Stimulen

Stimulen

Stimulen na prsa

Stimulen

Stimulen je výživový doplněk, který slibuje zvětšení a zpevnění poprsí přirozenou cestou. Je to kvůli tomu, že obsahuje látku Serenoa , která se století používá v přírodní medicíně na podporu zdravého růstu a zvětšení prsou. Stimulen pomáhá vyrovnat hladinu steroidních hormonů v ženském organismu a tak udržuje správnou hladinu hormonů v těle.

Působí také jako přírodní afrodiziakum, potlačuje napětí či ovlivňuje náladu. Tento výživový doplněk dokonce pomáhá i při PMS (premenstruačním syndromu) a při nastupující menopauze.

Obsah článku

  1. Vlastnosti
  2. Složení
  3. Cena a balení
  4. Hodnocení
  5. Upozornění

 Charakteristika

  • výživový doplněk na zvětšení a zpevnění poprsí zdravou cestou
  • obsahuje bylinky Serenoa, Damiana a Dioscorea
  • zvyšuje sexuální touhu
  • příznivě působí na náladu a potlačuje napětí
  • pomáhá při menopauze či PMS.

 Složení

Jedna tabletka Stimulenu obsahuje Serenou (50 mg), Damião (25 mg) a Dioscorea (2,5 mg). Všechny 3 látky mají přírodní původ. Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, sodná sůl (plnidla), inulin, stearát hořečnatý (plnidlo).

 Stimulen – Cena a balení

stimulen baleni

Tento výživový doplněk je v prodeji pouze jako 60-tabletový . V kamenných lékárnách se dá koupit přibližně za 80 kč. V internetových lékárnách se cena pohybuje výše. Je to od 80 do 130 korun.

Dávkování

Stimulen mohou užívat všechny dospělé ženy kromě těhotných a kojících žen. Tento výživový doplněk se užívá denně ve dvou až třech tabletách. Je však třeba, abyste ho zapil dostatečným množstvím tekutin. Jelikož jedno balení Stimulenu obsahuje 60 tablet t, tak vám vydrží přibližně na 20 až 30 dní.

Aby se dostavili očekávané účinky, tak je třeba, abyste doplněk užívali minimálně dva měsíce . Pozor, neměli byste překračovat doporučenou denní dávku.

 Hodnocení

Stimulen je přírodní výživový doplněk, který by vám měl zaručit zpevnění a zvětšení vašich prsou. Díky extraktem ze Serenoa, Damiany a Dioscorea by mělo jeho užívání kromě zvětšení prsou i upravit problémy s menopauzou či PMS, ale dokonce pomáhá i jako afrodisiakum.

Co se týče reakcí uživatelek, tak ty jsou opravdu různé. Každý z nás je jiný a zde se to také potvrzuje. Některé uživatelky na sobě nezpozorovali žádnou změnu.

Dokonce jejich pobolívalo podbřišek, přibraly, spatřili enormní nárůst chloupků nebo jejich prsa pouze pobolívalo. Z toho se dá vyhodnotit, že to byl jistý hormonální šok. Jiné ženy jsou naopak se Stimulen nadmíru spokojeny. Zvětšily se jim prsa, zlepšila pleť, zvýšila se jim chuť na sex a mnohem lépe zvládají PMS a i samotnou menstruaci.

Dalším z hodnocení uživatelek bylo i to, že když Stimulen vysadili, tak se jim poprsí zmenšilo, resp. se vrátilo na původní velikost. Dokonce si jejich tělo vytvořilo látky, které se při opětovném užití produktu bránili a neúčinkovala. Kvůli těmto zkušenostem s produktem byste měli zvážit, zda si nabouráte organismus takovými kvazi hormony.

 Upozornění při Stimulene

Přípravek Stimulen přírodní stimulant pevnosti a velikosti poprsí je registrován jako doplněk strany. Nemá schválené léčivé účinky a nejde o lék. Takové doplňky stravy proto nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Doporučené dávkování není vhodné překračovat.

Stimulen nesmí užívat ženy mladší 18 let a těhotné a kojící ženy . Tento doplněk výživy není vhodný pro děti.

Neužívejte tento přípravek, pokud jste alergičtí na látky Serenoa, Damiana a Dioscorea či látku, kterou stimulant obsahuje.

Neužívejte ho po překročení data minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

Skladujte na suchém místě, při maximální teplotě 25 ° C, mimo dosah dětí.

Nežádoucí účinky

Výrobce v příbalovém letáku Stimulenu neuvádí žádné nežádoucí účinky pokud dodržíte doporučené dávkování. Je však otázkou, proč se u osob, které přípravek užili, objevili již zmíněné účinky.

3.3/5 - (48 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist