Trini sex

Hloupost jménem TriniSex

S erekcí má problém množství mužů a jejich partnerek. Pánové jsou proto ochotni zaplatit neměl peníze, aby dosáhli výsledky jako kdysi, když byli mladí a plní sil. Někdy jsou ochotni uvěřit i velmi nepravděpodobným způsobem, jak toho dosáhnout. TriniSex je jedním z nich. Nicméně, nemusíte být odborník na potenci a mužský pohlavní systém, případně medicínu jako takovou, abyste z jednoho pohledu zjistili, že  TriniSex je hloupost a ztráta peněz

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení

 Charakteristika TriniSex

Pokud jste neměli to štěstí a nezavítali jste na stránku , kde se TriniSex dá objednat, můžete si o něm přečíst i zde. Bez obscénních ilustračních obrázků a stránce, která vypadá, jako by ji dělal středoškolák po druhé hodině informatiky. Je opravdu těžké začít s jednoduchým popisem, protože produkt nabízí téměř vše, co by si nespokojeni páni mohli přát. Začněme však pěkně od začátku.

O výrobci se nikde nepíše, uvádí však, že TriniSex je výsledkem dlouholetých výzkumů a studií, které zaručují prvotřídní funkci přípravku, který je k tomu i čistě přírodní . Obsahuje tři rostliny, které jsou silnými afrodiziaky. Jen díky nim dosáhnete neuvěřitelné, nepopsatelné a šokující. Více však řeknou autentické výňatky ze stránky propagující TriniSex. Účinky jsou seřazeny od nejvíce uvěřitelných až po vyslovené lži:

Účinky

 • zvyšuje libido a sexuální touhu
 • vášnivý sex bez omezení
 • časté erekce, delší výdrž a mnohonásobné orgasmy
 • oddanost a poslušnost vašemu penisu ze strany každé ženy
 • dosažení erekce za méně než dvě minuty
 • delší, hrubší a pevnější penis
 • účinek jedné tabletky až 24 hodin
 • zvětšení penisu o 40% až 60%

Ne, nevymysleli jsme si to. Toto bychom si totiž vymyslet nedokázali. Někdo to však dokázal a zřejmě na tom i vydělává slušné peníze. Museli byste být opravdu naivní, abyste jim na to skočili a tento „zázrak“ opravdu koupili.

Musíme jim ale uznat, že první dvě položky jsou jakžtakž uvěřitelné. Třetí je přitažená za vlasy, ale stále možná. Netušíme, jak si díky jedné tabletě zabezpečíte oddanost kterékoliv ženy, ale budiž. Zajímavé je i tvrzení, že se vám v průměru penis zvětší o polovinu . Jen si to představte. Za dvě minuty bude z vašeho slovenského průměru 15 centimetrů stane 30 centimetrů . I ta nejoddanější a nejodvážnější žena by před vámi utekla co nejdále. S TriniSex je však pravděpodobné, že byste ji doběhli pouze pomocí vašeho pohlavního údu.

Po tom, co se vaší partnerce podaří úspěšně uniknout po třech minutách po užití jedné pilulky, zbývá vám 23 hodin a 57 minut nepřetržitého erekce . Normální muž vyhledává lékařskou pomoc již po 3 nebo 4 hodinách, protože jde pravděpodobně o poruchu a erekce je skutečně bolestivá . Myslíte si, že vás by se to netýkalo, ale týkalo.

 Složení

Jedna pilulka obsahuje tři přírodní složky. Jedná se o:

 • Tribulus je také známý jako kotvičník zemní a jde skutečně o silné afrodisiakum. Zvyšuje testosteron a tím i sexuální touhu. Jde o jedno z nejúčinnějších životabudič sexuální touhy ze všech rostlin. Jeho účinky se projeví po 4 týdnech užívání . Ne po dvou minutách.
 • Ashwagandha – rostlina, jejíž název máte problém vyslovit, je vhodná při léčbě rakoviny, Alzheimera a může předcházet úzkosti. Na potenci ji využívá asi jen TriniSex
 • Ginkgo biloba může pomoci při průtoku krve do penisu, čímž pomáhá při lehčím dosažení erekce.
  Shrnuto a podtrženo, není možné, abyste jen a díky těmto třem složkám dosáhli výsledky dosahované výše.   Nevíme si představit ani to, že by něco jaké bylo možné dosáhnout pomocí zakázaných látek, stimulantů nebo steroidů.

Cena a balení

Člověk by si řekl, že aby dosáhl stejné výsledky jako s TriniSex, musel by obětovat větší majetek. Daleko od pravdy by tak nebyl. Cena za jedno balení se pohybuje v hodnotě romantické večeře pro dva završena ubytováním v celkem slušném penzionu i se snídaní.

Na výběr máte z několika možností:

Dávka na seznámení za 1200 kč (1 tableta)
Dávka na povzbuzení 1700 kč (2 tablety)
Dávka pro získání výhody 2200 kč (3 tabletky)
Intenzivní dávka 2800 kč (4 tablety)
Extrémní dávka 3500 kč (6 tabletek)

Nejste samí, komu se zdá dát za jednu pilulku vyrobenou údajně z bylinek téměř 1300 kč. Je skutečně odvážné ptát za vyslovenou hloupost tolik peníze. ať už jde skutečně o odvahu nebo o drzost, je sporné. K pláči jsou i „slevy“ při zakoupení více tablet. Pokud byste se řídili cenou za jednu tabletu, extrémní dávka by váš v přepočtu vyšla na 7000 kč . Za to si koupíte už i ojeté auto. Nebude sice v nejlepším stavu a možná vám vydrží jen rok, i tak si na něm zajezdíte více než vaše partnerka po TriniSex na vás.

Cena uvedená výše však stále není konečná. Ještě si zaplatíte poštovné v hodnotě 240 kč . Za tu cenu by vám to měli doručit přímo do úst. Je to na bedrech kurýra , o kterou firmu se jedná, uvedené není. Za dalších 52 korun se postarají o to, abyste svůj TriniSex dostali co nejdříve. Zajistíte si tak expresní vyřízení . Budete vybaven před ostatními zákazníky, jako kdyby je měli stovky.

Pokud by vás zajímalo, jak vypadá objednávka, vyzkoušeli jsme objednat jednu tabletku se zadáním falešných údajů. Šlo o náhodné písmena z klávesnice, takže se nemohlo stát, že jsme produkt někomu opravdu objednali. Navíc jsme zadali náš vymyšlený datum narození na rok 2015. TriniSex si tak objednávalo vymyšlené tříleté dítě . Stránka nás bez problémů poslala dál a naši objednávku potvrdila. Zajímavé je, že platba nemusela být provedena přímo při objednávce. Nakonec nám ještě nabídli produkt za 260 kč . Netušíme jaký.

Alternativa

Pro ženy

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je speciálně navržen přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podpoří jejich sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Pro muže

ejoy ejoy
Nejnovější přípravek eJoy, který je vyroben v Anglii, Vás okamžitě nakopne k sexuálním výkonem . Přečíst si o přípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…
Zerex Zerex
Zerex je v Česku dlouholetý reprezentant silné erekce a zvýšeného libida. Přečíst si o přípravku Zerex [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

 Na závěr

Pokud jste právě nespadli z višně, TriniSex si neobjednávejte! Ani pro zábavu, ani z dlouhé chvíle a už vůbec ne pro to, že byste si mysleli, že skutečně pomáhá. Na trhu existuje množství vhodných alternativ, jak si zajistit kvalitní sexuální život. Každopádně se vždy nejprve poraďte se svým lékařem, který je zaručeně více kvalifikovaný vám pomoci jako hledání na internetu na vlastní pěst.

5/5 - (2 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist