Kámasútra – polohy pro něj i pro ni

Kámasútra je kniha, která navždy změnila pohled na sexualitu. Tento staroindickou text dnes tvoří základ sexuální lásky téměř pro všechny kultury, neboť se proslavila právě otevřeným způsobem komentování sexuálních poloh.

Obsah článku

  1. Vznik
  2. O Kamasutra
  3. Jak se k ní dostat
  4. Konkrétní polohy

Kámasútra ne je pouze o polohách

Tip pro Vás
Máte problém se slabou erekcí a sexuální výdrží? Zerex je špičkový a nejprodávanější produkt na slovenském trhu! Chci si přečíst o Zerexe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Vznik

indická kniha lásky

Kámasútru sepsal indický filozof Mallanága Vátsjájana někdy kolem 5. století našeho letopočtu. Tato kniha nebo spíše starověký text se zabývá detailně nejen   sexuálními polohami ale celkovým chováním ženy v domácnosti  . Tvoří ho 35 kapitol, které jsou rozděleny do 7 částí. V Indii byl již v minulosti součástí povinného vzdělání každé ženy. Tato kniha definuje samu přirozenost vztahu mezi mužem a ženou, jehož velkou součástí je právě sexuální styk . Kámasútru nelze brát pouze jako návod jak se milovat, její myšlenka je mnohem hlubší . Vátsjájana hovoří o tom, že s KAMASUTRA dbáte o svůj život nejen z hlediska sexuality, ale i zdraví či bezúhonnosti.

Můžeme konstatovat, že tato příručka je určena výhradně ženám. Tedy dává ženě návody a principy, jak udržet vztah zdravý a štastný. Jejím úkolem má být nejen potěšení muže v tom nejčistším způsobu, ale učí ji i způsobem chování, morálky či dokonce chodu domácnosti.

 Indická kniha lásky

Jak jsme zmínili, dělí se na 7 hlavních částí. Nahlédněte s Kámasútra do tajů milostného i společenského života.

Úvod

V této části se můžete dočíst o tom, jaký je smysl života, jak bychom se měli chovat ve společnosti a jaké je společenské zřízení, chod domácnosti a vhodnost partnerů a jejich typy či dokonce o tom, jak dvořit partnerovi.

Milování

Všichni zkušený,, milovníci,, sexu vědí, že milování není jen o pohlavním styku . V této části se autor věnuje různým způsobem milování, od hlazení přes škrábání, laskání či kousání. Rozvíjí sexuální hry a předehry, které umocňují sexuální prožitek.

Panny

Zde hovoří o tom, jak má panna získat muže a muž ženu, mluví také o jejich citech. Dále se věnuje konkrétní zásnubám a svatbě.

Manželky

Část, která se věnuje manželkám, jejich chování nejen v monogamním manželství ale i mnohoženství.

Pánové

Jedna z mála částí, která je určena mužům. Mluví o způsobech jak svést ženu a jak si uhájit manželku.

Kuběna

Pokud prostitutky dostali svou část.

Rady

Tato část Kámasútry může být jedna z nejzajímavějších, protože dává rady v těch nejchoulostivějších tématech jako je zvětšení penisu. pro ženy jsou zase určeny rady jak připravit nápoje lásky a podobně.

 Kde získat knihu?

Samotných knih kámasútra je obrovské množství. V našich podmínkách se asi nejvíce vyplatí získat zakoupit si klasické vydání Kámasútry (1), známá je také knížka, která má Kámasútru pouze v názvu. Jde spíše o erotický román (2):

 1. Kámasútra – klasické způsoby milování s výkladem pro dnešních milenců
 2. Kámasútra našich lží

Dále, pokud nechcete čekat a chcete hned inspiraci, na uloz.to najdete hned několik knih:

 1. Velmi dobrá obrázková verze moderní Kámasútry – Stáhnout zde [wp-svg-icons icon=“book“ wrap=“i“]
 2. Vtipná, spíše komiksová verze – Stáhnout zde [wp-svg-icons icon=“book“ wrap=“i“]
 3. Tantrická verze – Stáhnout zde [wp-svg-icons icon=“book“ wrap=“i“]
 4. Další druhy – Stáhnout zde [wp-svg-icons icon=“book“ wrap=“i“]

Za dostupnost obsahu na uloz.to neodpovídáme, proto je vždy nejlepší verzi zakoupení knížky a podpora autora.

 Nejzajímavější část Kámasútry

Jsou samozřejmě polohy . Právě touto částí se Kámasútra proslavila po celém světě. V následující části najdete informace o různých polohách, přičemž některé jsou těžší jiné zase jednoduché. Rozhodně však stojí za vyzkoušení!

Poloha č.1

kamasútra

Tato poloha patří mezi ty jednodušší. Žena sedí na muži tváří v tvář. Ten jí přidržuje zadek, aby jí umožnil lepší pohyb a zároveň jí může dráždit prsa.

Poloha č.2

kamasútra

S touto polohou jde o pocit blízkosti a něžného milování. Muž je těsně přitisknutý na ženě od zadu, přičemž jen jemně pohybuje, nejde o klasickou polohu,, na psa,,.

Poloha č.3

kamasútra

Muž leží na zádech a žena na něm od zadu klečí a může se pohybovat nahoru dolů i dopředu dozadu. Zároveň se může také dráždit. Tuto polohu rozhodně doporučujeme ženám!

Poloha č. 4

kamasútra

Při této poloze je nutné, aby byl muž minimálně zdatný gymnasta, protože musí být prohnutý v můstku. Při podobných polohách Kámasútra až vybízí ke zranění. Opatrnost je vždy na místě!

Poloha č. 5

kamasútra

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Jedna z výborných poloh z pohledu muže. Při této poloze pocítíte skutečnou hloubku partnerky. ( zdroj femina.cz )

Toto je jen pár z XX poloh Kámasútry, na inspiraci však určitě postačí.

V současnosti, zejména v západním světě vycházejí knihy lásky na motiv Kámasútry poměrně často. Za úkol si už ale nedávají poučovat o tom, jak by se měla žena či muž chovat. Slouží hlavně ke tvorbě kreativity a a vzrušení při postelových hrách.

Kamasutra a Zerex

Podpora libida

Zvyšte své libido a chuť na sex jako nikdy předtím. Kombinace Zerexu a Kámasútry může být pro Vás nový impuls do sexuálních aktivit

Typy:

 • Kupte si Zerex Klasik
 • Vyberte si některou z poloh, o které jsme psali
 • Buďte trpělivý a zkoušejte svou kreativitu
 • Berte to jako hru, čím více se hrajete – tím to hrajete lépe
 • Vaše výkony budou stále stoupat

Zerex s Kamasutrou způsobí nastartování Vašeho těla i Vaší sexuální kreativity a vy si užijete sex v nových rozměrech, o který jste předtím ani netušili!

Aj ženy potřebují naštartovat

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je speciálně navržen přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podpoří jejich sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Hry a jiná zábava

Kámasútra se stala na tolik známou knihou, že se dokonce dostala i do jiných aktivit společenské zábavy. Dnes si ji můžete zakoupit například jako společenskou hru ( prohlédnout zde ), dostat ji také jako hrací kostku ( podívat zde ). Nevyhnula se ani karetním hrám – můžete se podívat zde.

Pokud máte rádi nevázanou zábava i ve společnosti, kámasútra existuje iv podobě panáků.

Pokud to u Vás v posteli není tak akční jako v minulosti, nebo máte jen období sucha co se týče kreativity, určitě Vám pomohou tyto hodiny do ložnice.

Pokud jste již knihu lásky četli a něco jste z ní zkusili, můžete se o zkušenosti podělit v diskusním fóru. Diskuse je anonymní.

3.4/5 - (9 votes)

One Response

 1. Josef Švan 20. augusta 2016

Zanech svůj názor

TOPlist