andrimax logo

Andrimax

Andrimax je produkt vyráběn v České republice . Slouží jak už je zvykem na  zlepšení slabé erekce, zvýšení sexuální výdrže a celkově libida Tento doplněk, na to že je relativně neznámý má dobrou dostupnost v Slovenské lékárnách. V naší recenzí se zaměříme na jeho složení a názory uživatelů, který s ním mají zkušenosti.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Trpíte poruchami erekce hledáte vhodnou náhradu za Andrimax? Zerex je skvělou přírodní alternativou k léčbě slabé a nedostatečné erekce! Chci si přečíst o Zerexe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Andrimax a jeho vlastnosti

 • zajišťuje lepší mikrocirkulaci v penisu
 • delší výdrž, síla i výkon
 • pevná a kvalitní erekce
 • zajišťuje správnou funkci psychiky
 • zlepšuje fyzickou odolnost
 • má vliv na tvorbu spermií
 • zlepšuje stav prostaty

 Složení

 • Maca – Jedna z top rostlin k odstranění poruch erekce, zlepšení libida či zvýšení sexuální aktivitu stejně u žen než u mužů.
 • L-Arginin – Pouze relativně nedávno se dokázal vliv této aminokyseliny na neuroprocesy, které jak víme z velké části ovlivňují erekci.
 • Kotvičník zemní – Nebo také Tribulus terestris je je stejně jako maca jedním z pilířů léčby a prevence erektilní dysfunkce.
 • Saw palmetto – Má vliv na plodnost a celkově reprodukci. Také má silný účinek na močopudné účinky.
 • Muira puama – Při této bylince bylo dokonce provedených několik výzkumů, kde byl jasně prokázán vliv na schopnost dosahovat erekci.
 • L-citrulin – Je důležitá látka při procesu prokrvení
 • Panax ginseng – Podobně jako citrulin se angažuje při lepším prokrvení orgánů, zároveň však významně ovlivňuje psychické funkce.
 • Ginko biloba – Do třetice látka, která se podílí na celkovém a zlepšeném procesu prokrvování.
 • Smilax officianalis – Známý už starým indiánům, který si ho cenili pro silné afrodiziálne účinky

 Balení a cena Andrimaxu

andrimax

Andrimax najdete v modrobílém provedení.

Jedno balení obsahuje 120 tablet

Cena je 1350 kč.

Složení jedné tablety:

L- arginin HCl 640 mg
Tribulus terrestris – výtěžek 574 mg
Maca – extrakt 10: 1 480 mg
Saw palmetto – výtěžek 25% 240 mg
Muira puama – výtěžek 4: 1 160 mg
L- citrulin 100 mg
Brusinka – výtěžek 5: 1 80 mg
Panax Ginseng – výtažek 80% 60 mg
Ginkgo biloba – výtažek 24/6 20 mg
Smilax officinalis – výtěžek 10: 1 12 mg
Vitamin E 50% 24 mg
Koenzym Q 10 10 mg

Vyzkoušejte Zerex

Zerex Klasik

zerex-klasikZerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí . Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex známou jako libido. Díky typu Klasik můžete mít také vitálnější penis či pevnější a hrubší.

Jeho účinek přetrvává až 36 hodin přičemž dávkování je velmi jednoduché – před sexuální hrou si stačí vzít jednu pilulku. Cena je pouze 755 kč a když vložíte při objednávce do poznámky dog2 – máte slevu 52 kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulin, arginin a lysin
 • A další vitamíny a minerály

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobí žádnou bolest hlavy a udrží Vaši sexualitu v pozoru!

Andrimax erecta 5x25ml

andrimax erecta

Je verze přípravku zaměřena spíše na erekci jako na libido obecně. V rámci tohoto provedení jsou také změněny jednotlivé složky v tabletě.

Cena erecta je 650 kč.

Jde o tekutou verzi.

Zkušenosti

Při hledání odpovědi na otázku, zda Andrimax funguje nebo ne, jsme neváhali projít různými internetovými diskusními fóry, abychom Vám mohli přinést co nejreálnější obraz o jeho funkčnosti. Bohužel, pravda je spíše taková, že více než polovina lidí nezaznamenala žádné zlepšení erekce dokonce ani libida . Menší část se vyjádřila k Andrimaxu pozitivní, ale sami nevěděli uvést, zda jejich zlepšený stav byl zapříčiněn jeho užíváním.

 Hodnocení

Andrimax má překvapivě dobré a kvalitní složení . Prakticky obsahuje všechny důležité látky a rostlinné výtažky, které jsou většinou základem úspěchu recenzovaného doplňku. A kdybychom se nesetkali s negativními názory uživatelů,   rozhodně bychom Vám Andrimax doporučili.   Pravdou však je, že je více méně nefunkční. Můžeme si jen klást otázku, proč to tak je. My si pohrává se dvěma názory, první je že přípravek je až příliš překombinovaný a druhý – pravděpodobnější že deklarované složky a jejich množství opravdu nejsou součástí doplňku a tedy jednotlivých tablet. Pokud máte zájem o zlepšení Vašeho stavu, zkuste si raději přečíst recenzi například na Erexan.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, Zerex může být tím ideálním řešením. Jde o nejprodávanější doplněk na erekci!

 Upozornění při Andrimaxe

Dávkování

Oporúčané dávkování jsou 4 tablety denně.

Prodejce tvrdí, že přípravek nemá vedlejší účinky a je nezávadný , protože má kontrolu SÚKL. To s tím ale nijak nesouvisí. Také se ale hned na to vyjadřuje, že pokud máte alergii na některou složku, Andrimax neužívejte.

My Vám kvůli obecné bezpečnosti nedoporučujeme ani při kardiovaskulárních onemocněních.

3.7/5 - (6 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist