erotické-pomůcky

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky jako nástroje rozkoše

Pro někoho samozřejmost, pro jiného tabu. Faktem je, že svět erotických pomůcek nabízí jak pro muže, tak pro ženy nové zkušenosti, nové zážitky , možnost okořenit partnerský sexuální život a v každém případě potěšení. Jaké jsou dnes možnosti a jakých „pomocníků“ se vám může dostat?

Obsah článku

    1. Pro muže
    2. Pro ženy
    3. Sety

 Erotické pomůcky pro muže

Návleky na penis

návleky-na-penis

Tento druh pomůcky muži volí zejména, pokud chtějí otevřít nepoznanou novou rozkoš svým partnerkám. Návleky na penis slouží svojí povrchovou úpravou hlavně na intenzivnější stimulaci partnerky . To zajišťují různé vroubky, výběžky a podobně. Existují však i vibrační návleky , které tak dokáží stejně potěšit obou partnerů, jelikož taková stimulace se přenáší stejně na muže i na ženu. Jejich použití je jednoduché a jak z názvu pomůcky vyplývá, jediné, co je třeba udělat je nasadit návlek na penis.

Erekční kroužky

erekční-kroužky

Jak napovídá název této pomůcky, jejím hlavním úkolem a výhodou je schopnost zlepšit, zkvalitnit a prodloužit erekci . Princip jejího fungování je jednoduchý. Při vzrušení se penis přirozeně prokrví, zvětší a je zajištěna jeho tvrdost . Ochabnutí penisu a konec erekce nastává při opětovném vykrvení. A právě tomu zabraňují erekční kroužky.

Takový kroužek se navlékne ke kořeni penisu a svým stahujícím efektem výrazně brání opětovnému odkrvení penisu, čímž se erekce nositele takové pomůcky stává delší a kvalitnější. Zjednodušeně řečeno, jednoduchá fyzika. To neznamená, že erekční kroužky jsou určeny pouze pro muže s poruchami erekce. I zdravý muž určitě rád příjemně překvapí svou partnerku delší výdrží . Navíc některé modely obsahují různé výstupky, které zintenzivní partnerčinu rozkoš stimulací klitorisu . A páni, kteří mají rádi stimulaci perinea si také snadno najdou právě takový model, který jim v tomto vyhoví.

Vakuové pumpy

vakuové-pumpy

Skvělé erotické pomůcky nejen pro muže, kteří mají problém s dosažením kvalitní erekce. Vakuová pumpa funguje v zásadě jednoduše. Před jejím použitím se doporučuje použití lubrikantu pro lepší těsnění a snížení rizika poškození zdraví. Penis se vloží do válce vakuové pumpy a následně se pomocí pumpičky odsaje vzduch. Vznikne podtlak, čehož důsledkem je okamžité zvýšení přísunu krve do penisu . Takto prokrven penis je pak zárukou silné erekce a kvalitnějšího požitku z pohlavního styku.

Mužům, kteří mají problém s dosažením erekce, vakuová pumpa pomůže dočasně tento problém vyřešit, je však třeba dodat, že neřeší příčinu erektilní dysfunkce.
A muži, který takový problém nemají si zase nevědí vynachválit nový intenzivní a hezčí pocit ze sexuálního prožitku. Vakuová pumpa vyžádání opravdu kvalitnější a někdy i nepoznaný orgasmus. Existují také tzv. hydropumpy, jejichž výhodou je fakt, že při nich nemusíte investovat do lubrikantů, protože jejich funkci nahrazuje voda. Jsou také o něco bezpečnější, protože odpadá riziko modřin či poškození krevních kapilár, které může nastat při nadměrném používání. I zde tedy platí, že všechno s mírou, abyste si neublížili. Při každé pumpě byste se rozhodně měli řídit návodem a nezkoušet za každou cenu dosáhnout „větších“ výsledků.

Umělé vagíny a masturbátory

umělé-vagíny

Nejen pro osamělých mužů. Každý muž, který je nějaký čas bez partnerky se potřebuje někdy uvolnit. Pokud jste ještě nezkusili tuto sexuální pomůcku, možná jste se připravili o pár příjemných zážitků. Díky moderním materiálům a provedením dnešní umělé vagíny a masturbátory nabízejí opravdu zážitek, který se přibližuje pocitu z reálného pohlavního styku . Muži, kteří takovou pomůcku vyzkoušeli si ji nemohou vynachválit a často se vyjadřují, že zážitek je daleko za hranicí toho, co lze dosáhnout klasickým uspokojením rukou. Intenzita a prožitek orgasmu je zde na mnohem vyšší úrovni. Po této pomůcce by se neměli bát sáhnout i muži, kteří partnerku mají. Je to totiž vhodný nástroj na trénování výdrže . A výsledkem takového pravidelného tréninku potěšíte jak sebe, tak i svou partnerku. Je to pomůcka, která určitě stojí alespoň za vyzkoušení.

