Afrodisiakum – přírodní pomoc pro lepší sexualitu

Afrodiziaka – cesta k objevení sexuality

cokolada-afrodiziakum-620x350

Afrodiziaka jsou známé již od dávných dob. Je to specifická magická moc chemických sloučenin. Tato magická moc spočívá v péči o libido žen a mužů. Afrodiziaka obsahují látky, které zvyšují sexuální pud a potenci.

Obsah článku

  1. Kdy je čas na afrodisiakum
  2. Typy produktů
  3. Hry a pomůcky
  4. Známé afrodiziaka
  5. Shrnutí

Existují různé druhy afrodiziak , např. přírodní, přípravky ve formě kapek nebo tablety, dokonce i některé potraviny jsou považovány za přírodní afrodisiakum jako například ústřice. Cílem každého z nich je zvýšit chuť na sex .

Afrodiziakum je látka, která zvyšuje libido . Podle definice je to jiný druh látky jako preparáty, které se zabývají například léčením erektilní dysfunkce, přestože mají velmi podobné účinky.

Studie ukázaly, že užívání některých preparátů, inhalace či jejich natírání na pokožku, umožňuje zvýšení sexuální aktivity. Takový typ preparátu dostal název afrodisiakum.

Kdy potřebujete afrodiziakum?

Každý z nás zažíváme životní období, kdy se přirozená touha po sexuálním styku ztrácí . Na svědomí to má množství důvodů jako například dlouhodobý vztah a stejný partner, se kterým jste se odcizili.

I jiné faktory ovlivňují chuť na sex hlavně stres a jiné civilizační choroby . Stejně onemocnění cévního systému hlavně s přímým vlivem na tlak.

Další mohou špatný životní styl a životospráva, hlavně konzumace nevhodných jídel, přejídání, nedostatek aktivního pohybu (sedavá práce apod.)

Tyto faktory však dokážete poměrně jednoduše eliminovat , když už o nich víte. Samozřejmě ani toto vše Vám nemusí zajistit a navrátit sexuální touhu po Vašem partnerovi. Tehdy jsou na řadě i různé doplňky či sexuální pomůcky.

 Typy produktů

Existuje obrovské množství výživových doplňků, které si dávají za cíl zlepšit sexuální život muže i ženy. Některé jsou velmi účinné, jiné méně. Také pro konkrétního člověk může být účinnější něco, přičemž druhý nepociťuje absolutně nic. My jsme se Vám snažili vybrat ty nejlepší preparáty na zvýšení libida.

Pro ženy

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je speciálně navržen přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podpoří jejich sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Pro muže

ejoy ejoy
Nejnovější přípravek eJoy, který je vyroben v Anglii, Vás okamžitě nakopne k sexuálním výkonem . Přečíst si o přípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…
Zerex Zerex
Zerex je v Česku dlouholetý reprezentant silné erekce a zvýšeného libida. Přečíst si o přípravku Zerex [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

 Sexuální hry a pomůcky

Váš pohlavní život můžete okořenit i dalšími způsoby. Velmi častou a vzrušující věcí je koupě erotické hračky jako např. vibrátor, nafukovací panna apod. Ženy mohou vnést do sexuálního života vzrušení například koupí erotického prádla, ve kterém vypadá velmi přitažlivě, což jistě ocení i muž.

Hra na role

I erotické hry mají své místo ve vaší ložnici. Zahrajte se s partnerem na někoho, kdo Vám přijde přitažlivý a rajcuje sexuální představy.

Například se zahrajte na doktora a pacientku, kupte nebo si sežeňte si adekvátní oblečení. Vše připravte tak, abyste při tom nebyli vzrušený. Zapojte do toho všechno, i Vaše herecké výkony. Tvařte se že se neznáte když pacientka přijde navštívit pana doktora. Ten ji může následně pořádně vyšetřit – vše je jen o popuštěná uzdě sexuální fantazie.

 Známé afrodiziaka

Španělské mušky , zvané i kantarid, představují legendární afrodisiakum. Jen pár kapek stačí na to, abyste okořenili Váš sexuální život. Účinkuje okamžitě. Vyvolávají silnou erekci. Důležité je nepřekračovat doporučenou dávku, protože mohou způsobit komplikace, protože ve větších množstvích jsou jedovaté.

Skořice kromě toho, že skořice je výborným způsobem ochucení jídel, představuje i přírodní afrodiziakum. A to především tehdy, když ji přidáte do svařeného vína. Už za krátkou dobu po konzumaci budete cítit Váš narůstající sexuální apetit.

Čokoláda ano, i čokoláda je afrodisiakum. Díky látce zvané fenyetylamín navozuje sexuální vzrušení.

Banán kromě toho, že jeho tvar nám připomíná mužský pohlavní orgán a je dobrou rekvizitou na vtipnou předehru, obsahuje enzym bromelin, který skutečně podporuje mužský sexuální
apetit.

Maca nazývaná i peruánská modrá tabletka Vám dodá vzrušující energii, zlepšuje libido, působí proti depresím, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost a má ohromující vliv na reprodukční zdraví. Další informace o Mace.

Ženšen slouží nejen k posílení imunity, ale i zlepšení sexuální výdrže a léčbě neplodnosti, jak u mužů tak i u žen.
K výbornému preparátu obsahující ženšen jsme napsali recenziu- ZDE .

Je problém ve vašem partnerovi? Výborný prostředek na zlepšení sexuality, erekce a libida pro muže je určitě Erexan nebo Zerex !

 Shrnutí

Afrodiziaka jsou známé již od nepaměti . My jsme Vám dali typ na některé z nich. Překvapte svou polovičku netradičním večerem s vínem a skořicí, popřípadě si nakapejte pár kapek španělských mušek nebo sáhněte po náročnějším přípravku jako je Maca. Jak se říká, sto lidí, sto chutí. Je jen na Vás po čem sáhnete a čím si zpestříte sexuální život.

Důležité je nevzdat po prvním možném neúspěšném pokusu s afrodiziakem. Snažte se najít správnou cestu, jak si o něco vylepšit život za dveřmi ložnice.

Budeme rádi, pokud se s námi o zkušenosti podělíte v komentářích. Komunikace, je samozřejmě anonymní.

4/5 - (8 votes)

One Response

 1. Woody 12. novembra 2015

Zanech svůj názor

TOPlist