Vigrax

" Vigrax bez reálných zkušenosti

Vigrax je doplněk výživy, který   podporuje erekci, napomáhá sexuální stimulaci, zlepšuje krevní oběh, čímž zaručí pevnější a dlouhotrvající erekci bez přerušení  . Výhodou Vigraxu je, že obsahuje přírodní složky , které jsou bezpečné pro zdraví muže. Funguje tak, že napomáhá zvýšit krevní oběh v penisu a také zvyšuje citlivost na sexuální stimuly . Vigrax se vyznačuje spolehlivými účinky, vysokou kvalitou a je určen k dlouhodobému užívání.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Trpíte poruchami erekce hledáte vhodnou náhradu za Vigrax? Zerex je skvělou přírodní alternativou k léčbě slabé a nedostatečné erekce! Chci si přečíst o Zerexe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Charakteristika

Vigrax je doplněk stravy, kteří mohou užívat muži starší 18 let . Tento doplněk není určen pouze mužům, kteří mají problém s erektilní dysfunkcí , ale také muži, kteří chtějí zkvalitnit svůj sexuální výkon, erekci av případech jako je slabá erekce a předčasná ejakulace. Při delším užívání Vigrax přispívá i ke zvýšení sexuální výdrže.

Účinek Vigraxu se projevuje obvykle po 30 minutách od užití . Pilulka sama o sobě nezpůsobí okamžitou erekci, je založena na bázi která zajišťuje lepší psychické a fyzické reakce na sexuální podněty . Také napomáhá k rychlejšímu získání opětovné reakce po orgasmu. Jelikož obsahuje pouze přírodní složky, přípravek je volně prodejný a nepotřebujete k němu lékařský předpis . Na rozdíl od léků na předpis, Vigrax můžete užívat i když nemáte problémy s erekcí, jelikož mimo jiné napomáhá k celkovému sexuálnímu zdraví a ke zlepšení výdrže.

 Složení

Vigrax je dolnok stravy založený na přírodní bázi, který obsahuje:

 • schisandra čínská (posiluje nerorvovú soustavu, zvyšuje fyzickou i duševní aktivitu a působí antidepresivně)
 • guarana
 • standardizovaný extrakt ze ženšenu (zlepšuje jak duševní, tak fyzickou výkonnost, podporuje libido a sexuální výkonnost)
 • Muira puama (slouží k podpoře erekcie a také jako přírodní afrodiziakum)
 • zinek chelát s aminokyselinou
 • L – Arginin (příznivě ovlivňuje krevní tlak a pozitivně ovlivňuje mužskou potenci, má kladný vliv na sexuální aktivitu a prokrvení svalů)
 • Kotvičník zemní (zvyšuje hladinu testosteronu, zájem o sex, mužské libido, dobře působí na prostatu a mužskou potenci)

 Cena a balení

Jedno balení Vigraxu obsahuje   60 tablet, které Vám vydrží měsíc  . Cena za balení se pohybuje okolo 1010 kč  za balení, Vigrax je možné zakoupit přímo na internetové stránce prodejce z pohodlí Vašeho domova. Výrobce rovněž nabízí zvýhodněné balení, kdy při koupi 3 balení, získáte další tři zdarma. Takovým způsobem získáte až 360 tabletek za cenu 3100 kč , což dělá Vigrax nejlevnějším doplňkem na podporu erekce na trhu . Z tohoto hlediska je výhodnější pokud si zakoupíte více balení, než jen jedno.

Pokud byste si Vigrax chtěli koupit, můžete to zkusit na oficiálnej stránce prodejce. V lékárnách asi nepochodíte a nenajdete ho tam.

Neužívejte Vigrax, raději:

Zerex Klasik

Zerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí . Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex známou jako libido. Díky typu Klasik můžete mít také vitálnější penis či pevnější a hrubší.

Jeho účinek přetrvává až 36 hodin přičemž dávkování je velmi jednoduché – před sexuální hrou si stačí vzít jednu pilulku. Cena je pouze 755 kč a když vložíte při objednávce do poznámky dog2 – máte slevu 52 kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulin, arginin a lysin
 • A další vitamíny a minerály

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobí žádnou bolest hlavy a udrží Vaši sexualitu v pozoru!

Dávkování

Vigrax je založen čistě na přírodní bázi, proto před jeho užitím nejsou zapotřebí žádná omezení v podobě jídla a pití. Jelikož přípravek je určen zejména pro dlouhodobou léčbu, měl by se užívat každý den, což zabezpečí trvalejší a o to silnější výsledky . Doporučené dávkování z dlouhodobého hlediska jsou denně 2 tablety , ideálně jednu ráno a jednu večer . V případě pokud si dáte jednu tabletu těsně před sexuálním stykem, není možné očekávat okamžité výsledky v plném rozsahu. Vigrax zajistí nejlepší výsledky když se užívá pravidelně a poctivě. Pro úplné odstranění problémů se doporučuje brát Vigrax po dobu 12 týdnů.

 Hodnocení

Ze vzorku mužů, kteří testovali Vigrax, až 96% popsali, že po užití byli schopni dosáhnout déletrvající erekci rychleji a s lepší pravidelností.

První výsledky při pravidelném užívání zaznamenali během dvaceti dnů, kdy začali pociťovat, že jejich erekce je tužší, vydrží déle a prodloužila se jim doba pohlavního styku. Rozdíl pocítili také v intenzitě orgasmu, který byl silnější a stejně se jim zvětšil objem ejakulátu. Vedle výhodách v sexuálním životě, uživatelé pocítili i celkové zvýšení vitality a energie v běžném životě. Nevýhodou Vigraxu může být právě potřeba jeho dlouhodobého užívání, avšak výsledky stojí za to a výrobce garantuje v případě nespokojenosti vrácení peněz. Jediným z vedlejších účinků, které byly zaznamenány v minimum případech byla krátkodobá bolest hlavy.

Znovu vytaženy pouze z jejich oficiální stránky (tedy kladné hodnotienie si klidně mohli napsat i sami). Důležité je, že nejsou téměř žádné reálné zkušenosti a různých pseudohodnotiteľov komentovat nebudeme. Pokud není dostatek zkušeností u lidí, nikdy takový přípravek doporučovat nebudeme.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, Zerex může být tím ideálním řešením. Jde o nejprodávanější doplněk na erekci!

 Upozornění

Jelikož Vigrax se nepokládá za lék, nemusíte mít strach z nežádoucích účinků. Přesto však nepřekračujte doporučené dávkování. I když je Vigrax založen čistě na přírodní bázi, v případě pokud trpíte vážnými chronickými onemocněními nebo berete silné léky, měli byste se před užíváním přípravku poradit s lékařem.

2.9/5 - (13 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist