ArginMax – recenze a zkušenosti

Doplněk ArginMax patří rozhodně mezi lepší produkty na trhu

ArginMax je jeden z dalších přípravků pro muže, který deklaruje zlepšení sexuální chtivosti, erekce a zlepšení pohlavního styku . My se podíváme, jestli tomu tak opravdu je.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Pro muže
 3. Pro ženy
 4. Složení
 5. Cena a balení
 6. Hodnocení
 7. Upozornění
Tip pro Vás
Máte problém se slabou erekcí a sexuální výdrží? Zerex je špičkový a nejprodávanější produkt na slovenském trhu a je jo lepší řešení než ArginMax! Chci si přečíst o Zerexe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Udávané vlastnosti produktu ArginMax:

 • Přípravek, který přispívá k dlouhodobému zlepšení erekce,
 • prokrvení pohlavních orgánů a sexuální výkonnosti.
 • Svou účinností navazuje na velmi oblíbený ArginMax®.

Kvalita sexuálního života zásadním způsobem ovlivňuje harmonii partnerského vztahu. S postupem věku dochází v lidském organismu k přirozeným změnám , které se mohou negativně projevit i na procesu dosažení a udržení erekce a snížení sexuální výkonnosti.

ArginMax® Forte byl vyvinut ve spolupráci s The Daily Wellness Company (USA). Díky obsaženému tribulusu a Crocus podporuje prokrvení pohlavních orgánů. Obsahuje vyvážené kombinace speciálně upravovaných účinných látek (tribulus a šafrán), jejichž dlouhodobé užívání pozitivně působí na sexuální funkce a erekci.

Pro muže:

Přípravek ArginMax® Forte pro muže se opírá o synergické působení čtyř hlavních účinných složek – Forte ComplexTM . Vedle přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek se ArginMax® Forte pro muže vyznačuje významným množstvím obsaženého L-argininu a L-citrulinu, tribulusu a Crocus. Skladba účinných látek je vytvořena s cílem maximálně zohlednit požadavky a fyziologické potřeby mužského organizmu.

Pro ženy:

Přípravek ArginMax® Forte pro ženy se opírá o synergické působení čtyř hlavních účinných složek – Forte ComplexTM. Vedle přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek se ArginMax® Forte pro ženy vyznačuje významným množstvím obsaženého L-argininu a L-citrulinu, tribulusu a Crocus. Skladba účinných látek je vytvořena s cílem maximálně zohlednit požadavky a fyziologické potřeby ženského organismu.

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je speciálně navržen přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podpoří jejich sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Promo videa ArginMax:

Složení:

 • Tribulus Terrestris (Zlepšuje erekci, zvyšuje sexuální touhu a libido.)
 • Šafrán (Slouží ke stimulaci libida a zlepšení erekce . )
 • Zinek (Přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (4 mg = 40% DDD.)
 • Selen (Podporuje normální funkci imunitního systému a podporuje zdravé buňky.)

 Typy produktů ArginMax a cena:

1, ArginMax pro muže

arginmax forte

Obsahuje 45 tabletek.

Složení uvedené výše.

Cena 900 kč.

2, ArginMax pro ženy

Obsahuje 45 tabletek.

Složení uvedené výše.
Cena 900 kč.

Dávkování a dostupnost

ArginMax® užívejte následovně: dvě tablety jednou denně, zapít dostatečným možstvím tekutin. Třeba ho užívat pravidelně, jednorázové užití nemá smysl. Ideální účinek přichází po alespoň dvoutýdenní kúře .

Koupit si jej můžete jako v lékárně, tak i online.

Nahraďte ArginMax Zerexom

Zerex Klasik

Zerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí . Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex známou jako libido. Díky typu Klasik můžete mít také vitálnější penis či pevnější a hrubší.

Jeho účinek přetrvává až 36 hodin přičemž dávkování je velmi jednoduché – před sexuální hrou si stačí vzít jednu pilulku. Cena je pouze 755 kč a když vložíte při objednávce do poznámky dog2 – máte slevu 52 kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulin, arginin a lysin
 • A další vitamíny a minerály

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobí žádnou bolest hlavy a udrží Vaši sexualitu v pozoru!

 Uživatelské hodnocení a hlavně zkušenosti s ArginMax-om:

ne Lilien, problem není v psychice, ani fyzice, ani v tom ze ma kondom, skus to například v poloze ze si ty nahoru a on dole a ručíme ti ze do minuty je měkký … ty mas pak pocit jako kdyby si ho nevzrusovala nebo nebyla pro něj atraktivni, vzdy kdyz se to takto skončí tak on hlada výmluvy ačkoliv jakkoli ohleduplně ale vas vecer se skončí tím že jste oba ticho a kazdy z vas si mysli ze je to vase vina. .. neboj se mě to inu příčinu a 100% identně esení … problem je ve svalu ktery zadržuje krev v penisu a například iv Niska krevním tlaku .. a podobně .. řešením su tabletky ArginMax .. koupíš to v lékárně, není to ziadna viagra a rovněž to nepůsobí hned, stoji to okolo 700 sk jako kde, musi papat jednu rano a jednu večer, su to pilulky na přírodní bázi, neco jako GinkoPrim pokud to poznas, na lepší prokrvení, akurat ze ArginMax obsahuje este i výtažky z ženšenu a este nejake přísady ktere pomáhají tomu svalu … jedno balení se užívá zhruba měsíc a potom si může dát pauzu … někdy uz to vůbec papat nemusi neboť problem zmizí uplne .. někdy jejich muze zase začít papat ale po měsíci by si měl dát alespon týden přestávku … ale absolutně to neškodí … je to fajn a on bude velmi řada když mu to das a vysvětlit mu co to je … ver mi pomůže vam to … olog
Když jdete kupovat podpůrné léky na erekce, nejprve byste měli zkusit vitamíny bez předpisu typu Clavin, Liderin, ArginMax atd a teprve potom přistoupit k silným lékům … mnohdy stačí jen vitamíny a nemusíte užívat hned léky, to pouze v případě pokud vám je diagnostikována porucha erekce … když jsem měl já problémy s erekcí díky špatnému období v práci, doma a tak úplně mi stačil Clavin, ten mi zabíral, šlo pouze o dočasný problém. Do hodiny-dvou přišel efekt a po čase jsem to už nepotřeboval. marek.l
Souhlasím. ArginMax si kupuji necelý rok a musím uznat, že funguje opravdu skvěle. Pravidelným užíváním se zlepšila pevnost mé erekce a sex si užívám kdykoliv si vzpomenu. jarda

ArginMax je v první řadě zajímavý tím, že za jeho výrobou stojí identická firma jako za doplňkem Clavin, přičemž má relativně lepší hodnocení. Jde o firmu SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT. Přesto že je něco SWISS, neznamená to, že to MUI být i zaručená kvalita.

Náš komentář:

Líbí se nám že ArginMax nezapomíná ani na ženy, přičemž nabízí podobné účinky než u mužů. Rozhodně patří mezi ty lepší produkty na SK trhu a svou přijatelnou cenou říká, že je třeba vyzkoušet. V Č eské republice má poměrně silné zastoupení. U nás však uživatelé preferují například E-REX24 recenze nebo Zerex na erekci.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, Zerex může být tím ideálním řešením. Jde o nejprodávanější doplněk na erekci!

Upozornění:

Produkt je dostupný bez lékařského předpisu. ArginMax je poměrně běžnou součástí lékáren. Tedy můžeme říci že je běžně dostupný v každé lepší lékárně.

Užívání a dávkování ArginMax-u

Fázi užívání, resp. dávkování můžeme rozdělit na dvě části. V té první je potřeba užívat ArginMax 3 tablety denně (řekněme ráno v poledne a večer). Tato fáze trvá první týden. Ve druhé fázi se užívá už jen dvě tablety denně. Dávkování byste si neměli zvyšovat. Nemáme poznatky jak reaguje v kombinaci s alkoholem, cigaretami ale jinými léky, proto je dobré se vždy poradit se svým lékařem nebo lékárníkem.

Všeobecně je však známo že podpůrné přípravky na erekci se nedoporučují kombinovat s alkoholem a ani užívat pokud trpíte na srdečně-cévní onemocnění nebo vysokým krevním tlakem.

V SK: ArginMax

Stránky prodejce: Arginmax.cz

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty ArginMax, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích . Komunikace je samozřejmě anonymní.

3/5 - (37 votes)

5 komentárov

 1. Roger 26. mája 2015
 2. selesos 21. decembra 2015
 3. Jiří 25. júla 2016
 4. Miloslav Tampier 20. júna 2021
 5. Miloslav Tampier 20. júna 2021

Zanech svůj názor

TOPlist