Almea

Almea – modrá tabletka, recenze

Alme. Čistá příroda severu? Uvidíme. Jde o doplněk z přírodních složek, určený k léčbě slabé erekce.  Dává si přívlastek modrá tabletka , který jak víme je známý právě z Viagry. V naší recenze se podíváme na její složení, funkčnost či zkušenosti samotných uživatelů.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti? Erexan je jeden z nejlepších produktů na trhu! Chci si přečíst o Erexane [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

 Almea – vlastnosti

  • Krátký regenerační čas mezi orgasmy
  • Působí jako afrodisiakum
  • Větší kontrola erekce , pomáhá i při předčasné ejakulaci
  • Účinkuje více než 36 hodin po užití
  • Začne působit již 30 minut po užití
  • Dostat bez receptu
  • Pouze nejlepší přírodní složky
  • Méně vedlejších účinků
  • Záruka vrácení peněz
  • Úplná diskrétnost
  • Účinná telefonická podpora

 Udávané složení

 • Ginseng – Ženšen pochází ze sibiřské tajgy přímořského a Vladivostocká kraje, severu Číny a Koreje. Jeho pěstování je velmi obtížné, protože kořen možná na plantážích sklízet až po čtvrtém roce, doporučuje se však sklízet kořeny starší šesti let i později. Tato rostlina se dožívá věku až několika staletí. Ženšen má český název Všehoj léčivý, často je také nazýván kořenem života. V dnešní době se ženšen široce používá ke zvýšení energie (působí proti únavě, ačkoli neobsahuje kofein). Zlepšuje pocit tělesné i duševní pohody a životní síly a zvyšuje jak duševní, tak fyzickou výkonnost. Ženšen lze používat jako pomoc při erektilní dysfunkci (podporuje libido a sexuální výkonnost). Používá se také při symptomech spojených s menopauzou. Panax ginseng posiluje srdce a nervovou soustavu. Buduje celkovou dušení i fyzickou vitalitu a odolnost proti chorobám tím, že posiluje a stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí, které řídí všechny základní fyziologické procesy včetně metabolismu vitamínů a minerálních látek.
 • Maca – Roste v peruánských Andách ve výškách 3.500-4.500 mnm Je jednou z nejstarších, nejvíce rostoucích i nejvíce pěstovaných rostlin na světě. Roste v místech, kde drsné klimatické podmínky nedovolují růst jiným rostlinám. Dorůstá do výšky 15 cm. Listy má podlouhlé, při zemi rozložené v růžici. Kořen připomíná řepu o průměru 2-8cm. V něm jsou uloženy koncentrované, a dokonale zkomponované, výživné složky. Její charakteristickou vlastností je možný pozitivní vliv na hormonální systém, podporu funkcí organismu, sexualitu a plodnost. Je známá jako velmi cenný zdroj energie. Může zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu.
 • Wolfberry fruit (Goji) – N ejedná se o nic jiného, ​​než o populární trvalku původem z Asie. Kustovnice čínská je keř, který dorůstá úctyhodné výšky až tři metry. Podle plodů kustovnice velmi snadno poznáte, že se jedná o lilkovitou rostlinu. Kustovnice čínská obsahuje celou řadu zdraví prospěšných látek, například velké množství betakarotenu, vitamín C, B1 a B2, aktivní polysacharidy, důležité aminokyseliny včetně esenciálních aminokyselin a mnoho důležitých stopových prvků (např. Zinek, selen, železo, vápník atd.)
 • L-Arginin – slouží jako zdroj oxidu dusnatého (nitric oxide), který podporuje uvolnění a rozšíření cév, což napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro svalstvo. L – Arginin je součástí proteinů, které podporují tvorbu a udržování svalů.
 • Rhodiola Rhodiola rosea je účinným bylinným extraktem, který působí jako adaptogen a pomáhá nám zvládat stres. Jako adaptogen má neuroendokrinní účinky. Příznivě stimuluje kardiovaskulární systém. Rhodiola rosea obsahuje šest různých skupin chemických sloučenin, které zabraňují odbourávání neurotransmiterů jako jsou serotonin, dopamin a noradrenalin. Účinky v centrálním nervovém systému pomáhají zlepšit paměť, schopnost učení, pozornost a zároveň snižují únavu a stres.
 • Angelika – Éterické oleje v bylině obsažené podporují trávení a odvodňují. Zjednodušuje odchod žaludečních plynů a je doporučována při střevních bolestech a křečích.
 • Muira puama – Muira puama je tradičně používán kmeny v Brazílii a okolí Jižní Ameriky. Pro své účinky je celosvětově populární, i když zatím není zcela vědecky prozkoumána. Domorodé kmeny kůru i kořeny používají jako afrodiziakum nebo k léčbě impotence. Jako způsob použití volí žvýkání nařezaných kořenů, stonků nebo částí kůry stromu.V evropě je nejčastější způsob užívání ve formě čajových nálevů nebo kapek – koncentrovaného lihového extraktu, který je v naší nabídce. Muira puama je také používána jako nervové tonikum proti stresu a depresím. Pomáhá k celkové regeneraci nervové soustavy a dokáže tak zmírňovat somatizované bolesti vycházející z psychických obtíží nebo nervového vyčerpání. Některé amazonské kmeny používali tuto léčivou bylinku k léčbě úplavice a revmatismu.
 • Zinek – V lidském organismu má zinek důležitou roli jako součást velké řady enzymů. Dostatek zinku v potravinách je důležitý pro správnou činnost imunitního systému. Zinek podporuje hojení ran, tvorbu řady hormonů, léčbu zánětů a uchovávání inzulínu.
 • Česnek – Využíval se také v období první a druhé světové války. Sloužil coby dezinfekce a uvádí se, že zachránil množství zraněných lidí před gangrénou. Česnek obsahuje vitaminy A, B a C, vápník, selen, jód a další látky, díky kterým posiluje organismus, podporuje jeho obranyschopnost, látkovou výměnu, hojení ran a sexuální výkonnost, snižuje hladinu cholesterolu, stresu, krevního tlaku a riziko rakoviny.
 • thiamin – Thiamin je klíčovým člen vitamínů skupiny B. Závažné nedostatky tohoto vitamínu už patří dávné minulosti, ale i jeho mírný deficit může mít nepříjemné zdravotní následky. Organismus neví thiamin skladovat a navíc má tento vitamín v těle dost nepřátel.
 • Riboflavin – Riboflavin je důležitý pro dobrý stav kůže, očí, funkce srdce a dalších orgánů. Jelikož má významný vliv na metabolismus cukrů, tuků a aminokyselin, ovlivňuje celkovou energetickou přeměnu v organismu. Jako součást enzymů v dýchacím řetězci je nezbytný pro základní buněčný metabolismus.

 Alme produkty a cena

Pilulky na erekci Alme se prodává pouze v jedné formě. Tedy jeden typ produktu, v různém počtu balení. Balení Alme nabízejí od 1 až po 12 kusů za nákup . Jeden balíček obsahuje 4 tabletky a jeho cena je 750 kč, čili cena je přibližně  185 kč za tabletku . Při největším balení (12ks balení) vychází cena tabletky cca 155 kč.

Dostupnost

V lékárně byste hledali Alme marně. Nenajdete ji pradepodobne v žádné kamenné lékárně a ani v její internetové podobě. Můžete si ji objednat ze stránek distributora.

Alme krabička

Almea škatuľka

Cena je 750 kč.

Balení obsahuje 4 tabletky.

Zakoupit lze v e-shopu (jsou dva).

Obsah jedné tabletky Alme je 450 mg, její složky jsou Ginseng (90 mg), Wolfberry fruit (90 mg), Maca (90 mg), L-arginin (54 mg), Rhodiola (47 mg), Angelica (35 mg), Muira puama (20 mg), Zinek (10 mg), Česnek (8 mg), Thiamin (3 mg) a Riboflavin (3 mg)

Namísto Alme-i Erexan

Erexan

 erexan1

Erexan patří mezi trojici nejlepších přípravků na posílení erekce. Jde o výživový doplněk , který se zaměřuje na udržení sexuální výkonnosti a síly.

Účinek Erexanu se projevuje do 60 utratí t od užití tabletky. V jednom balení najdete až 15 kapslí. Denně byste ali užít maximálně 2 tabletky erexanu. Cena jednoho balení je pouze 650 kč . Při nákupu více produktů jeho cena výrazně klesá. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulin, L-arginin, L-ornitin a L-lysin

Erexan je na trhu již několik let, a jeho účinky si vyzkoušelo už tisíce zákazníků v celém Česku.

Zkušenosti uživatelů

Nejsou žádné? Inu, vypadá to tak. Na internetu nenajdete prakticky žádnou diskusi, kde by uživatelé konfrontovali své zkušenosti s Alme. Jediné informace naleznete na oficiálních stránkách, ty však nepovažujeme za relevantní zdroj informací a zkušenosti uživatelů, proto i touto formou otevíráme diskusi, abyste mohli vyjádřit zkušenosti a pomoci tak dalším.

 Hodnocení

Co se týče původu tohoto produktu, tedy že pochází ze Švédska , mělo by to garantovat určitou úroveň kvality. Také složení a dojem můžeme označit za dobrý. Na druhou stranu však nejsou žádné relevantní zkušenosti uživatelů a to nás staví do pozice zatím nedoporučit . Existuje mnoho jiných produktů, které jsou ověřené, dočtete se o nich v četných diskusí a znáte zkušenosti reálných uživatelů, jako například Erexan .

Trápí Vás slabá erekce a nedostatečná sexuální aktivita? Na podporu kvalitní erekce, zvýšení sexuální chuti a aktivity je Erexan jeden z nejlepších doplňků!

 Upozornění

Alme je dostupná i bez lékařského předpisu.

Užívání a dávkování

Doporučuje se zapít 1 tabletu, jejíž účinek obvykle nastoupí od 30-60 minut. Po vydatném jídle i později. Účinek individuální přetrvává od 24-48 hodin.

Nežádoucí účinky

Alme se nedoporučuje lidem po mozkové příhodě, srdečním infarktu, kardiovaskulárních onemocněních, lidem, kteří mají problémy s játry a také osobám mladším 18 let a ženám.

Budeme rádi, pokud se s námi o Vaše zkušenosti podělíte v komentářích a pomůžete tak dalším lidem. Komunikace je samozřejmě anonymní.

3.6/5 - (11 votes)

3 komentáre

 1. Milan 25. novembra 2015
 2. Martin 18. februára 2016
 3. Vasek 26. júla 2016

Zanech svůj názor

TOPlist