erozon-max-logo

Erozon Max – odkud se zde nabral?

Následující recenzovaný produkt Erozon Max je zajímavý hned ze dvou důvodů. Ten první je že prakticky v Česku nenajdete relevantních distributorů a ten druhý navazuje na první. I přesto že neexistují téměř žádné informace a důvěryhodné zdroje je poměrně známý . Existují zkušenosti uživatelů ale neexistují zdroje informací. Proč je to tak ? Více v našem zhodnocení.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění
Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti? Erexan je jeden z nejlepších produktů na trhu! Chci si přečíst o Erexane [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Erozon Max a charakteristika

 • zesiluje erekci o 79 procent
 • o 22 minut prodlužuje erekci
 • zvyšuje sexuální pud
 • zkracuje dobu mezi vícenásobným pohlavním stykem na 15 minut
 • máte úplnou kontrolu nad ejakulací
 • chrání před arteriosklerózou, vysokým krevním tlakem a infarktem

 Složení

Dostupné zdroje uvádějí základní látku L-Arginin HCL , který je v tabletě obsažen v množství 650mg. Dalšími složkami jsou prý Ženšen a známý Tribulus terestris.

 Balení a cena Erozonu Max

Erozon-Max

Počet tablet se udává buď 30 kusů nebo 15 . Jiný rozdíl v těchto baleních nám není znám.

Cena je 1000 kč , zlevněná prý o 830 kč.

Lepší řešení

Erexan

 erexan1

Erexan patří mezi trojici nejlepších přípravků na posílení erekce. Jde o výživový doplněk , který se zaměřuje na udržení sexuální výkonnosti a síly.

Účinek Erexanu se projevuje do 60 utratí t od užití tabletky. V jednom balení najdete až 15 kapslí. Denně byste ali užít maximálně 2 tabletky erexanu. Cena jednoho balení je pouze 650 kč . Při nákupu více produktů jeho cena výrazně klesá. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulin, L-arginin, L-ornitin a L-lysin

Erexan je na trhu již několik let, a jeho účinky si vyzkoušelo už tisíce zákazníků v celém Česku.

Zkušenosti s Erozonom

Jak jsme zmínili v úvodu, přesto že se nedá ani hodnověrně nakoupit Erozon Max v Česku, najde dost lidí, kteří tento produkt znají. Je to asi 50 na 50 co se týká i jeho doporučení. Někteří (dokonce i na našem webu) ho doporučují ale také ti kteří tvrdí, že jsou to zase jen vyhozené peníze a že prý pokud fungují, proč nedělají jako některé jiné značky např. Zerex , že prodají pouze jednu tabletku na vyzkoušení, zda úplně první tabletku zdarma, kdy si každý uživatel může sám ověřit jeho schopnosti. Při Erozone Max musíte zaplatit celou částku za produkt a vlastně až pak se dozvíte zda je či není účinný.

 Hodnocení

  Erozon Max je velmi pochybný produkt, který rozhodne nechceme dále doporučovat.   Nejen že neexistuje věrohodný prodejce, netušíme zda tento produkt byl ověřen Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Také existují jen velmi pochybné internetové stránky, kde Erozon Max propagují a při tom si nedají ani námahu s gramaticky správným překladem.

S velkou pravděpodobností jde o lidi ze zahraničí, kteří se snaží pouze získat peníze nekorektním prodejem. Dokonce na některých stránkách Erozonu jsme si všimli velmi nebezpečné informace , které jsme dali do udávané charakteristiky. Více v upozornění.
Erozon Max rozhodně není ten správný produkt, kteří byste měli začít užívat.

Doporučujeme se spíše poohlédnout po produktech jako Erexan , za kterým stojí relevantní prodejce s dlouholetou zkušeností.

Trápí Vás slabá erekce a nedostatečná sexuální aktivita? Na podporu kvalitní erekce, zvýšení sexuální chuti a aktivity je Erexan jeden z nejlepších doplňků!

Nakonec vám dáme malou radu. Místo toho, abyste dávali peníze pochybným obchodníkům za podezřelé produkty si peníze raději ušetřete. Můžete je později využít na produkty, které opravdu fungují , i když je jejich cena o něco vyšší. Účinky jsou ale téměř zaručeno a nemusíte se bát původu toho, co do sebe dáváte.

 Upozornění

K žádným negativním účinkům jsme se nedopátrali. Také neumíme ani způsob jeho užívání.

Všimli jsme si ale velmi nebezpečné informace o jeho účincích . Při udávaných vlastnostech Erozonu bylo, že snižují riziko infarktu, arteriosklerózy či dokonce upravují krevní tlak.

Nedoporučujeme věřit těmto informacím , neboť při užívání podobných doplňků je to přesně naopak a většinou se při těchto problémech nedoporučuje užívat a ne ještě podávat nepravdivé informace, že tyto problémy Erozon léčí. Předpokládáme že tento produkt pochází z Polska, nemá zde však žádné hodnověrné zastoupení.

3.8/5 - (5 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist