Prostahelp

Zvětšená prostata? Prostahelp vám helpne.

Zvětšená prostata, nebo její odborný výraz benigní hyperplazie prostaty (BHP), je chorobný stav prostaty, její nesprávné fungování. Zvětšená prostata může postihnout každého muže v průběhu stárnutí.

Obsah článku

 1. Příznaky a léčba zvětšené prostaty
 2. Charakteristika
 3. Složení
 4. Dávkování
 5. Hodnocení
 6. Upozornění

 Co způsobuje zvětšenou prostatu?

Zvětšená prostata je nejpravděpodobněji způsobena změnami v hormonální rovnováze a růstem buněk . Tento problém je velmi delikátní a nepříjemný, avšak je víceméně normální součástí procesu stárnutí u mužů. Dá se jí předejít nebo zmírnit její příznaky vhodnými výživovými doplňky, jedním z nich je například Prostahelp.

Příznaky zvětšené prostaty:

Zvětšená prostata způsobuje problémy s močovým ústrojím , jako například:

 • problém se zahájením a ukončením močení
 • pocit častého nucení na močení
 • buzení se v noci ze spánku kvůli nutkavému pocitu močit
 • slabý, nepravidelný proud moči
 • pocit, že váš močový měchýř není po vymočení se zcela prázdný

V malém počtu případů, může zvětšená prostata způsobit zablokování močového měchýře, takže močení je nemožné nebo velmi obtížné. Tento problém může způsobit zadržování moči, což vede k infekcím močového měchýře, kamenem nebo poškození ledvin. Avšak zvětšená prostata nezpůsobuje rakovinu prostaty a nemá vliv na schopnost muže zplodit dítě. Také nezpůsobuje problémy s erekcí.

Dá se problém s väčšenou prostatou minimalizovat nebo úplně odstranit?

Zvětšené prostatě a problémům s močením, které způsobuje nemůžete zcela zabránit. Kolují různé názory a přesvědčení, že pravidelná ejakulace pomůže zabránit zvětšení prostaty. Neexistuje ale žádný vědecký důkaz, že ejakulace pomáhá.   Problém se zvětšenou prostatou se ovšem dá výrazně zjemnit, minimalizovat pomocí výživových doplňků   v, například i díky přírodnímu výživovému doplňku, Prostahelpu.

 Tablety Prostahelp

Doplněk stravy Prostahelp je přírodní produkt na problémy se zvětšenou prostatou . Jedná se o produkt s obsahem rostlinných extraktů určený pro muže. Skládá se hlavně z rostlinky Serenoa repens, její hlavní složky. Rovněž obsahuje inulin, extrakt z kopřivy dvoudomé, africkou švestku a zinek.

Účinky

Doplněk stravy Prostahelp doporučujeme užívat při prvních problémech se zvětšenou prostatou, ale je možné jej užívat i jako prevenci (1 tableta denně). Jeho hlavními benefity jsou:

 • svými rezonancemi rozrušuje infekční ložiska , které jsou častou příčinou chronických a zánětlivých onemocnění prostaty
 • poskytuje ochranu prostaty a je účinný při zmírňování problémů při zvětšené prostatě, nutkání na močení či poruchách močení
 • pomáhá redukovat zvětšení prostaty a často může pomoci předejít chirurgickému zákroku
 • podporuje zdravý stav močového měchýře a celkově i funkci močového systému
 • vhodný zejména při zvětšené prostatě, ale i její prevenci

 Obsah výživového doplňku Prostahelp

Prostahelp obsahuje aktivní látky a extrakty z:

 • 160 mg: Serenoa repens (aw palmetto, palma plazivá) je hlavní složka výživového doplňku.
 • 140 mg: Inulin (vláknina)
 • 50 mg: Africká švestka (pygeum africanum)
 • 50 mg: Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)
 • 5 mg: Zinek
Serenoa repens
Serenoa repens je rostlina, která má obrovské množství nejrůznějších využití. Léčiva se vyrábějí z jejího zralého ovoce. Protože je jedna z nejhlavnějších složek produktu Prostahelp, na úvod vzpomenu, že je známá jako bojovník proti zvětšené prostatě . Také zvyšuje průtok moči při provádění malé potřeby . Používá se také k léčbě některých typů infekcí prostaty a také je vhodná v kombinaci s jinými bylinami, k léčbě rakoviny prostaty. Její využití se najde i při nachlazení a jeho příznacích jako kašel, bolest v krku. Používá se i při astmatu, chronické bronchitidě, syndromu chronické pánevní bolesti a migrény. Používají ji i pacienti potřebující utlumení bolesti, protože je známá také jako sedativum, dokonce slouží i jako afrodiziakum , zvyšuje sexuální touhu.

Inulin je vzácná vláknina, která díky nasládlé chuti, slouží jako náhrada cukru. Inulin je oligosacharid, (resp. Polysacharid), který se však ve střevech chová jako rozpustná vláknina. Pro střevní bakterie je i zdrojem energie a má probiotický účinek. Inulin příznivě působí na téměř celou trávicí činnost, speciálně se zaměřuje na zachování přirozené střevní flóry. Organismus chrání před nádorovými a zánětlivými onemocněními , zejména před vznikem rakoviny tlustého střeva.

Africká švestka je bylinný lék, který je vyroben z kůry stromu „prunus africana“, také známého jako pygeum africanum. Je to zelený strom původem z vyšších nadmořských výšek střední a jižní Afriky. Africká švestka obsahuje mnoho účinných složek. Všechny z nich mají protizánětlivé účinky a zabraňují zánětu v prostatě. Extrakty z africké švestky se v současné době používají k léčbě prostatitidy, zvětšené prostaty a rakoviny prostaty. Klinické studie realizované potvrdily, že africká švestka významně snižuje problémy se zahájením močení, časté močení, bolest při močení a to i při středně těžkých příznacích.

Kopřiva dvoudomá je sbírána jako léčivá rostlina velmi širokého použití. Rostlina má vysoký obsah vitaminu C, stimuluje krevní oběh, podporuje tvorbu červených krvinek, snižuje hladinu glukózy v krvi, má mírný močopudný účinek , příznivě působí na kvalitu vlasů.

Zinek je látka přispívající k udržení normální hladiny testosteronu v krvi , k normálnímu metabolismu makroživin, přispívá k plodnosti a správné reprodukční funkci.

 Dávkování

Výživový doplněk Prostahelp se užívá v dávce 1 kapsle denně . Tobolky se užívají po jídle a zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Doporučenou dávku nepřekračujte.

Cena a balení

Výživový doplněk Prostahelp si můžete opatřit v následujících baleních:

Balení 1: 122 ks: 550 kč (momentálně akce ): 450 kč

 Balení 2: 244 ks: 930 kč (momentálně akce ): 830 kč

 Hodnocení

Prostahelp je výživový doplněk s přírodními extrakty, bez vedlejších negativních účinků . Obsahuje výhradně přírodní látky jako Serenou repens, kopřivy dvoudomé, zinek, africkou švestku, inulin. Jedná se o kvalitní látky známé svými silnými benefity. Prostahelp je určen mužům, který pociťují první příznaky zvětšené prostaty, ale také mužem, který jim chtějí preventivně zabránit. Jedná se o doplněk stravy přibližně v střední cenové kategorii.

Atraktivní alternativa

Zerex Ultragold

zerex ultragoldUltragold od Zerexu je preparát pro muže, který začínají trpět na následky andropauzy a problémů s ní spojených. Jde hlavně o slabou erekci a sníženou tvorbu testosteronu . Testosteron a jeho nedostatek způsobuje většinu problémů při andropauze.

Balení obsahuje až 120 kapslí, a je nutné jej užívat alespoň 3 měsíce, aby se tělo zregenerovalo. Denně se užívá jedna tableta ráno a jedna večer. Cena je pouze 1700 kč na dva měsíce.

složení:

 • Maca, Tribulus terrestris, Schizandra chinensis
 • Zinek, Vitamín b2, b6, b12 a Měď

Ultragold je stvořen k dlouhodobému užívání, takže vedlejších účinků z přírodních složek se nemusíte obávat!

Na hodně stránkách je již bohužel nedostupný, ale je možné, že se dá najít i přímo ve vaší lékárně.

 Vedlejší účinky

Doplněk stravy Prostahelp je určen mužům, není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Jde o nehormonální přípravek a nebyly nalezeny žádné vedlejší účinky . Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Přípravek je schválen jako doplněk výživy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.

Výrobce: EDENPHARMA

5/5 - (1 vote)

Zanech svůj názor

TOPlist