vakuové pumpy logo

Vakuová pumpa

Vakuová pumpa je erotická pomůcka která slouží na zvětšení penisu . Tato praktická věc slouží na zlepšení erekce nebo zvětšení penisu. Toto zvětšení je pouze dočasné povahy. Vakuovou pumpu mohou používat   muži s poruchami erekce, ale i ti zdraví, kteří chtějí pouze zintenzivnit zážitek z milování  . V naší recenzí si ukážeme různé druhy takových pump a zaměříme se nejen na praktické využití, ale také konkrétní výhody či nevýhody.

Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti? Erexan je jeden z nejlepších produktů na trhu! Chci si přečíst o Erexane…

Obsah článku

 1. Jak funguje
 2. Návod k použití
 3. Typy pump
 4. Kúpa pumpy
 5. Zkušenosti a otázky

" Vakuová pumpa – jak funguje?

vakuová pumpa

Jak jsme již zmínili, jde o erotickou pomůcku , která se těší velké oblibě mezi muži. Vakuová pumpa je zařízení, které se skládá z podtlakového válce a zařízení na odsávání vzduchu . Nejčastěji používané modely mají válec z akrylátu a jsou průhledné barvy. Tento válec je dutý a na jeho konci se nachází těsnicí manžeta. Na tento válec se prostřednictvím propojovací hadičky napojí vzduchový balónek, který při intenzivním stlačování (odsává vzduch) snižuje tlak uvnitř válce. Při nasazování válce na penis se doporučuje použít kvalitní lubrikant . Někdy je nutné v okolí penisu odstranit ochlupení kvůli lepšímu těsnícímu efektu.

Při odsátí vzduchu z válce dochází ke snížení atmosférického tlaku okolí penisu , což má za následek zvýšení krevního tlaku v penisu. To znamená, že penis se efektivněji naplní krví a naplno se využije potenciál topořivých těles. Takový penis je větší, tvrdší a způsobuje intenzivnější sexuální zážitek.

Vakuové pumpy jsou určeny i pro muže, který ani nejsou schopni dosáhnout erekce (například při úrazu míchy). Profesionální vakuové pumpy maji silnější účinek než ty běžné . takové pumpy se dokonce pužíváme iv kombinaci s erekčním kroužkem , který ještě silnější udržuje tlak v penisu (nakýto kroužek je nasazen a stažen v okolí kořene penisu). Při aktivním píužívaní těchto prostředků je ale nutně dodržovat časové a tlakové principy, aby nedošlo k poškození zdraví.

 Jak používat vakuové pumpy?

 • na gumový manžetu nebo penis naneste z lehkého lubrikační gel
 • přes nalubrigovanú manžetu vsuňte penis až na úplný doraz
 • začněte mačkat gumový balónek – začne vznikat podtlak
 • po chvíli začne přicházet erekce
 • jak se dostaví erekce, doporučuje se ještě pár minut počkat
 • odpusťte ventil (popřípadě zvedne prst z díry – takto to mají řešeno levnější pumpy)
 • tlak opadne a vy můžete vytáhnout penis
 • pokud máte i škrtící (erekční kroužek) můžete nasadit na kořen penisu, aby zůstal naplněn co nejvíce krví

 Typy pump

hydro pump

Mezi ty klasické a již zmíněné patří vakuové pumpy . Existují ale ještě i takzvané hydro pumpy nebo jinak vodní pumpy .

Hydro pumpy

Jsou většinou dražší než ty klasické, mají však lepší účinek téměř v každém směru. V první řadě při používání již není potřebný lubrikační gel jako při vakuových pumpách a tím odpadají další finanční výdaje. Mezi další účinky patří lepší sací element . Z fyziky víme, že vzduch je mnohem více stlačitelný než voda. Proto při vodních pumpách nastává mnohem rychleji sací (zvětšovací) efekt na penisu. Také, pokud se klasická pumpa nepoužívá bezpečně, může se porušit kůže na penisu, vznikají modřiny, zarudnutí, poškození krevních kapilár a podobně . Při hydro pumpách by se to nemělo dít . Jedna z nejlepších značek vaků pump je určitě Bathmate . Nabízí špičkové pumpy a pokud byste někdy chtěli pumpu zkusit, určitě tuto značku doporučujeme.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

 Jakou pumpu si koupit?

Existuje značné množství pump, které na trhu můžete najít. Ty nejlevnější se většinou pohybují od 350 kč. Jsou to ale většinou vysoce nekvalitní asijské výrobky, které neprocházejí řádnou kontrolou ai výsledek je téměř vždy neuspokojivý. Proto jsme se rozhodli udělat užší výběr, který by Vám měl pomoci při rozhodování, jakou vakuovou pumpu si koupit.

Nejlepší na trhu

Bathmate Hydromax Xtreme

Tato pumpa je aktuálně nejsilnější a nejlepší vakuovou pumpou, jakou můžete najít. Bathmate je léty ověřená značka a konkurencí se jí nerovná žádná jiná. Dokáže vyvinout až o 35% větší tlak prostřednictvím vody, jako její předchůdce X30 a X40.

Co získáte?

 • Až do 35% procent větší sací sílu
 • Ideální obepínání penisu
 • Speciální výpustný ventil
 • Zaručené zvětšení penisu během užívání

Zvětší vakuová pumpa penis?

Výrobci různých značek většinou deklarují   zvětšení penisu, což je i nemusí být pravda  . Tyto pumpy opravdu z krátkodobého hlediska mírně zvětší penis, ale nejde o žádné trvalé řešení. Při častém používání však může nastat trvalé rozšíření topořivých těles se schopností přijmout větší množství krve, čímž se ale nezajistí délka penisu, ale jeho šířka.

Zkušenosti mužů

Tato pomůcka je na světě již nějaký ten čas, a mnoho mužů neodolalo a vyzkoušelo tuto pomůcku. Vždy mají na to dva důvody, buď mají problém s erekcí nebo jsou jen zvědaví a chtějí si vyzkoušet něco nového. Následné zážitky jsou téměř vždy nadmíru uspokojivé . Muži, co nemohli dosáhnout erekce ji dosáhnou a ti, co chtěli pouze vyzkoušet mluví o skvělém sexuálním zážitku a vakuová pumpa jim pravidelně zlepšuje styk.

Dlouhodobý charakter užívání

Je třeba si uvědomit, že vakuové ani jiné pumpy neléčí příčinu neschopnosti dosahování erekce, a pouze krátkodobě ji aktivují . Dokonce při nadměrném používání dochází k poškození erekce či dokonce k trvalé erektilní dysfunkci . Pokud se však pumpy používají s rozumem, jsou výborným společníkem při řešení sexuálních problémů. Proto si při jejich užívání dávejte pozor a dbejte o své zdraví.

Používáte vakuovou pumpu nebo máte s ní zkušenosti? Podělte se s nimi anonymně v komentářích a pomozte tak dalším uživatelům.

3.8/5 - (44 votes)

2 komentáre

 1. Alex 8. júla 2016
  • robinn 29. augusta 2016

Zanech svůj názor

TOPlist