Vizarsin

" Vizarsin na erektilní dysfunkci

S erektilní dysfunkcí se v dnešní době trápí velké množství mužů. Až 50% pánů po 50-tce nedokáže dosáhnout dostačující erekci. Stejný problém mají i lidé s cukrovkou a vystresovaným a nezdravým životním stylem. Mohou se buď smířit s nepřízní osudu nebo postavit se problému čelem a začít ho řešit.

Řešení se nabízí v podobě různých metod, však ne všechny mají stejný účinek. Od alternativních léčiv, přes přírodní doplňky výživy až po léky na předpis, které vám předepíše urolog. Poskytují šanci na plnohodnotný sex [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“] v každém věku a téměř pro každého.

Obsah článku

  1. Vlastnosti
  2. Složení
  3. Cena a balení
  4. Hodnocení
  5. Upozornění

Generika například i Vizarsin jsou odvozeny od první známé variantě – Viagry

 O Vizarsin

Vizarsin patří ke generikům . Generikum je lék, který svým složením přesně kopíruje originální lék, který jako první přišel s originálním léčivem a vypršela mu licence. V případ léků na erektilní dysfunkci je originálním lékem většinou Viagra [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“], notoricky známá modrá pilulka, která působí zázraky.

Právě podobné složení by mělo zaručovat funkčnost a schopnost dodat muži pevnou erekci. Celý zázrak tkví v léčivu s názvem sildenafil . Napomáhá rozšiřovat cévy v penisu, díky čemuž do něj proudí více krve a dochází ke kvalitnější erekci.

Výrobcem je slovinská firma Krka , která se zabývá i výrobou generických léků a v jejich výrobě je jedna z nejlepších . Specializují se na výrobu kvalitních léčiv za rozumnou cenu.

Účinky

 Složení

Je jasné, že v přípravku Vizarsin budete marně hledat složky, které by vám svým názvem něco říkali, pokud nejste chemik nebo biolog nebo velmi sečtělý člověk. Složení je však klíčové a je dobré vědět, jaké je.

Vizarsin obsahuje 3,8 mg laktosy v 1 tabletě (50 mg tableta) a 7,6 mg laktózy v 1 tabletě (100 mg tableta), mikrokrystalická celulóza (E460), hydrogenfosforečnan vápenatý, sodná sůl kroskarmelosy, hypromelosa (E464), magnesium (E572), monohydrát laktózy, hypromelóza (E464), oxid titaničitý (E171), triacetin (E1518).

Detailní účinky si umíte prohlédnout v ADCC číselníku  [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“]

Dávkování

Na začátek si dejte jednu tabletu 50 mg. Zapijte dostatečným množstvím vody, nežvýkejte a nedrťte ji, spolkněte ji v celku. Užijte ji přibližně hodinu před sexuálním stykem, což je přibližná doba zabírání léku v organismu. Dejte si maximálně jednu tabletu denně, navýšení dávky nezajistí lepší nebo delší účinek působení. Erekce se dostaví až po sexuální stimulaci, nečekejte, že si jen sednete a erekce přijde sama od sebe.

V případě, že se vám zdá výsledek nedostatečný, můžete dávku zvýšit na 100 mg.

V případě, že se erekce nedostaví nebo se projeví jiné nežádoucí účinky, kontaktujte svého lékaře a lék používáte podle jeho nebo Lékárníkova instrukci.

Cena a balení

V lékárnách natrefíte na dvě možnosti léku, a to Vizarsin 50 mg a Vizarsin 100 mg.

Vizarsin 50 mg jsou podlouhlé bílé pilulky potahované a na jedné straně mají vyraženo „50“. Vizarsin 100 mg vypadají stejně, jen místo „50“ mají na jedné straně vyraženo „100“.

Můžete je sehnat v baleních po 1, 4, 8 nebo 12 tablet pouze na předpis a v kamenné lékárně. Nemůžete si tak dopřát pohodlí v podobě diskrétního doručení až k vaším dveřím, musíte si vystát řadu v lékárně.

Cena je různá a pohybuje se v závislosti na jednotlivé lékárny. Cena za 8 tablet v balení se však pohybuje v rozmezí 1050 kč až 1200 kč.

Pokud se vám zdá, že je cena vysoká a chtěli byste ušetřit koupí Vizarsin na černém trhu , může se stát, že si koupíte lék po expirační době nebo jinak poškozen, což může vést k nepříjemným následkům.

Vyzkoušejte i přírodu

eJoy

ejoy-1Preparát na stimulaci správných funkcí při dosahování erekce eJoy, Vám výrazně pomůže při pravidelném užívání schopnost dosahovat erekci. Pozitivně ovlivňuje také na prostatu, co patří také mezi časté problémy této skupiny mužů.

Obsahuje až 24 tabletek v jednom balení a stačí ho užít přibližně 30-60 minut před pohlavním stykem. Pravidelným užíváním se účinek zlepšuje.

Složení:

  • Maca, Tribulus terrestris, Chilli extrakt, Saw Palmetto
  • L – arginin, citrulin, Vitamíny C a D

Netřeba čekat. Dostupné řešení, na které není nutný lékařský předpis je tu i pro Vás.

 Hodnocení

Vizarsin je jedno z mnoha generik , které mají složení podobné Viagře, takže funkčnost je již léty vyzkoušená a ověřená. Od originální Viagry se velmi neliší, takže víte, co si kupujete a na internetu si dohledáte všechny potřebné informace. Cenou se nijak nevyvyšuje nad konkurenční prostředky na léčbu erektilní dysfunkce . Přípravek vám navíc předepíše vás lékař, který dobře zná vaši lékařskou historii, takže máte jistotu, že je pro vás lék vhodný.

Vedlejší účinky

Jelikož je Vizarsin lék na pánskou potenci, nesmí být užíván ženami a dětmi. Pro muže je určen až od 18 let . Mohou se vyskytnout závratě, nevolnost, zarudnutí obličeje, poruchy trávení . Méně časté nežádoucí účinky jsou například vyrážky, zvracení, nepravidelný puls a bolest očí. Pokud se dostaví jakékoliv z vedlejších příznaků Vizarsin vysaďte a poraďte se se svým lékařem.

Vizarsin byste neměli používat, pokud trpíte srdečními chorobami, chorobami jater, máte vrozenou nemoc očí a jiné.

V případě, že máte s Vizarsin zkušenosti, podělte se o ně v diskusi pod recenzí. Diskuse je anonymní.

3.3/5 - (45 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist