yellov vital

Yellow Vital – účinné řešení na erekci

jeden z nejnovějších řešení na erekci je Yellow vital

Na trh před nedávnem přišel nový účinný preparát na erekci a zvětšení penisu , který se skládá výhradně z přírodních látek . V naší recenzi si o něm řekneme více.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti? Erexan je jeden z nejlepších produktů na trhu! Chci si pročítst o Erexane [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Udávané vlastnosti Yellow vital:

 • Tvrdší a větší penis
 • Dlouhotrvající erekce
 • Zabraňuje předčasné ejakulaci
 • Bez vedlejších účinků
 • Účinek 1 tabletky až do 36 hodin
 • Anonymita doručení
 • Kamenná prodejna Trenčín
 • Zvýšení sexuální výkonnosti

Složení:

 • Muira Puama – Patří už mezi pověstné afrodiziakum, které se vyskytuje v Jižní Americe. Značně zlepšuje potenci přičemž zlepšuje výdrž a sexuální aktivitu. Zamezuje také vzniku sexuálních zábran. Významně stimuluje nervový systém – působí na na psychickou a fyzickou únavu a také odstraňuje pocit chronické únavy.
 • Panax Ginseng – Jedna z nejvýznamnějších není nejvýznamnější tradiční bylina čínské medicíny. Napomáhá zlepšit sexuální aktivitu, pohyblivost spermií, potlačuje předčasnou ejakulaci a řeší erektilní dysfunkci. Působí jako vazodilatans, pozitivně ovlivňuje psychomotorické funkce a také léčí vysoký krevní tlak a cholesterol.
 • Lepidium Meyenii – Přezdívaná také Andská viagra. Její charakteristickými účinky je DOPADŮ na zlepšení kvality spermií či prodloužení erekce. Stimulačně působí na sexuální vytrvalost a touhu. Obsahuje steroly, vitamin B2, B6, C, niacin, minerály, flavonoidy a mnoho dalších složek, které mají značně pozitivní vliv na celkové zdraví organismu.
 • Tribulus Terrestris -vyznačuje se anabolickým efektem a díky vysokému obsahu saponinů optimalizuje hladinu testosteronu v krvi. Podporuje androgenní receptory čímž zlepšuje sexuální aktivitu, pozitivně působí na erekci a zlepšuje kvalitu a délku sexuálního styku. Zlepšuje sílu, výdrž a pomáhá zregenerovat organismus.
 • Lycium barbarum – známá bylina z dalekého východu co podporuje dlouhověkost. Má silné antioxidační účinky, posiluje obranyschopnost, stimuluje tvorbu leukocytů a erytrocytů. Protože zlepšuje průtok krve, zabraňuje neplodnosti a erektilní dysfunkce.
 • Rhaponticum carthamoides – rostlina nazývaná také anabolikem východu, kde se využívá u sportovců. Napomáhá lépe využít sacharidy, stimuluje syntézu glykogenu a vysokoenergetických sloučenin fosforu. Působí pozitivně na vytrvalost, reflexy a hlavně paměť či učení.
 • Piper Nigrum
 • L-Arginin
 • L-Citrulin
 • Zinek

 Typy produktů Yellow vital:

Yellow vital tableta

 Yell vital tableta

Preferuje se na zkoušku

Cena 160 kč

Další informace a možnost objednat najdete na jejich stránce.

Yellow Vital balení (6 tablet)

 Yellow vital balení

Cena 650 kč

V případě zájmu si ho můžete objednat na jejich stránce.

Složení v 1 tabletě:
Ptychopetalum olacoides (Muira Puama 200 mg, Panax Gingseng) ženšen pravý 60 mg, lepidla Meyenii ( Maca ) Řeřicha peruánská 100 mg, Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní 100 mg, Lycium barbarum) Kustovnice cizí 27 mg, Piper Nigrum (Černý pepř 3 mg, Rhaponticum carthamoides), Leuzea saflorový 20 mg, L-Arginin 200 mg, L-Citrulin 50 mg, Lutein 3 mg, Zinek (oxid zinečnatý 4 mg), Aditiva 33 mg.

Lepší řešení

Erexan

 erexan1

Erexan patří mezi trojici nejlepších přípravků na posílení erekce. Jde o výživový doplněk , který se zaměřuje na udržení sexuální výkonnosti a síly.

Účinek Erexanu se projevuje do 60 utratí t od užití tabletky. V jednom balení najdete až 15 kapslí. Denně byste ali užít maximálně 2 tabletky erexanu. Cena jednoho balení je pouze 650 kč . Při nákupu více produktů jeho cena výrazně klesá. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulin, L-arginin, L-ornitin a L-lysin

Erexan je na trhu již několik let, a jeho účinky si vyzkoušelo už tisíce zákazníků na celém Česku.

 Naše hodnocení Yellow vital:

Yellow vital je jeden z nejnovějších doplňků ke zlepšení erekce pod záštitou renomované společnosti Guangzhou Bio-Resources Co., Ltd . Její složení kombinuje účinky klasických afrodiziak s netradičními látkami pro zlepšení prokrvení, které při této kombinaci zesilují celkový efekt. Překvapivě také slibují skutečně dosažitelné výsledky, což nebývá zvykem.

Rozhodně nedoporučujeme koupi jedné tabletky neboť jak už je známo, tyto podpůrné doplňky je nutné chvíli užívat, aby se dostavil efekt (na zkoušku min. 1 balení). Nejde o léčivo, kdo chce lék musí sáhnout po Viagře. Pro ostatní je Yellow vital skvělým řešením.  Také je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.   Odborný a velmi pozitivní názor na tento doplněk vyjadřuje i urolog MUDr. Ján Kleščinský.

Tip redakce: V poslední době se začínají šířit negativní recenze na produkt Yellow Vital. Naši recenzi zatím ponecháme ve stejném znění, v jakém byla psána v době našeho hodnocení. Zatím Vám doporučujeme jinou náhradu, např. EREXAN.
Trápí Vás slabá erekce a nedostatečná sexuální aktivita? Na podporu kvalitní erekce, zvýšení sexuální chuti a aktivity je Erexan jeden z nejlepších doplňků!

 Upozornění:

Dávkování

Plnohodnotný účinek se dostaví užitím 1 tabletky.

1 tabletu zapít tekutinou 60 minut před pohlavním stykem. Nedoporučuje se požít více než jednu tabletu během 24 hodin.

Tableta je určena pouze osobám nad 18 let . Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy!

Vedlejší účinky

Je možné, že se u některých nedostavili slibované účinky, případně se objevily vedlejší účinky . Mezi ně patří například zarudnutí očí nebo bolest hlavy . Pokud se u vás některé z těchto následků objevili, Yellow Vital vysaďte a vyhledejte odbronú pomoc lékaře,

Skladování

Skladujte v pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty Yell vital, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

4/5 - (7 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist