky jsou hořčina leonurin, třísloviny, silice a alkaloid leonukardin.
Benedikt lékařský u žívá se zejména při žaludeční slabosti, nechutenství, nadýmání, při zánětu sliznic zažívacího ústrojí nebo v rekonvalescenci po operaci trávicího ústrojí a také při žlučníkových chorobách. Vzhledem k tomu, že zvyšuje vylučování kyseliny močové z těla, může být s úspěchem aplikován i při dně a některých revmatických chorobách. Benedikt lékařský se prodává buď jako bylinka, ze které se připraví nálev, a nebo jako kapsle .
Řasy KELP pomáhají udržet zdravou pokožku, přispívají k regeneraci pokožky, pomáhají při hubnutí, usnadňují hubnutí, také přispívají ke zdraví trávicího systému.
Angelika reguluje činnost žláz s vnitřní sekrecí, tlumí menstruační bolesti a příznaky migrény včetně závratí, usnadňuje odkašlávání, zpevňuje cévy, chrání sliznice dýchacích cest, stimuluje srdeční činnost, působí protikřečově v trávicím ústrojí, zmírňuje nadýmání provázenou onemocněním slinivky, napomáhá redukovat kvasné a hnilobné procesy při dyspepsii zklidňuje příznaky střevní neurózy, působí protirevmaticky, zmírňuje vliv stresu na tělesné funkce a bývá používána i jako účinný životabudič.
Damiána l jistý obsahují antibakteriální látku arbutin, řadu éterických olejů, fenolické glykosidy a terpeny. Vědci zjistili, že damiana už byla jako léčivá rostlina užívaná Mayi, kteří ji využívali pro její afrodisiakální účinky. Španělští misionáři datovali použití Damiany u žen mexických Indiánů, který nápoj oslazený medem pily hodinu před stykem pro zvýšení zážitku z milování.

Zkušenosti a recenze

V první řadě je třeba upozornit na fakt, že většina žen v diskusích řeší převážně aspekt zvětšení prsou , nevěnují se vlivu na zaregulování menstruace či blahodárnému vlivu na období klimakteria . Co se týče reakcí uživatelek, můžeme je rozdělit na dva typy . Ty co Super PRSiA + štíhlá linie užívali a vykazují zväčšnie a ty, které tento preparát neužívá a tvrdí že se zvětšit nemohou. S tím ale rozhodně nesouhlasíme. Tím, že doplněk obsahuje fytoestrogeny, téměř zaručuj vyvolání reakce v poprsí.

 Super prsia + štíhlá linie – produkty a cena

 

Produkty Super PRSA dostanete ve dvou typech provedení, přičemž ty druhé jsou zvýhodněné formě a obsahují i ​​velmi oblíbený krém,

Super PRSiA + štíhlá linie , 30 pilulek, startovací balení + 10 kapslí ZDARMA

Cena je 650  nyní v akci 520 kč

90 pilulek, pokračovací balení

Cena je 1100  nyní v akci 780 kč

180 tabletek, kompletní péče

Cena je 1700  nyní v akci 1300 kč

Zvýhodněný balíček KOMPLET

Super PRSIA + štíhlá linie 180 tabletek + Super PRSIA krém 50 ml

Objednat v případě zájmu můžete ZDE

Cena je 1600 kč

 Náš komentář

Preparát Super prsa slibuje zvětšení prsou a k tomu ještě i štíhlou linii a Vás jistě zajímá, zda je tomu tak. V jednom Vás zklameme, ve druhém potěšíme .

  Se Super prsy, mohou být právě ty Vaše prsa opravdu větší.   Obsahuje totiž látky zvané Izoflavony , které mají zásadní vliv na velikost prsou. Také další podobné složky, které regulují hormony a svou funkcí jsou podobné těm, které se nacházejí v antikoncepci (neslouží ale jako antikoncepce). Rozdíl je ale v tom, že přírodní fytoestrogeny nemají negativní vliv jako synteticky vyrobený estrogen. Na druhé straně neočekávejte nějaký zásadní úbytek tuku, preparát se zaměřuje především na prsa a jde spíše o regulaci tělesné hmotnosti, ne její aktivní shazování.

Netrapte své tělo plastikami a chirurgickými zákroky. Super Prsa dokážou formovat Vaše prsa čistě přírodně a bezbolestně!

 Upozornění:

Doplněk Super Prsa se doporučuje užívat třikrát denně . Vhodné je na příklad po snídani, po obědě a po večeři abyste si naučili rytmus dávkování. Vždy je nutné zapít sklenicí vody. Pro optimální výsledky je vhodné začít se startovacím balením a následně pokračovat dalšími dvěma baleními. Pro udržování a v případě, že má na Vás doplněk pozitivní účinek, doporučujeme užívat jedno balení pak každý půl rok.

Nejde o náhradu pestré stravy a nedoporučuje se užívat osobám mladším 18 let. Pokud jste alergicky na některou ze složek nebo se u Vás projeví alergická reakce, přestaňte přípravek užívat. Vždy je vhodné užívání konzultovat s lékařem.

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty Super PRSA + štíhlá linie, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní. Tímto zakládáme Fórum a otevíráme diskusi.

3.8/5 - (6 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist