Prostenal Forte

Účinný prostředek se zvětšenou prostatou

Musíte omezovat příjem tekutin před dlouhými cestami? Trápí Vás přerušovaný spánek kvůli příliš časté potřebě močení? Toto není téma, kterou byste se měli ostýchat rozebírat. A stejně to není neřešitelný problém. Prostenal Forte je tu pro Vás jako řešení!

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena
 4. Výhody

Charakteristika

Prostenal Forte je doplněk stravy určený pro muže.   Svým unikátním rostlinným složením pomáhá udržet zdravou prostatu, proto jej můžete konzumovat i jako prevenci.   Podporuje močení, konkrétně udržení stálého proudu moči, a pocit řádného vyprázdnění se po močení. Také pomáhá udržovat správné funkce močového ústrojí .

Tip pro Vás
Trpíte častým močením a máte problém se zvětšenou prostatou ?! Zkuste výživový doplněk FixoProst! Chci si přečíst o FixoProste [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Problémem zvětšené prostaty trpí v dnešní době více než polovina mužů nad 50 let. Její první příznaky se však mohou vyskytnout i mnohem dříve.

Prostata je žláza která se nachází před konečníkem, těsně pod močovým měchýřem (orgán skladování intervenčních moč) a obepíná močovou trubici. Je to žláza mužského pohlavního systému. Zvětšení prostaty je zapříčiněné zvýšenou produkcí tzv. dihydrotestosteronu, který se tvoří ve zvýšeném množství v prostatě zejména u starších mužů a stimuluje růst buněk prostaty, což zapříčiňuje její celkové zvětšení. Zvětšená prostata má pak nepříznivé účinky na močení.

Jaké jsou příznaky zvětšené prostaty?

 • Časté nutkání močit, a to zejména v noci
 • Namáhavé nebo příliš zdlouhavé močení
 • Malý nebo přerušovaný proud moči
 • Pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře
 • Odkapávání po močení

Jak řešit tento problém?

Při pociťování těchto příznaků byste měli navštívit svého lékaře nebo lékárníka. No pomoci eliminovat tyto příznaky si umíte i sami. Například eliminováním kořenité a ostré stravy, a naopak větším příjmem zeleniny. Rovněž se doporučuje vysadit kouření a pití příliš silný kávy. Pokud si chcete dopomoci ještě více, přírodní léčivou cestou, je tu pro Vás Prostenal Forte!

Jak podporovat zdravou prostatu:

 • Pravidelná návštěva lékaře nebo lékárníka
 • Dodržování správné životosprávy
 • Vyvážená strava
 • nepřipoutaného potřeby močit
 • Pít minimálně 2 litry tekutin denně
 • Nepít příliš kávy

 Složení

Aktivní látky:

Prostenal Forte je složen z jedinečné kombinace tří účinných léčivých látek . Je kombinací rostlinných extraktů ze saw palmetta, kopřivy dvoudomé a zinku.

 • Saw palmetto (americká trpasličí palma) – napomáhá k udržení zdravé prostaty. Saw palmetto užívali prý už i indiáni a doporučuje na péči o prostatu. Pomáhá dospět k přirozenému močení a udržení proudu moči. Vytažený extrakt Saw Palmetto obsahuje volné i esterifikované mastné kyseliny (např. Kyselinu palmitovou, myristové, linolovou, olejovou, laurová), dále steroly, jako například beta-sitosterol. Na jeho prospěšných účincích se tedy podílejí i mastné kyseliny, tak i steroly obsažené v extraktu.
 • Kopřiva dvoudomá – napomáhá při udržování správné funkce močového ústrojí. Je to klasická bylina, kterou lze nalézt také u nás doma na Slovensku. Obsahuje však účinné zdravotní látky, jako jsou karotenoidy, flavonoidy a organické kyseliny. Ty mají podobný mechanismus účinku v prostatické tkáni jakož i výše zmíněné Saw palmetto (americká trpasličí palma), a významně ho doplňuje, a to svým známým močopudným účinkem . Udržuje i Vaši vitalitu a má osvědčené příznivé účinky na játra , čímž přímočaře příznivě ovlivňuje i krev.
 • Zinek – pomáhá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Zinek je minerál, který je velmi důležitý pro muže . Svým příznivým účinkem na udržování testosteronu v krev i má blahodárné účinky na mužskou plodnost. Užívat by ho měli především osoby se stálým sedavým zaměstnáním, kde v případě nárazového fyzického zatížení nezdravě klesá hladina testosteronu. Pohlavní mužské tkáně přirozeně zinek obsahují ve zvýšeném množství a jeho pokles může být ráznou příčinou i fyziologických změn. Hladina zinku v našem organismu je ovlivněna velkou měrou naší výživou, alkoholem, kouřením, ba i některými dietními opatřeními.

Zbývající složení:

protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý), plnidlo (hydrogenfosforečnan vápenatý), stabilizátory (karboxymetylcelulóza, hypromelosa, stearát hořečnatý), oxid zinečnatý, světlicový koncentrát, odpěňovací činidlo (polyethylenglykol), barviva (oxid titaničitý, riboflavin, indigotin, brilantní modř), zvlhčující látka (glycerin)

Atraktivní náhrada

FixoProst FixoProst
FixoProst působí preventivně i léčivo na problémy spojené s prostatou. Přečíst si o přípravku Fixoprost [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

 Výhody Prostenal Forte:

 • Přiměřená cena
 • volně prodejných, netřeba předpis od lékaře
 • Dostupný téměř v každé lékárně
 • Kvalita je zaručena dlouhodobým dodavatelem surovin
 • Jedinečná forma zpracování a účinků
 • Status GRAS zaručuje bezpečnost přípravku
 • Farmaceutická kvalita (vyrobené v souladu s podmínkami správné výrobní praxe pro farmaceutika)

Nevýhody Prostenal Forte:

 • Velikost tabletky nemusí vyhovovat každému
 • Účinky se dostaví až po dlouhodobějším používání

Dávkování

Užívá se jedna tableta denně . Užít by měla po jídle (libovolně po snídani, obědě či až večeři) a zapít dostatečným množstvím tekutin. Je doporučeno dlouhodobé užívání. Pozorovat pozitivní účinky lze již po 3 až 6 týdnech používání. Může se užívat pouze jako prevence.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí, při teplotě do 25 ° C.

 Cena a balení

Prostenal Forte je volně prodejný výživový doplněk, najdete ho tedy ve většině lékárně. Pokud při nákupu tohoto výrobku li získat i nějaké výhody, vyplatí se být členem Klubu Zdraví Wallmart . Balení se diferencují v množství měkkých kapslí, které obsahují:

Prostenal Forte 30 tablet – 280 kč ( aktuální cena zde )

Prostenal Forte 60 tablet – 400 kč ( aktuální cena zde )

Limitovaná edice prostý Forte 75+ 15 tablet a multifunkční hodinky jako dárek – nyní jen za 730 kč ( aktuální cena zde )

Z uvedeného jasně vyplývá, že Prostenal se vyplatí koupit ve větším balení, jako u většiny výrobků.

Zhodnocení

Prostenal Forte je velmi známí přípravek již několik let s kvalitními výsledky. Výhodou je že působí léčivě i preventivně. Čili brát jej můžete i když jste v rizikovém věku ale ještě problémy nemáte nebo už trpíte doprovodnými příznaky.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech s prostatou, inkontinencí nebo častým močením, rozhodně stojí Prostenal za vyzkoušení. Je to pravděpodobně nejprodávanější doplněk na prostatu. Koupit Prostenal

 Vedlejší účinky a upozornění

Výrobek je dobře snášen, v souvislosti s jeho užíváním nebyly pozorovány žádné závažné vedlejší účinky . Ojediněle se mohou dostavit zažívací – žaludeční problémy. Pokud zaregistrujete jakýkoliv nežádoucí účinek, který by mohl souviset s konzumací, svého lékaře.

Léčivo se nesmí používat jako náhrada pestré stravy . Nesmí se překračovat předepsaná denní dávka.

Tento výrobek není vhodný pro nezletilé a měl by se uchovávat mimo dosah lidí. Výrobek není určen pro ženy.

Jiné léky a Prostenal Forte

Nejsou prokázány žádné vedlejší účinky při užívání jiných léků. Pokud ale užíváte nebo budete užívat jiné léky spolu s Prostenal Forte, řekněte to svému lékaři neboť lékárníka.

Vedení vozidel a obsluha strojů

Není pravděpodobné, že užívání tohoto léčiva by ovlivnilo schopnost řídit nebo obsluhovat stroje.

5/5 - (1 vote)

Zanech svůj názor

TOPlist