FixoProst

Fixoprost – řešení zvětšené prostaty?

Ve věku 65 let trpí problémy s prostatou více než 70% mužů . Mohou to být potíže s močením, nebo i nezhoubné zvětšení prostaty. Ne každý se na toto téma chce mluvit, ale co už i jen preventivně je třeba se jí věnovat. Časté močení, zejména v nočních hodinách Vám velmi snadno ztrpčují život, a stejně i pociťování pálení či pocit neúplného vymočení.

Tyto problémy nejsou jen otázkou věku a   lze jim předcházet preventivním užíváním výživových doplňků.   V dnešní době se dá toto onemocnění léčit, a po konzultaci s lékařem není na škodu podívat se na přípravky, které by Vám mohly pomoci. Jeden z nich je například Fixoprost .

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Příznaky zvětšené prostaty
 3. Účinky
 4. Složení
 5. Cena a balení
 6. Upozornění
  Jednou z funkcí prostaty je odvádění moči ven z těla , ale její nejdůležitější funkcí je tvorba tekutin, které tvoří semeno (ejakulát).   Ejakulát je v podobě želatiny, ale díky bílkovině, která vzniká v prostatě dokáže přejít do tekuté podoby. Bílkovina (PSA – prostatický specifický antigen) je velmi důležitá při zjišťování onemocnění prostaty.

Co je Fixoprost?
Výživový doplněk sloužící na úlevu při problémech s prostatou. Jde o volně prodejné léčivo ( urologikum ) pro pány. Pomáhá při potížích s močením, ztíženém vyprazdňování močového měchýře a při nezhoubném zvětšení prostaty.

Účinky Fixoprostu

 • prevence proti močovým kamenům
 • přinese úlevu pro celý močový systém
 • odstranění problémů se slabým proudem moči
 • zlepšení přerušovaného močení

Na stránce Fixoprostu dokonce najdete i takové prohlášení:

„Nad kvalitou pilulek Fixoprost neustále bdí tým farmaceutických odborníků a navíc i Úřad veřejného zdravotnictví SR. Proto si můžete být na 100% jisti, že získáváte to nejlepší pro vaše zdraví. „

Mezi nejčastější příznaky zvětšené prostaty patří:

 • nutnost častějšího močení zejména v noci
 • slabý nebo přerušovaný tok moči
 • odkapávání moči
 • pocit neúplně vyprázdněného měchýře
 • bolest při močení
 • poruchy sexuálního života

Příznaky se mohou zhoršit během chladného počasí nebo v důsledku fyzického či emocionálního stresu.

Tabletky Fixoprost

Problémy s prostatou mohou být pro mnoho mužů velmi citlivou až tabuizované tématem. Zvětšená prostata nebo diagnóza N40, trápí mnoho mužů ve středním ale i nižším věku. Fixoprost vám pomůže odstranit tento nepříjemný problém, díky kvalitnímu obsahu a koncentrací několika léčiv rostlinného původu jako: Serenoa plazivá, kopřiva dvoudomá, jinan dvoulaločný a lykopen.

Jeho výhodou je zejména jednoduché a pohodlné užívání .   Výsledky by měly dostavit do doby dvou týdnů, uživatelé přípravku ho recenzují jako velmi účinný a prospěšný pro vyřešení jejich problému se zvětšenou prostatou  . Fixoprost se dokonce dá užívat jako prevence , i když se zatím u vás neprojevily žádné z potíží zvětšené prostaty, látky obsažené v léčivé látce mohou mít na organismus jen a jen pozitivní vliv.

Cena se odvíjí od balení výživového doplňku Fixoprost, při dlouhodobém užívání je výhodnější zakoupení většího balení , protože čím větší balení si koupíte, tím více můžete ušetřit.

Při užívání doplňku stravy Fixoprost není nutné ani abstinovat, avšak vše s mírou.

Účinky

Fixoprost vám pomůže s následujícími zdravotními potížemi:

 • prevence proti močovým kamenům
 • přinese úlevu pro celý močový systém
 • odstranění problémů se slabým proudem moči
 • zlepšení přerušovaného močení

Na stránce Fixoprostu dokonce najdete i takové prohlášení: „Nad kvalitou pilulek Fixoprost neustále bdí tým farmaceutických odborníků a navíc i Úřad veřejného zdravotnictví SR. Proto si můžete být na 100% jisti, že získáváte to nejlepší pro vaše zdraví. „

Podívejte všechny výhody a účinky

Zlepšení vašeho zdravotního stavu by mělo nastat již po 2 týdnech pravidelného užívání. Fixoprost je vhodné užívat i dlouhodobě.

 Obsah výživového doplňku Fixoprost

Fixoprost obsahuje výhradně rostlinné složky , vyváženou směs koncentrovaných přírodních extraktů , skládá se z následujících blahodárných výtažků:

Tento výživový doplněk se stejně jako jeho alternativy skládá ze směsi koncentrovaných přírodních extraktů, které by Vám měly pomoci při Vašich potížích a zamezit jim.

 • Palma Serenoa plazivá (Serenoa repens) – jde o palmu malého vzrůstu, která roste převážně na Floridě, USA. Extrakt z jejích bobulí se v tradiční jihoamerické medicíně využívá již staletí. A extrakt z ní tvoří největší část složení pilulek Fixoprost. Lékařský je tento extrakt dlouhodobě uznávaný při boji se zvětšenou (nezhoubný) prostatou a problémy s ní spojenými. Až 80% nejčistšího extraktu z bobulí obsahuje právě Fixoprost.
 • Kopřiva dvoudomá – pomáhá při udržování správné funkce močového ústrojí. Jde o klasickou bylinu, kterou můžete najít iu nás doma, na Slovensku. Obsahuje ale velmi účinné zdravotní látky, jako jsou karotenoidy, flavonoidy a organické kyseliny . Ty působí blahodárně v prostatické tkáni , a významný je i svým známým močopudným účinkem . Udržuje i Vaši vitalitu a má osvědčené příznivé účinky na játra, čímž přímočaře příznivě ovlivňuje i krev. Poskytne úlevu ve vašem organismu jako močovému systému, tak i ledvinám. Proto je její koncentrovaný extrakt důležitou složkou Fixoprostu.
 • Jinan dvoulaločný (ginkgo biloba) rostlina všestranně využitelná nejen ve zdravotnictví, která má svůj přirozený původ v Číně. Jeho semena a jehličí obsahují přes 60 léčivých látek. Jeho nejznámější účinky jsou schopnost zlepšovat prokrvení částí těla a zejména je velmi silným antioxidantem . V organismu zachycuje škodlivé radikálů a dopomáhá tak k prevenci rakoviny prostaty.
 • Lykopen – látka kterou si bohužel naše tělo neumí vyrábět samo, ale je velmi důležitá pro naše zdraví. Proto ji třeba pravidelně doplňovat stravou. Přirozeně se tento karotenoid nachází například v rajčatech ale i jiné zelenině či ovoci. Napomáhá preventivně předcházet rakovině prostaty a i jiným typem rakoviny. Jedna tableta Fixoprostu obsahuje množství lykopenu obsaženého až v 2 kilech běžných rajčat. Proto pokud jej potřebujete doplňovat, lykopenového složka Fixoprostu Vám v tom pomůže.

Další složení:

Inulin, želatina rostlinného původu (použitá na obal kapsle), stearan hořečnatý (zabraňuje hrudkovatění směsi)

Dávkování

Velkou výhodou Fixoprostu je i jeho velmi jednoduché a praktické užívání. Nemusíte se trápit s nepohodlnými kapkami či vysokým dávkováním. Stačí užít 1 tabletu denně a tu zapít vaším oblíbeným nealkoholickým nápojem. 1 balení výživového doplňku Fixoprost obsahuje 60 tablet, které vám vystačí na dva měsíce užívání. Stanovené dávkování nedoporučujeme překračovat.

Cena a balení

1 balení doplňku stravy Fixoprost obsahuje 60 kapslí a vyjde vás na 510 kč. Avšak při koupi dvojbalení přípravku Fixoprost, které obsahuje 120 kapslí zaplatíte 960 kč. Přičemž v tomto případě ušetříte 25 kč, protože cena za kus vychází méně – 480 kč.

Při dlouhodobém užívání je výhodnější si koupit větší balení, protože při trojbalení výživového doplňku Fixoprost, které obsahuje 180 kapslí si ho koupíte za 1400 kč(sleva za toto balení vychází 52 kč, přičemž cena za kus je 460 kč).

Největší dostupné balení je štvorbalenie, které obsahuje 240 kapslí a stojí 1750 kč, avšak při koupi tohoto typu balení ušetříte nejvíce – 80 kč, protože cena za kus v tomto případě vychází na 430 kč.

1 balení – 60 kapslí – 510 kč

2 balení – 120 kapslí – 960 kč

3 balení – 180 kapslí – 1400 kč

4 balení – 240 kapslí – 1800 kč

Při objednání zboží vám přijde diskrétní balíček bez zmínky o názvu intertnetového obchodu či názvu léku, proto se nemusíte obávat ani o své soukromí.

 Hodnocení

Výživový doplněk Fixoprost se užívá zejména při poruchách močového měchýře, močových cest, ledvin a prostaty, zejména při jejím zvětšení, ale rovněž může slouží i jako prevence proti těmto onemocněním.   Při jeho pravidelném užívání by se do dvou týdnů měli vaše problémy s prostatou upravit.   Fixoprost také udržuje přirozenou obranyschopnost , zabezpečuje normální fungování prostaty a podporuje celkovou funkci lidského organismu, díky obsahu výhradně rostlinných složek bez přidané chemie .

Jeho kvalita byla také potvrzena Úřadem veřejného zdravotnictví České republiky. Rozhodně největší výhodou doplňku Fixoprost je jeho obsah založený na bylinných extraktech z přírody, absolutně žádné dokázané vedlejší účinky a vcelku velké balení v poměru s cenou. Cena tohoto vý

 Upozornění a vedlejší účinky

Tak jako téměř všechny výživové doplňky, i tento může mít nežádoucí účinky, které se nemusí projevit u každého a jejich výskyt je minimální. Při užívání Prostafixu nebyly zatím prokázány žádné vedlejší účinky. Pokud nějaké pocítíte, navštivte, prosím, svého lékaře.

Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete Prostafix.

Fixoprost pouze zmírňuje Vaše příznaky při zvětšené prostatě, neupravuje žádným způsobem zvětšení. Proto doporučujeme v pravidelných intervalech i při užívání navštěvovat lékaře kvůli prevenci.

Jiné léky a Fixoprost

Užíváte nebo jste v nedávné době užíval, případně pokud budete užívat další léky poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem, protože vzájemné působení s jinými léky není známo. Účinky Fixoprostu se s účinky jiných léků mohou ale nemusí ovlivňovat.

Fixoprost a jídlo a nápoje

Užívání Fixprostu nezabraňuje konzumaci jakýchkoliv potravin.

Těhotenství a kojení.

Tento přípravek není určen pro ženy, proto jsou účinky neznámé.

Vedení vozidel a obsluha strojů

Fixoprost nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje.

Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí. Tento přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.

Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti, uvedené na obalu (vyhledejte zkratku EXP).

Nelikvidujte (žádné) léky odpadních vod a ani domácího odpadu. Nepoužitý přípravek vraťte prosím do lékárny. Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí.

V případě, že máte s Fixoprostom zkušenosti, podělte se o ně v diskusi pod recenzí. Diskuse je anonymní.

5/5 - (1 vote)

Zanech svůj názor

TOPlist