levitra

Levitra

Levitra nebo vardenafil v praxi

levitra

Erektilní dysfunkce je velmi nepříjemný stav, který je však v 99% případů léčitelný a můžete se ho zbavit. Stačí jen jedna pilulka, těsně před pohlavním stykem. Co není tak jednoduché je najít lék, který bude pro Vás tím pravým. Existuje mnoho léků na trhu, které Vám slibují ten nejlepší účinek a spokojenost v této oblasti. Tak jak vybrat ten nejlepší?

Levitra (vardenafil) je lék, který uvolňuje svaly a zvyšuje průtok krve do určitých částí těla. Levitra se používá k léčbě erektilní dysfunkce ( impotence ). Byla uvedena na trh v roce 2003 a je velmi podobná svému největšímu konkurentovi Viagře . Patří do skupiny léků nazývaných inhibitory PDE5 a působí tak, že zvyšuje průtok krve v penisu, čímž se dosahuje silná erekce. Levitra spolu s Viagrou patří k nejznámějším lékům z kategorie léků na erekci.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Máte problém se slabou erekcí a sexuální výdrží? eJoy je novinka z anglicka a přináší okamžité zlepšení erekce i libida! Jako jediný se zaměřuje také na prostatu. Chci si přečíst o přípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Charakteristika

Levitra je malá kulatá, filmem potažená oranžová tabletka , která se vyrábí v několika verzích s obsahem 2,5mg, 5mg, 10mg nebo 20mg účinné látky vardenafil. Levitra je lék, který lze získat pouze na základě lékařského předpisu , pacientům starším 18 let. Erekce po užití léku může trvat až 4 hodiny a dochází k ní zpravidla po 25 minutách po užití tabletky .

V případě, že jste dříve jedli nějaké těžké jídlo, může to prodloužit dobu nástupu účinku tabletky. Přípravek účinkuje pouze tehdy, když sexuální stimulace. Trvání účinku léku se liší od pacienta k pacientovi v závislosti na fyziologických predispozic každého jednotlivce.

 Levitra – Složení

1 tabletka odpovídá 2,5mg, 5mg, 10 mg nebo 20 mg účinné látky vardenafil, resp. kromě této látky každá tabkletka obsahuje mikrokrystalickou celulózu, krospovidon, koloidní oxid křemičitý, stearát hořečnatý, hypromelázu, polyetylenglykol, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý a červený oxid železitý.

 Cena a balení

levitra tabletky

Levitra se vyrábí ve více baleních obsahujících buď 2,5mg, 5mg, 10mg nebo 20 mg léčivé látky. Cena léku se pohybuje v rozmezí od 310-390 kč za jednu tabletku, v závislosti na množství účinné látky obsažené v Levitra a velikosti balení. Ve většině případů se prodává balení s obsahem léčiva 20mg, jehož cena se pohybuje od 160 kč  za jednu tabletu, až po 4300 kč za 40 tablet.

Co nahradí Liderin?

eJoy

 ejoy recenze eJoy je aktuální novinka se Spojeného království, která příznivě působí především na slabou erekci, nízké libido i problémy s prostatou . Užíváním rapidně zvyšuje chuť na sex a prodlužuje pohlavní styk. Jeho prvotní účinky pozorovat již 30 minut od užití. Dávkování eJoy je jednoduché, stačí si vzít tabletku alespoň půl hodinu před sexuálním stykem a neměli byste si dávat denně více než dvě tabletky.

Cena jednoho balení je pouze 730 kč a když vložíte při objednávce do poznámky ejoybonus – máte slevu až 80 kč, proto se vyplatí více balení. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulin, L-arginin
 • A další vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglie a prochází přísnou kontrolou Státního ústavu pro kontrolu léčiv, přičemž deklaruje čistě přírodní složení!

Dávkování Levitra

Levitra se užívá asi 60 minut před sexuální aktivitou.

Obvyklá dávka pro dospělé:

 • 10 mg (jedna tableta) jednou denně, přibližně 60 minut před sexuální aktivitou. Dávku lze zvýšit na 20 mg nebo snížit na 5 mg na základě účinnosti a snášenlivosti. Maximální dávka je 20 mg jednou denně.

Pacienti starší 65 let:

– 5 mg přípravku jednou denně, podle potřeby, přibližně 60 minut před sexuální aktivitou.

 Hodnocení

Levitra patří mezi nejefektivnější léky na trhu . V současné době se dokonce řadí mezi   top 3 nejoblíbenější léky k léčbě erektilní dysfunkce na celém světě.   Pomáhá v asi 80% případů a doba nástupu účinků trvá přibližně 30 až 60 minut. V porovnání se svými konkurenty má méně nežádoucích účinků. Pacienti, kteří lék užívali byli ve většině případů spokojeni a dosáhli požadovaných výsledků. V některých případech se vyskytly nežádoucí účinky, a lék musel být vysazen.

Uživatelé během užívání přípravku Levitra zpozorovali, že nejlepší a nejrychlejší účinek se dostavuje v případě užití na lačný žaludek . Stejně popisují, že díky Levitra měli nejdelší a nejsilnější erekci a byli schopni dosáhnout orgasmu 3 krát za noc . Podle oficiálních informací zveřejněných výrobci, po užití pilulky byste měli být perfektně připraven po dobu 4-5 hodin , avšak podle zkušeností uživatelů, toto je ta nejkratší doba, kterou můžete očekávat.

Většina mužů říká, že Levitra jejich udržuje v pohotovostním režimu celou noc i do dalšího dne tedy po dobu 10-12 hodin. Samozřejmě, že tato skutečnost závisí na mnoha faktorech jako například, jak špatně jste na tom s vaší erektilní dysfunkcí, zda užíváte jiné léky, zda trpíte jinými poruchami, které by mohly mít na ED vliv. Přírodní forma pro zlepšení erekce je Ejoy.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, eJoy může být tím ideálním řešením. Jde o nejnovější přípravek z anglicka s okamžitým účinkem!

 Upozornění

Užívání přípravku Levitra, s některými jinými druhy léků, může způsobit náhlé a závažné snížení krevního tlaku. Neužívejte Levitra, pokud zároveň užíváte lék, který obsahuje nitráty, jako nitroglycerin nebo jste alergický na vardenafil. Kontaktujte svého lékaře nebo vyhledejte lékařskou pomoc, pokud Vaše erekce je bolestivá, nebo trvá déle než 4 hodiny.

Stejně kontaktujte lékaře pokud po užití léku nebo během sexuální aktivity pociťujete jeden z následujících příznaků:

 • závratě,
 • zvracení
 • bolest, znecitlivění nebo mravenčení v oblasti hrudníku, ramen, krku, čelisti
 • těžké dýchání
 • otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla
 • změny vidění, náhlá ztráta zraku
 • příznaky infarktu
 • nepravidelný srdeční tep
 • otoky rukou, kotníků nebo nohou
 • dušnost

Poraďte užívání přípravku Levitra s lékařem, pokud máte:

 • srdeční choroby, poruchu srdečního rytmu
 • v posledních 6 měsících jste měli infarkt, mrtvici nebo jinou srdeční příhodu
 • vysoký nebo nízký tlak
 • onemocnění ledvin, jater
 • pokud trpíte hemofilií nebo máte žaludeční vředy

Neužívejte přípravek ve větších množstvích, nebo delší než je doporučeno. Neužívejte tento přípravek více než jednou denně. Konzumace grepu nebo grapefruitového džusu může vést při kombinaci s vardenafilem, k vedlejším účinkům, proto byste se jim při užívání Levitra měli vyhnout. Pití alkoholu může zvýšit některé vedlejší účinky Levitra.

Neužívejte Levitra spolu s podobnými léky, které se používají k léčbě erektilní dysfunkce. Nedoporučuje se kupovat tento druh léku na internetu, protože může jít o napodobeninu neznámého složení.

3.5/5 - (20 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist