Prostamol UNO

Potíže s močením?

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Účinky
 3. Složení
 4. Cena
 5. Výhody

Potíže s močením nebo zvětšení prostaty u pánů. Choulostivá téma, o které se ne každý ví promluvit, ale je dobré být o ní informován a preventivně se jí věnovat.

Časté močení za dne či v noci se může stát velmi otravným, ba či dokonce pokud se přidá i bolest při močení, je to něco, co Vám může velmi znepříjemnit život. Není to jen otázkou věku, těmito problémy trpí už i mnozí muži kolem čtyřiceti let.

  Zvětšením prostaty trpí až polovina mužů po šedesátce ,   přesto svůj problém často neřeší. Ve věku 65 let tímto cohorením trpí dokonce více než 70% mužů . Je to onemocnění, které je známé již velmi dlouho a v dnešní době se dá udržovat i léčit. V první řadě je třeba navštívit lékaře, ale pokud se ukáže, že jde o nezhoubné zvětšení, Vaší pomocí může být Prostamol Uno .

Tip pro Vás
Trpíte častým močením a máte problém se zvětšenou prostatou ?! Zkuste výživový doplněk FixoProst! Chci si přečíst o FixoProste [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Co je to Prostamol Uno?

Prostamol Uno je volně prodejný rostlinný lék (urologikum) pro pány, který se používá k léčbě potíží s močením (ztíženým vyprazdňováním močového měchýře) a i při benigním (nezhoubném) zvětšení prostaty v její I. a II. Stádiu.

Symptomy begídneho (nezhoubného) zvětšení prostaty

 • Nutnost častějšího močení zejména v noci
 • slabý nebo přerušovaný tok moči
 • odkapávání moči
 • pocit neúplně vyprázdněného měchýře
 • bolest při močení
 • poruchy sexuálního života

 Stádium: iritační – opožděný začátek močení, prodloužené a přerušované močení, slabý proud moči nebo časté močení (převážně v noci)

 Stádium: reziduální – potíže s močením, nekompletní vyprázdnění močového měchýře, přičemž zbytkový moč zůstává v močovém měchýři i po vyprázdnění, pocity neúplného vymočení

 Účinky

Prostamol Uno působí preventivně   proti zvětšování tkáně prostaty ( zvětšení ale neléčí! )   a oslabuje tlak tvořen na močový měchýř. Při správném dlouhodobém užívání zesiluje a ustálil proud močení a zajišťuje bezproblémovějšímu vyprazdňování.

 Složení

látka:

Jedna měkká tobolka obsahuje extrakt z plodů serenoy plíživé (Serenoa repens, Serenoa serrulata) (9 – 11: 1) 320 mg

Extrakční činidlo: ethanol 96%

Extrakt z plodů serenoy plíživé

 • působí preventivně proti dalšímu zvětšování tkáně prostaty
 • oslabuje tlak na měchýř
 • zesiluje proud moči

Další složky

sukcinylovaná želatina, glycerol, čištěná voda, oxid titaničitý (E 171), černý oxid železitý (E 172), žlutý oxid železitý (E 172), karmín (E120).

Dávkování

Doporučuje se užívat jednu měkkou tobolku Prostamol Uno denně , v přibližně stejnou dobu. Kapsle by měly užívat po jídle. Léčivo třeba v celku polknout a zapíjet dostatečným množstvím vody.

This is box title

Délka léčby může být od pacienta k pacientovi individuální záležitostí , podle podvody, závažnosti a průběhu jeho onemocnění, není tedy časově omezená. Více informací získáte u svého lékaře.

Zvětšení prosaty je ale chronickým dlouhodobým onemocněním, proto se Prostamol Uno musí užívat pravidelně po delší dobu . Pravidelnost užívání léčiva zajišťuje jeho úspěšnost léčby, proto není dobré Prostamol Uno chvilkově vysazovat.