 Ženské pomůcky

Návleky na prsty

návleky-na-prsty

Jednoduchý a účinný ženský pomocník. Tuto pomůcku si žena jednoduše navlékne na prst a pak už jen užívá výhod, které přináší. V případě potřeby stimulace je návlek na prsty vynikajícím způsobem, jak si žena může tuto činnost značně více zpříjemnit a vylepšit . Množství tvarů, zda použití vibrací určitě uspokojí touhy každé ženy, která tuto pomůcku vyzkouší. Existují návleky, které jsou určeny ke stimulaci klitorisu a stejně návleky, které slouží na stimulaci vnitra vagíny. Opět jsou to různé výstupky, vroubky a tvary, které zajišťují intenzivní požitek . Díky tomu, že žena ovládá použití návleku prstem umí regulovat rychlost i tlak stimulace, čímž si sama zajistí dokonalý zážitek.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Vibrátory

vibrátory

Asi nejoblíbenější erotické pomůcky u žen jsou právě vibrátory. Je to „partner“, který nejvíce připomíná toho skutečného. A díky vibracím zajistí své majitelce opravdu vlnu rozkoše . Dnes je na výběr opravdu velké množství těchto pomůcek. Máte možnost regulovat intenzitu vibrací, zvolit vibrátor, který má i stimulant klitorisu, ale zvolit můžete i masážní vibrátory, které určitě rád vezme do ruky i partner a se svou polovičkou se pohraje. Setkat se můžete také s vibrátorem, který vás orálně uspokojí díky tvaru a pohybem připomínajícím jazyk. Existují také opravdu malí pomocníci, kteří se vejdou do kabelky a proto se víte vynalézt téměř kdykoliv a kdekoliv vás přepadne chuť.

Dilda

dildy

Dilda jsou v zásadě velmi podobné erotické pomůcky jako vibrátory . Často si lidé tyto pomůcky i zaměňují, tedy jsou v přesvědčení že jde o identické erotické pomůcky. Je zde však několik rozdílů, které je třeba brát na zřetel. Zásadním rozdílem je že dildo nemusí obsahovat vibrační mechanismus. dalším je že dilda jsou většinou vytvářeny z měkkých materiálů aby se co nejvíce podobaly skutečnému penisu . Za poslední můžeme považovat že často nemají tvrdou oporu – tedy jsou ohebné ale zároveň pevné aby simulovaly ztopořený penis . Nechybí jim ani tzv. přísavka. Kam ji umístěte – tam bude držet (podlaha např.)

Jinak velká zajímavost – první dildo má něco přes 30 000 let.

Vakuové pumpy pro ženy

vakuové-pumpy pro ženy

Jak u mužů, tak iu žen je úkolem této pomůcky zejména intenzivnější prokrvení ženských genitálií , čímž se zajistí, že následná stimulace bude mít výraznější efekt a žena tak může svůj orgasmus přežít mnohem intenzivněji .

venušiny kuličky

venušiny-kuličky

Erotické pomůcky alias venušiny kuličky fungují na jednoduchém principu a přinášejí s sebou řadu výhod. Vnější kuličky, které vidíme, v sobě obsahují další kuličky, které při pohybu chrastí a tyto jemné vibrace se přenášejí i na poševní stěnu . Je tedy důležité, aby se jejich nositelka hýbala. A je jedno, zda jde o cyklistiku, chůzi, úklid nebo něco jiného. Kromě sexuální stimulace je výhodou venušiných kuliček i to, že žena posiluje své pánevní svalstvo , protože se snaží kuličky udržet uvnitř. Takové posilování svalstva má za následek snížení rizika inkontinence ve vyšším věku.

 Erotické sety

Jde o výbornou volbu pro ty, který ještě nevědí co chtějí ale se nebojí experimentovat. Takové sety obsahují několik pomůcek v dobré kvalitě. Jako příklad si můžete uvést set Orion Midnight Blue set. Obsahuje plastový vibrátor , který se dá použít pro přímo nebo se silikonovým žilkovaným návlekem ve tvaru penisu. Pro anální fixovaných set obsahuje kolík, i anální vývrtku . Nechybí umělá vagína, venušiny kuličky či vibrační vajíčko. Všechno je to za absolutně bezkonkurenční cenu 940 kč.

Ponuka erotikyorion midnight

Obsahuje:

Hladký plastový vibrátor

Silikonový návlek jemné žilkování a žalud

anální vývrtka s očkem pro uchycení

anální kolíček s očkem pro navlečení na prst

Návlek na penis otevřený na obou koncích

Umělá vagína, s vytvarovanými rty a nosem

Oboustranné gelové dildo

venušiny kuličky

Vibrační vajíčko, s dálkovým ovládáním

Pokud máte jakékoli zkušenosti s erotickými pomůckami, podělte se s nimi v diskuzi pod článkem. Platí to i pro případ, pokud máte nějaké otázky. My nebo ostatní čtenáři vám mohou pomoci s vaším problémem. Diskuse je anonymní.

5/5 - (5 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist