elixirman-logo

ELIXIRMAN – čínsky doplnok na erekci

 Zlepšete si sexuální život s přípravkem ELIXIRMAN

Přinášíme Vám další recenzi na relativně nový přípravek na rostlinné bázi s netradičním a novým složením ELIXIRMAN. Je to adept na podstatné   zlepšení nejen erekce ale také sexuální výdrže  . Neslibuje žádné nesmysly typu neuvěřitelného zvětšení penisu. Více se dočtete v naší recenzi.

Obsah článku

  1. Vlastnosti
  2. Složení
  3. Cena a balení
  4. Hodnocení
  5. Upozornění

Sleva
Máme pro Vás speciální slevu na Elixirman. Pokud se rozhodnete zakoupit tento produkt, stačí do poznámky zadat zlv5dg a ušetříte až 5% z celkové částky! Chci uplatnit slevu a ušetřit…

 udávané vlastnosti ELIXIRMAN:

 • 100% -ně přírodní produkt, certikovaný, bezpečný.
 • Unikátní složení.
 • Účinkuje až po dobu 72 hodin.
 • Zvyšuje sexuální touhu a výdrž.
 • Bez lékařského předpisu.
 • Za dobrou cenu (výborný poměr cena/výkon).
 • Diskrétní a rychlé doručení do 24 hodin. Vždy na skladě.
 • Neboť spolehlivě funguje u drtivé většiny mužů.

 Složení:

 • Panax Ginseng – obsahuje směs několika desítek unikátních, silně účinných látek, které tvoří více než 20% hmotnostních sušeného kořene. Ženšen předčí běžné povzbuzující látky (káva, čaj, nikotin, energetické nápoje atd.). Jeho účinek nastupuje pomaleji, je však dlouhodobý a po všech stránkách zdraví prospěšný: při stresu a depresi pro lepší soustředění, paměť a vůli při fyzické námaze, regenerace svalů výrazně posiluje libido, potenci a erekci.
 • Kustovnice čínská – Plody rostliny Goji Berry jsou to nejcennější, co příroda nabízí. V Asii jsou její účinky známé a lidé je využívají dlouhá staletí. Goji obsahuje řadu důležitých prvků. Plody kustovnice se mohou pochlubit obsahem 19 aminokyselin, z toho 8 esenciálních. 15% objemu plodů Goji Berry tvoří bílkoviny. Plody Goji dále obsahují obrovské množství minerálních látek a stopových prvků. Nejdeme v nich železo, zinek, měď, vápník, fosfor, selen a germanium. Ve zralých plodech najdeme až 11 mg železa na 100g bobulí. Plody Goji Berry jsou skvělým antioxidantem. Obsahují beta karoten, zeaxantin, lutein, xantofyly, lykopen a kryptoxantin. Málokdo ví, že jsou plody kustovnice čínské vydatným zdrojem vitamínu C. Obsahují až 500 krát více vitamínu C než pomeranče. Nesmíme zapomenout i na vitamin B, E, esenciální mastné kyseliny, cyperon betain či solvativon. Plody kustovnice jsou účinným prostředkem pro boj s bakteriemi, plísněmi a mají protizánětlivý účinek. Mnoho lidí je používá na snížení cholesterolu či léčbě sexuální impotence. Kustovnice čínská má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.
 • Lesklokorka lesklá – čínský Ling Zhi – kouzelná rostlina, roste iv našich lesích, kde vyrůstá na kmenech nebo pařezech listnatých dřevin (dub, ořech, platan, topol) v květnu až říjnu, je skutečnou hvězdou mezi léčivými houbami. V tradiční čínské medicíně ji používají jako lék už více než 4000 let a je zde symbolem pro dlouhý věk, dobré zdraví i nesmrtelnost. Lidově se proto také nazývá Houba štěstí.Doporučuje při vyčerpanosti psychických problémech, depresi, stresu, posiluje imunitu proti bakteriálním a virotickým infekcím, mykóze, podporuje krvetvorbu, posiluje kostní dřeň, přirozeně tlumí alergické reakce, pomáhá při, má protinádorové účinky a pomáhá při detoxikaci organismu.
 • Japonský jam – prokazatelné a stabilní účinky na zlepšení sexuálního života </​​li>
 • alpina lékařská – je vytrvalá tropická rostlina, která patří do čeledi zázvorovou. Vyskytuje se především na území Japonska, Číny a Polynésie.Látky obsažené v Alpinia zapříčiňují tvorbu žluči. Při pravidelném užívání zlepšuje trávení, upravuje plynatost, působí protizánětlivě a protiprůjmově. Výborná je proti plísním nebo jako afrodisiakum. Zevně lze užít na podrážděnou pokožku včetně pokožky hlavy a zánětu kůže. Je přísadou například do pálivého koření nebo jako součást likérů
 • Šalvěj lékařská – Vytrvalý polokeř s metlovité rozvětveným stonkem a oválnými našedlé listy. Vyžaduje propustnou půdu a slunné stanoviště. Sklízíme listy s nejmladšími částmi výhonků. Používá se jako koření, odvar má protizánětlivé a dezinfekční účinky, snižuje hladinu cukru v krvi a používá se jako podpůrný lék při cukrovce.

 Typy produktů ELIXIRMAN:

elixirman

ELIXIRMAN ® 2 tabletky

Cena je 400 kč.

ELIXIRMAN ® 4 tabletky

Cena je 730 kč.

ELIXIRMAN ® 6 tabletek

Cena je 1100 kč.

ELIXIRMAN ® 8 tabletek

Cena je 1600 1200 kč v slevě

ELIXIRMAN ® 10 tabletek

Cena je 1600 1500 kč v slevě

Dostupnost

Elixirman můžete najít na srovnávači internetových obchodů a cen www.heureka.sk . Tam si můžete porovnat různé internetové obchody, jejich ceny a recenze. V kamenné lékárně léčivo nenajdete, musíte si tedy muset vystačit s objednávkou a následnou donáškou buď přímo domů, nebo jinou formou výdeje. Je to ale plus pro lidi, kteří uprednosťujú koupi podobných preparátů pomocí internetu a ne osobně.

Drhou variantou je objednání přímo u oficiálního prodejce.

V případě zájmu si ho můžete ZDE OBJEDNAT

PŘINÁŠÍME VÁM jako bonus další speciální slevu!

Elixirman minigalerie

 Náš komentář:

Produkt ELIXIRMAN hodnotíme velmi pozitivně hned z několika důvodů. Ten první jsou samozřejmě   příznivé účinky na zlepšení sexuálního života a kvalitní složení  . Netradiční bonus přisuzujeme jejich nenásilnému prodeji tohoto produktu, kde na svém webu uvádějí že třeba vyzkoušet pár dávek, a když Vám náhodou nezabere, už ho více nekupovat.

Jako alternativu můžete vyzkoušet třeba ZEREX nebo mnohé jiné. Jak se říká, sto lidí sto chutí, v tomto případě sto chlapů sto jiných výsledků, někdo potřebuje jednu tabletku před sexem, jiný dvě apod. Takže mají férový přístup k zákazníkovi.

Elixirman jako ztělesnění přírodního preparátu na erekci!

 Upozornění:

Dávkování ELIXIRMANU může být individuálně, někomu zabere 1 tableta, silný chlap zase potřebuje 2. Běžně se však doporučuje 1 tabletu několik hodin před sexem . Nejlepší efekt dosáhnete pokud užijete tabletu na lačno nebo jen s malým množstvím jídla v žaludku, tehdy je účinek nejsilnější.

Stává se také, že účinek se dostaví až druhý den, ovšem trvá i dva dny. (většinou je to způsobeno právě,, plným žaludkem,,.)

Nejde o náhradu pestré stravy a nedoporučuje se užívat mladším 18. let.

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty ELIXIRMAN, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

2.6/5 - (151 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist