Velikost penisu

Jaká velikost je ta ideální?

S tím, jak velký penis by měl být, bojujeme všichni již nesmírně dlouho. Pánové, ruku na srdce. Kdo z vás se alespoň jednou nepozastavil nad tím, jak váš pohlavní úd vypadá? Jaký je dlouhý, široký, zakřivený, případně zbarvený. Možná si jen zbytečně děláte starosti s problémem. který jste si sami vymysleli. Pokud vás zajímá,  zda je váš penis dostatečně velký, přečtěte si náš článek. 

Obsah článku

  1. Průměry ve světe
  2. Kdy je penis skutěčne malý
  3. Co chtějí ženy
  4. Není to jen o délce

"Ideály napříč světem

Pro představu by bylo dobré určit si, jak vnímají ideální velikost všude možně ve světě. Lépe řečeno, jaký průměr je v různých zemích.

Tak, jak nejsme všichni stejně vysocí, nemáme stejnou barvu pleti a vlasů, i mužské penisy mají různé velikosti. To, co je u nás považováno za průměr může být jinde vysoký nadprůměr. Pro lepší představu se podívejte tabulku se zeměmi a údaji o jejich údech.

Země Průměrná délka v cm
Kongo 17,93
Island 16,51
Česko 15,89
Itálie 15,73
Maďarsko 15,61
Slovensko 15,21
Chorvatsko 14,77
Německo 14,48
Poľsko 14,29
Kanada 13,92
Rusko 13,21
USA 12,90
Kambodža 10,04

Údaje v tabulce jsou uspořádány od nejvyšší po nejnižší hodnotu. Kvůli přehlednosti v tabulce nejsou uvedeny všechny země, z nichž existují údaje o jejich obyvatelích.

Zemí s najobdarenejšími obyvateli je Kongo s průměrem 17,93 cm. Pokud vás zajímá přednostněČesko, není se čemu divit. Už jste si určitě všimli, že u nás je průměr solidních 15,89 cm, což vůbec není špatné. Umístili jsme na na 22. příčce ze 110 zemí. Můžeme tedy s klidem prohlásit, že se nacházíme  v první polovině. 

Nejmenší průměr je v Kambodži s 10,04 cm.

[wp-svg-icons icon=“bullhorn“ wrap=“i“]Nezapomínejte na to, že hodnoty jsou pouze průměry a nevztahují se na všechny muže dané země. Mohou se vyskytovat jako menší, tak i větší hodnoty.

Kdy je penis opravdu malý?

Možná jste se podívali na tabulku a smutně jste konstatovali, že nepatříte k průměru. Může se stát, že váš penis je menší než český průměr. Je to však důvod k obavám?

Odborníci ujišťují, že ne. Abyste zjistili, zda je váš penis opravdu v pořádku, musíte ho pořádně změřit. Návod naleznete ZDE. Ve zkratce jde o délku penisu v ochablém stavu. Pokud si penis odměříte v ochablém stavu a má méně než centimetry, případně pokud použijete náš návod a dosáhnete délku méně než 7,5 centimetrů,  je vás penis malý a měli byste zvažovat o jeho zvětšení. 

Pokud však máte penis o něco větší, není nutné obávat se. Právě jste se dočetli, že je s vámi všechno v pořádku. Jednoduše jste nebyli tak obdařeni, jako jiní.

Co když ho chci i tak zvětšit?

Pro větší ú i přesto, že váš penis má normální délku, je několik možností, jak toho dosáhnout. Jsou to například:

Myslete však na to, že až na tu poslední možnost jsou výsledky přinejmenším nezaručiteľné a minimální. Nečekejte, že pomocí krému získá váš penis 4 centimetry na délce a 1,5 centimetru na tloušťce. Bohužel naše tělo nedokáže jen tak změnit svou strukturu a zvětšit se na místech, která se zvětšovat přirozenou cestou nedají.

Jistě, nějaké výsledky dosáhnete, ale nečekejte zázraky. Pokud chcete zázrak, zvolte si plastickou operaci.

Co chtějí ženy

Jedna věc je, jak se na celou problematiku dívají muži. Druhá věc je, jak se na ni dívají ženy. Koneckonců, hlavní důvod, proč se muži kvůli svému penisu cítí nejistí, jsou právě ony. Nechtějí být podprůměrný a ani zklamat svou partnerku.

Pravdě je však taková, že ženy až tak netrápí, jak velký penis muž má. Určitě jste už slyšeli o tom, že není důležitá velikost, ale výkon. To znamená, že darmo budete mít penis velikosti průměrného obyvatele Konga, pokud s ním nebudete vědět zacházet.

Studie prokázala, že až 85% žen je spokojeno s výbavou svého partnera. Naopak muži se stále cítí nejistí tím, co skrývá v kalhotách. Tuto nejistotu pak muži přesouvají i na své ženy.

To znamená, že pokud budete s sebou spokojeni a sebevědomí, téměř žádné ženě by velikost vašeho penisu neměla vadit nebo překážet.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Není všechno jen o délce

Mnoho mužů dělá tu chybu, že měří jen délku. Důležitých je mnoho dalších parametrů.

Kromě délky je podstatná i tloušťka. Pro mnohé ženy je totiž tloušťka důležitější než délka. Zdá se ale, že na to mmohí muži zapomínají. Podťatý je i zahnutí. Samozřejmě ne takové, které působí problémy, ale takové, kterým se lépe dráždí bod G.

Navíc ve velkém množství případů ženy nedosahují vaginální orgasmus. Co to v praxi znamená? Že je  úplně jedno, jaký má muž penis.  Podstatné je dát partnerce najevo, že se o ni partner zajímá, správná předehra a zajímavý sexuální život. V případě klitoriálního orgasmu je jedno, kolik centimetrů má kdo v kalhotách, k jeho dosažení to ženě nepomůže.

5/5 - (1 vote)

Zanech svůj názor

TOPlist