Zlepšení příznaků můžete očekávat zřejmě po době 6 týdnů užívání . Jeho úplný účinek a úlevu od problémů lze dosáhnout po již téměř 3 měsících léčby s Prostamolom. Je bezpečné Prostamol užívat i několik let.

Pokud byste měli pocit, že lék je neúčinný, nebo naopak, až příliš účinný, případně si všimli nějakých vedlejších účinků nebo alergických reakcí, třeba bez váhání kontaktovat svého lékaře.

 Cena

Cena výrobku se variuje na základě prodejce a velikosti balení. Ne všichni prodejci musí mít na skladě všechny varianty balení.

Prostamol Uno 30 kapslí: 240 kč (aktuální cenu si podíváte zde )

Prostamol Uno 60 kapslí: 430 kč (aktuální cenu si podíváte zde )

Prostamol Uno 90 kapslí: 620 kč (aktuální cenu si podíváte zde )

Výhodné mega balení Prostamol Uno 4×60 kapslí: jen za 1500 kč (aktuální cenu si podíváte zde )

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech s prostatou, inkontinencí nebo častým močením, rozhodně stojí Prostamol UNO za vyzkoušení. Je to pravděpodobně nejprodávanější doplněk na prostatu.

Výhody léčiva Prostamol Uno:

 • je to lék na přírodní bázi
 • kapsle maj jasně definované své složení
 • jedná o volně prodejný produkt, nákup tedy není vázán na předpis
 • můžete jej používat i jako prevenci
 • v mnoha případech se prokázal jako účinný
 • výrobcem je renomovaná farmaceutická firma
 • nevyžaduje speciální způsoby uchovávání nebo užívání

Nevýhody léčiva Prostamol Uno:

 • trochu vyšší cena, na tkorú si mnozí pacienti stěžují
 • jelikož jde o volně prodejný lék, pojišťovny něj nepřispívají
 • individuální může překážet velikost tobolky
 • mohou se projevit nežádoucí účinky jako jsou žaludeční potíže

Upozornění a vedlejší účinky

Tak jako téměř všechny výživové doplňky, i tento může mít nežádoucí účinky, které se nemusí projevit u každého a jejich výskyt je minimální. Vzácně se mohou vyskytnout žaludeční potíže.
Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete Prostamol uno. Prostamol Uno pouze zmírní Vaše příznaky při zvětšené prostatě, neupravuje tedy zvětšení. Proto se doporučuje v pravidelných intervalech i při užívání navštěvovat lékaře .

Jiné léky a Prostamol uno

Užíváte nebo jste v nedávné době užíval, případně pokud budete užívat další léky poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem, protože vzájemné působení s jinými léky není známo. Účinky Prostamul Uno se s účinkai jiných léků mohou ale nemusí ovlivňovat.

Prostamol uno a jídlo a nápoje

Měkké kapsle se užívají po jídle (například po snídani či obědě), spolknout vcelku a zapít dostatečným množstvím vody. Nevylučuje se konzumace žádné potraviny.

Těhotenství a kojení.

Tento přípravek není určen pro ženy, proto jeho jsou účinky při těhotenství nebo kojení nejsou známy.

Vedení vozidel a obsluha strojů

Prostamol uno nemá žádný vliv na schopnost řídit vozidla nebo obsluhovat stroje.

Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí. Tento přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.

Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti , který je uveden na obalu (vyhľajate zkratku EXP). Doba použitelnosti se vztahuje na poslední den v měsíci uvedeném na Vašem balení.

Nelikvidujte (žádné) léky odpadních vod a ani domácího odpadu. nepoužitý lék vraťte prosím do lékárny . Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí.

Existuje množství jiných onemocnění, které mohou způsobit problémy s močením, což může být důvodem, proč Vám přípravek Prostamol Uno nebude pomáhat.
Účinky Prostamul Uno se s účinky jiných léků mohou ale nemusí ovlivňovat.

Nepoužívejte tento přípravek pokud jste přecitlivělý nebo alergický na léčivou látku, případně jiné položky ze složení.

4.5/5 - (2 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist