bod g

Bod G – kde ho najít?

Bod G

bod g

Někteří ho velmi dobře znají, jiní dosud o něm pouze slyšeli a pochybují o jeho existenci.  Jak je to tedy s bájným bodem G?  A mají ho i muži nebo je to výsada žen?

Obsah článku

 1. O bodě G
 2. Stimulace
 3. Bod G u mužů

 Co vlastně je bod G?

Řka o bodu G máme namysli silnou erotogenní zónu u ženy i muže, jejíž stimulace vede k rychlému a intenzivnímu orgasmu . U žen se nachází na přední straně poševní stěny , u mužů třeba zase hledat pár centimetrů za análním otvorem .

BOD G u žen

 

ženský bod g

Jak našli bájný bod

U žen se jedná o jakési fazolové houbovité tkáň, která je jakousi alternativou mužské prostaty. O bodě G poprvé začal mluvit Dr. Ernst Gräfenberg , který je považován za jeho objevitele. Tento bod rozkoše byl popularizovaný zejména v 80. letech minulého století. Vědci tehdy zjistili, že stimulace tohoto bodu vyvolává silný orgasmus a v některých případech může být doprovázena i něčím, co připomíná ejakulaci, z angličtiny se používá termín squirting. Pro tyto důvody se objevování této, do té doby mystické, oblasti stalo jakýmsi „svatým grálem“ uspokojení.

Kde najdeme ženský bod G

U žen se nachází tento bod jeden až dva palce od otvoru vagíny , na přední straně poševní stěny, tedy myslí se tím strana od bříška. Jak nejlépe tedy bod G u ženy najdete?

 1. Ženu „připravte“ předehrou , aby vola vzrušená a tedy vlhká
 2. Zasuňte ukazováček (případně palec) tak hluboko do její vagíny, jak se jen dá
 3. Ohněte prst , jako kdybyste šli někoho volat k sobě, dotýkejte se při tom poševní stěny
 4. Posouvejte prst směrem ven z vagíny dokud nenarazíte na oblast, která je drsnější než její okolí
 5. Tato oblast je tím bodem, stimulujte ho a komunikujte s partnerkou o jejích pocitech

Při vší té snaze o romantiku a erotiku nezapomeňte na dokonalou úpravu vašich nehtů. Ostré hrany nehtů totiž mohou způsobit ženě poranění poševní stěny a romantice tak může být ve vteřině konec.

 Stimulujte se!

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je speciálně navržen přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podpoří jejich sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Jiné možnosti?

Ženy mají mnohem širší možnosti stimulace prostřednictvím erotických pomůcek než muži. Mezi nejznámější rozhodně patří vibrátory občas i v jiné formě (dilda). Výhoda některých vibrátorů spočívá právě v jejich tvaru. Jsou zahnuté směrem nahoru, což umožňuje dráždění zmíněného bodu g. Při vibrátorech však stimulace nekončí.

Hry

U žen většinou není tak jednoduché navodit tu správnou atmosféru na sexuální experimenty než u mužů. Libido, touha a v neposlední řadě vzrušivé podněty v rámci nějaké předehry jsou pro ženy bytostně důležité. Pokud se rádi hrajete, vyzkoušejte jako formu předehry i erotické hry.

 Mají ho i muži?

Odpověď je …

Přestože u muže byste vagínu hledali asi jen marně, je pravdou, že i muži mají svůj bod G . I na mužském těle je totiž možné najít velmi citlivou oblast, která se dá přirovnat právě k ženskému bodu G. Dokonce teorie se liší a pokud bychom uvažovali nad oběma, můžeme dokonce tvrdit, že muži maji až dva takové body . Pokud tedy žena chce překvapit svého miláčka, má o něco větší možnosti k bádání a objevování.

Perineum

Perineum je oblast mezi varlaty a análním otvorem , takzvaná „hrázky“. Hlazením, jemným škrábání pomocí nehtu může žena svého partnera přivést k šíleně dobrému orgasmu. Je to proto, že toto místo je rovněž velmi hustě protkané nervovými zakončeními . Stimulace tohoto bodu těsně před vyvrcholením muže má za účinek opravdu intenzivněji přežití tohoto okamžiku .

Najdete ho i „uvnitř“

mužsky bod g

Dalším bodem, tím, který se podobá právě na ženský bod G je místo kousek od análního otvoru muže. Je to prostata. Najít ji by neměl být problém, netřeba však zapomenout hlavně na to, že účelem je muži způsobit slast a ne utrpení. Proto:

 1. Jako první použijte lubrikant , který nanesete do okolí análního otvoru
 2. Poprvé použijte na prst kondom , aby šlo všechno hladce a muž si to užil bezstarostně
 3. Po lubrikaci zasuňte prst do mužova análního otvoru, asi 3-4cm dovnitř
 4. nahmatat jakousi „bulku“, která bude hledaným bodem
 5. Pozorujte mužovy reakce a zeptejte se, co je pro něj dobré a co ne

Prostata u muže má tvar kaštanu a nachází se na spodní straně pánve. Dráždit je ji možné i zvenku , zatlačením v oblasti zmíněného perinea. Tlakem v tomto místě se tento přenese i na prostatu , která je následně stimulována. Moudré knihy dokonce říkají, že stimulací prostaty můžete muže přivést k silnému orgasmu i bez toho, abyste se dotkli jeho penisu .

Vyživujte svůj potenciál

Ejoy Ejoy
Nejnovější přípravek eJoy, který je vyroben v Anglii, Vás okamžitě nakopne k sexuálním výkonem . Přečíst si o přípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Přímá stimulace perinea

Pro muže je výběr stimulačních prostředků sice menší, ale zase ne omezený. Minimálně anální kolík je zárukou dráždění prostaty. Hlavně sexuální styk v kombinaci s takovým drážděním zaručeně přinese mužům absolutně nový typ orgasmu . Další pomůcky prohlédnou zde 

Nezapomeňte na přípravu

Pokud se s partnerkou po sexuální stránce příliš neznáte a ještě jste se cíleně nesnažili hledat její bod G, zkuste se s ní o tom promluvit . Aby při samotném sexuálním aktu šlo všechno podle plánu. I během něj nezapomeňte se ženou komunikovat očima, slovy, sledujte její mimiku a reakce. U mužů je to ještě důležitější , ne každému muži může být stimulace „odzadu“ příjemná. Tak či tak, nezapomeňte se připravit i kvalitní předehrou, která je základem úspěchu i v tomto případě. A pak si už užívejte, objevujte a prožívejte nepoznané …

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Hygiena je absolutní priorita

Ačkoli mnoho párů praktikuje sexuální hry, experimenty či jiné praktiky tzv. na přímo a bez ochrany, vězte, že to není vždy nejšťastnější volba. Minimálně byste se měli chránit z pohledu různých bakterií.

Několik zásad:

 • Stimulace a dráždění jakékoli části vyžaduje čistotu
 • Nepřejíždějte s pomůckami ani rukama z,, otvoru do otvoru,,
 • Po sexuální aktivitě pomůcky vždy očistěte a uschovejte
 • Používejte pouze takové čisticí prostředky, které neničí vaše hračky a zároveň nedráždí na pokožce, většinou postačuje kvalitní mýdlo a voda

Máte podnět do diskuse? Můžete jím přispět do fóra pod článkem. Ať už máte nějakou otázku nebo máte odpověď na již položený dotaz. Můžete sem psát bez strachu z odhalení, protože diskuse je anonymní.

3.6/5 - (5 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist