Man Pride

Lži a podvod

Man Pride je přípravek, který by měl být řešením noční nory mnoha nejistých mužov- malého penisu . Délka mužského pohlavního údu vždy byla středem zájmu sexuality dlouhá století. Jinak tomu není ani dnes. V době, kdy má každý z nás téměř neomezený přístup ke všemu, včetně filmů pro dospělé, si není nikdo jistý ničím. Mužům dělají vrásky vyobrazené velké pohlavní orgány herců v pornofilmech a následně mají pocit nedostatečnosti, protože v jejich kalhotách se možná neskrývá 25 centimetrový „náklad“.

Obsah článku

 1. Podivná stránka
 2. Charakteristika
 3. Složení
 4. Cena a balení

Snaží se to řešit všemožnými způsoby. Kupují si přípravky ve formě gelu, mastí, olejů nebo tablet , investují do drahých mechanických pump na prodloužení penisu nebo rovnou podstupují operace . Kromě operace jsou všechny ostatní metody sporné. Pokud se i objeví nějaká změna, jen velmi malá a podobné léčby nemusí být vždy levné nebo proveditelné.

Man Pride je však jiný. Ne v tom, jak dobře a spolehlivě funguje. Dříve tím,   jak moc se snaží oklamat potencionálních zákazníků  . O tom, že Man Pride je skutečně jen podvod se dočtete v tomto článku.

Stránka bijící na poplach

Ještě před tím, než si něco o Man Pride přečtete, o zmínku stojí jejich internetová stránka. Je jako vystřižená z manuálu pro podvodníků. Nehledě na pohledově složky obsahuje vše, aby nalákala člověka na koupi právě jejich výrobku. Od falešného doktora prof. Carla Harford schvalující produkt, podvodnými certifikáty, údajnými oceněními za nejlepší produkt zvětšující penis za rok 2016 až po údaj, kde se dočtete, že stránky si právě prohlíží přes 200 lidí.

Také se říká, že samochvála smrdí a neříká se to pro nic za nic. O produktu Man Pride jsou na stránce psané jen samé dobré věci. Garance vrácení peněz, 100% spokojenost a žádné negativní zkušenosti nebo vedlejší účinky. I kdyby byla stránka vizuálně v pořádku a nezobrazovala by desítky pohlavních údů, na věrohodnosti by si velmi nezískala.

Údajní spokojení zákazníci
Nic nepřidá na autenticitě falešného produktu, který si kupuje minimum lidí více, než spokojení zákazníci a jejich recenze . Na stránce Man Pride jejich je nepočítaně. Všichni jsou ohromně spokojeni a chválou nešetří. Zajímavostí je, že se nikdo z nich nestyděl podělit se o tak intimní fotku ještě is celým jménem a věkem. Buď jsou Slovenské muži takoví odvážní nebo jde o náhodné fotky z internetu s vymyšlenými jmény a příběhy.

 Na co Man Pride slouží

Když jsme prošli jeden důvod, proč produktu nevěřit a nekupovat ho, přejděme na druhý. Je jím samotný popis a účinky produktu . Jejich absurdnost je až do nebe volající. Nevěříme, že by se našel člověk, který by tomu uvěřil, objednal si Man Pride, vyzkoušel ho a byl by spokojen. Prostě se to bije se zdravým rozumem.

Přejděme však k věci. Co malá tuba s gelem vlastně dokáže? Na stránce to demonstrovali „autentickou“ fotografií a spokojeným imaginárním zákazníkem Martinem. S Man Pride dosáhl toto:

 • prodloužení penisu o 6,4 centimetru
 • zesílení pohlavního údu o 63%
 • možnost oddávat se sexu 5krát po sobě
 • tvrdé erekce jako na zavolanou
 • výše libido, testosteron a výdrž v posteli

Také se projevily účinky jako vyvolání orgasmu 5krát za sebou partnerce . Jak je to možné jen díky většímu penisu, netušíme.

Možná vás zajímá, za jakou dobu toto Martin všechno dosáhl. Inu, za 4 týdny . Ne, nespletli jsme se. Žádné čtyři měsíce a ani čtyři roky. Stačil jeden jediný měsíc, jedna tuba gelu a zázraky se dějí. Netřeba vám žádné pumpy ani závaží. Dokonce nemusíte změnit vaši životosprávu, jídelníček a ani množství pohybu.

 Složení

Posviťme si na složení Man Pride. Obsahuje samé dobré a přírodní složky . S tím, co dokáže, by si někdo pomyslel, že je gel plná steroidů, které jsou často zodpovědné za abnormální růst jednotlivých částí našeho těla.

Steroidy se však v gelu nenacházejí. Namísto nich jde o:

 • Guarana

Složka, která je skvělým zdrojem energie, snižuje chuť k jídlu a pomáhá například při rekonvalescenci po úrazech. V žádném případě však díky ní nezvětší svůj penis o 73% . Ani kdybyste se v guaraně koupali a jedli ji na snídani, oběd i večeři.

 • Extrakt z máty peprné

Máta je výborná ve formě čaje. Ve formě gelu na vašem penisu neudělá nic . Vůbec vás penis nenaplní testosteronem, nezvětší ho a určitě nezmění chuť vašich spermii jen vnější aplikací. Chcete partnerku skutečně potěšit lepší příchutí spermii, zvolte například ananas.

 • Extrakt z afrického lopuchu

Výborný přírodní „čistič“ krve a má blahodárné účinky na vlasy a pokožku. Rovněž barví vlasy na žluto. Nejedná se o žádnou „africkou viagru“, která učiní váš úd citlivějším a budete si moci sex více užít. Tento extrakt můžete využít, pokud vaše partnerka touží po změně vlasů. Nebudeme však úzkoprsí, můžete jej užít i vy sám. Představivosti se meze nekladou.

Chcete-li mít pocit jako po užití viagry, dejte si originální Viagru.

 • Extrakt z všehoje asijského

Jinak řečeno, jde o ženšen . Je znám také jako afrodisiakum , ale na místě by byly dodatečné výzkumy, které by toto tvrzení potvrdily nebo naopak, vyvrátili. V mnoha případech jde o placebo , tedy si efekt po jeho užití lidé jen sobě zakládali. Také se při něm někdy projevují vedlejší účinky ve formě bolesti hlavy nebo poruchy spánku. To vše však po orálním užití, ne po vnějším.

Aplikace

Stačí si trošku gelu natřít na pohlavní úd. Každý den, samozřejmě. Někdy i před pohlavním stykem. Účinky, tedy prodloužení penisu se objeví do 30 minut. Dost děsivá představa.

Cena a balení

Za podvod v tubě, konkrétně 75 mililitrů zaplatíte 1000 kč . 1000 kč je samozřejmě částka už po slevě. Původní cena je 1800 kč. Skutečně, to číslo jsme si nevymysleli. Pozitivem možná je, že poštovné je zdarma . I tak je 1000 kč hodně za 75 mililitrů gelu, který nemá žádný účinek a s trochou štěstí něj nebudete mít alergickou reakci.

Na závěr doufáme, že Man Pride si nikdy nikdo neobjedná. Kdo už měl tu smůlu a obchodníkům naletěl, věříme, že nenaletí ještě jednou a za ušetřené peníze pozve partnerku na romantickou večeři, čímž ji potěší mnohem víc než imaginárním obrovským penisem.

5/5 - (2 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist