liderin

Liderin – Vaše zkušenosti ho nedoporučují

Liderin – díky němu se do pozoru postaví i ten najochabnutejší mužský nástroj. Prý.

Chcete zlepšit svůj sexuální život? Prodloužit trvání erekce během pohlavního styku? Sáhněte po Liderin. Tedy alespoň takto přibližně zní propagace Liderinu .

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Dále se uvádí, že jde o jedinečnou kombinaci látek   L-arginin, pycnogenolu a ženšenu. Tento jedinečný extrakt pomáhá vyvolat a zlepšit erekci.  Liderin představuje doplněk stravy. Obsahuje již zmíněný L-arginin, který hraje klíčovou roli. Je to molekula, která reguluje krevní oběh. Roztáhne cévy v penisu a je potřebný k produkci spermií. Pycnogenol je extrakt z kůry francouzské pobřežní borovice, který zlepšuje mikrocirkulaci krve zvýšením propustnosti nejmenších cívek vlásečnic.

Tip pro Vás
Máte problém se slabou erekcí a sexuální výdrží? eJoy je novinka z anglicka a přináší okamžité zlepšení erekce i libida! Jako jediný se zaměřuje také na prostatu. Chci si přečíst o přípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Udávané vlastnosti Liderin:

 • Zlepšení sexuálního života 
 • Vyvolání a zlepšení erekce
 • Zvýšení prokrvení v penisu

Složení

 • L-arginin hydrochlorid (Podrobný popis naleznete ZDE.)
 • Ženšen extrakt ( slouží k posílení imunity, ale i zlepšení sexuální výdrže a léčbě neplodonosti, jak u mužů tak iu žen.)
 • Pycnogenol (je výtažek z kůry stromu borovice, která roste ve Francii v oblasti zvané Les Landes)

Co nahradí Liderin?

eJoy

 ejoy recenze eJoy je aktuální novinka se Spojeného království, která příznivě působí především na slabou erekci, nízké libido i problémy s prostatou . Užíváním rapidně zvyšuje chuť na sex a prodlužuje pohlavní styk. Jeho prvotní účinky pozorovat již 30 minut od užití. Dávkování eJoy je jednoduché, stačí si vzít tabletku alespoň půl hodinu před sexuálním stykem a neměli byste si dávat denně více než dvě tabletky.

Cena jednoho balení je pouze 730 kč a když vložíte při objednávce do poznámky ejoybonus – máte slevu až 80 kč, proto se vyplatí více balení. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulin, L-arginin
 • A další vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglie a prochází přísnou kontrolou Státního ústavu pro kontrolu léčiv, přičemž deklaruje čistě přírodní složení!

Cena Liderin Ginseng:

liderin

Obsahuje 6 tabletek.

Cena produktu je 600 kč. Produkt si nemůžete koupit v lékárně, lze pořídit pouze pomocí internetu . Je to výhoda pro ty, co preferují méně nápadný způsob nákupu doplňků na zlepšení erekce, nevýhoda pro ty, co mají raději osobní přístup.

Dávkování

Zapijte tři tablety přibližně 60 minut před sexuálním stykem dostatečným množstvím tekutiny.

 Náš komentář

Přestože za výživovým doplňkem Liderin Ginseng stojí poměrně známý výrobce vitamínů a doplňků Wallmark (sídlo v České republice), to ještě neznamená, že tento výrobek i splní, co slibuje. Jak říká nadpis této recenze, opíráme se o Vaše zkušenosti s tímto produktem, a ty jsou bohužel velmi negativně, dokonce ještě více než v případě doplňku Clavin .

Také zavádí i cena. Přestože balení stpjí pouze 600 kč, před jedním použitím třeba zapít až tři tabletky. Tedy na 2x se využije celé balení. Nemluvě o tom že na jednu dávku to vychází přes 260 kč. To máte více než za Viagru, která tedy rozhodně funguje. Nedoporučujeme.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci , nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, eJoy může být tím ideálním řešením. Jde o nejnovější přípravek z anglicka s okamžitým účinkem! 

Upozornění:

Liderin je výživový doplněk, tedy je dostupný bez receptu v každé lepší lékárně.

V SK: Liderin

Pokud máte zkušenosti s podpůrným doplňkem Liderin, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

3.2/5 - (8 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist