Titan Gel

Tažení peněz od zoufalých pánů

Titan gel je přípravek určený pro muže, kteří nejsou zcela spokojeni s tím, co jim nadělila příroda. Jedná se o velikost a šířku penisu . Nepatříte mezd lidí, kteří určeny produkty vysloveně vyhledávají, mohli jste mít to štěstí a na Titan gel narazit ve formě placené reklamy.

Reklamy se cíleně zobrazují na stránkách, kde by poptávka po krému zvětšujícím penis byl najväčší- na porno stránkách. Reklamy tak míří na nejistoty z vzhledu pohlavního údu . Většinou se na podobné reklamy nevyplatí ani jen klikat, protože si koledujete o nepěkný virus.   Pokud však máte skutečný zájem o Titan gel, čeká vás něco horšie- ztráta peněz a žádný účinek .  

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Účinky
 3. Složení
 4. Cena a balení
 5. Upozornění

 Na co Titan Gel slouží

Titan gel slibuje hotové zázraky. Nejen že bude váš penis větší do délky, ale i do šířky. Pokud máte problém „dostat se do pozoru“, Titan gel pomůže také. Mimo jiné výrobce slibuje delší výdrž, pevnější penis „jako kámen“, lepší ovládání a kvalitnější ejakulaci. Opravdu působivé. Člověk by téměř nevěřil, že toto vše, a ještě mnohem více, dokáže jediný gel.

Navíc je zcela přírodní a přirozený. Ještě ohromnější jsou čísla, která se na stránce Titan gelu dočtete.

Výsledky se projeví již po prvním měsíci . Ano, čtete správně, výrobce neváhal zajít do nejextrémnějších příkladů a texty uvádějí odvážné čísla. Za přibližně 30 dní natírání pohlavního údu by měl zvětšit o 4 centimetry do délky a 2 centimetry do obvodu. Jiný příklad na stránce tvrdí, že se váš penis zázračně zvětší až o 6 centimetrů do délky .

Pokud byste se rozhodli podobnému produktu věřit, je to vaše osobní volba a koupi vám nikdo nezakáže. Nicméně, určitě si umíte spočítat dva plus dva. Odpověď je jednoduchá. Čtyři. Stránka se vám však bude snažit namluvit, že je to čtyřicet. Bohužel matematika se nemýlí a přírodu neoklamete. Pokud byste chtěli mít penis o 6 centimetrů delší, přirozenou cestou to nepůjde. Jediným možným řešením by byla operace .

 Účinky

Shrneme si to. Co dosáhnete po jednom měsíci užívání Titan gelu?

 • zvětšíte svůj penis do délky až o 6 centimetrů
 • v obvodu naroste o 2 centimetry
 • zlepšíte erekci
 • dosažení erekce bude jednodušší a rychlejší
 • citlivost penisu bude vyšší
 • váš sexuální život bude lepší
 • intenzivnější a delší orgasmus

Pokud by byly tvůrci textu o Titan gelu ještě trošku odvážnější, napsali by, že díky němu vám narostou křídla a naučíte se létat. Skromnost při tomto produktu rozhodně nehledejte.

Složení

Složení je prý zcela přírodní. Prý z toho důvodu, že úplné složení se jednoduše nedočtete nikde. Můžete zkusit zavolat výrobci, avšak pochybujeme, že by se vám někdo ozval a nebodaj prozradil úplné složení něčeho, co si chcete natírat na váš pohlavní úd denně po dobu i několika měsíců. Můžete jej užívat s myšlenkou, že se skutečně jedná o extrakt ze substancí uvedených na stránce, nebo jej neužívat vůbec.

 • L-arginine

Jedná se zřejmě o jedinou složku, která má prokázaný vliv na pánský pohlavní úd. Zvyšuje průtok krve v penisu a erekce je tak silnější a kvalitnější.

 • Guarana

Rostlina pocházející z tropických končin. Využívá se zejména při výrobě energetických nápojů kvůli vysokému obsahu kofeinu. Tato složka má zřejmě zajistit vytrvalost při sexuálním styku.

 • Glycine

Glycine se používá jako dochucovadlo v potravinářství. Co dělá v přípravku na zvětšení penisu netušíme. Možná se tam nachází kvůli lepší chuti a vůni produktu, jelikož při způsobu užívání doporučují natřít gel na penis partnerkou. Nejen že budete mít větší penis, ještě i vaše partnerka bude spokojená, že jí z toho nesmrdí ruky.

 • Hořčík

Nebo i magnézium je v lidském těle velmi důležitý, o tom není pochyb. Pochybujeme však, že pomůže při lepší erekci. Pokud by vám šlo jen o tuto jednu složku, raději si kupte minerálku. Nevylévejte si ji do rozkroku, raději ji vypijte a účinek bude určitě větší.

Aplikace

Je jednoduchá. Stačí z tuby vytisknout menší množství gelu, vmasírovat na penis a kochat se výsledkům. Přesně tak. Podle stránky je znát výsledek okamžitě.   Netušíme jaký, ale bylo by skutečně děsivé, kdyby vám váš úd opravdu narostl o pár centimetrů před očima.   Více není co dodat, není stanoven časový horizont, jak dlouho gel užívat, kdy přestat, zda si dávat přestávky, vůbec nic.

Neřekneme vám ani to, čí vhodné Titan gel užívat dlouhodobě. Pokud by byla slova výrobce pravdivé, po půl roce užívání Titan gelu byste měli výdrž celou noc a penis delší o 24 centimetrů. Přestala by to být lákavá volba v momentě, kdyby vám z postele utekli všechny dívky.

 Cena a balení

Titan gel stojí po pomyslné slevě 910 kč . Na stránce najdete informaci, která oznamuje, že máte možnost využít limitovanou slevu. Jinak byste si tento malý zázrak v podobě gelu koupili za 1820 kč . Můžeme vás však ujistit, že i když se tam půjdete podívat o půl roku, limitovaná edice bude stále aktuální. Tedy v případě, že stránku nezruší a produkt nezakáží vyrábět.

Takže, co dostanete „jen za 910 kč“? Jednu tubu s gelem. Na stránce výrobce se obsah neuvádí. Po chvíli pátrání jsme však našli fotky produktu, kde bylo uvedených 50 mililitrů . To vychází přibližně 40 kč za mililitr.

Vimax

vimax 1

Vimax je výživový doplněk zaměřen na zlepšení erekce, prodloužení pohlavního styku a mírné zvětšení penisu. Na trhu je již 15 let a mnoho mužů s ním má pozitivní zkušenost.

Vimax se užívá pravidelně na dlouhodobou regulaci problému s erekcí či předčasnou ejakulací. V jednom balení najdete až 30 tablet, což je přesně dávka na jeden měsíc.

Složení Vimax:

 • Paprika Cayenne, Avena Sativa
 • Ginko biloba, Saw Palmetto

Pokud netrpíte těžkou formou předčasné ejakulace, Vimax vám může přinést prodloužení styku až o několik minut.

 Hodnocení Titan gelu

Vše podstatné jsme v průběhu recenze zmínili. Ale shrňme si to:

Jde o podvodný přípravek a kýžený efekt se určitě nedostaví. Kdyby ano, všichni chodíme s patřičně obrovskými penisy. Jednoduše stránka prudce zavádí v různých směrech a je na tom ještě hůře než XtraSize.

Vedlejší účinky a varování

O vedlejších účincích se také nikde nedočtete. Má to asi vyvolat dojem, že žádné nemá. Svět však není takový růžový a my takoví naivní, bychom tomu věřili.

Proto, pokud se chcete vyhnout možným vyrážkám, svědění, pálení a ztrátě peněz , Titan gel si nekupujte!

5/5 - (2 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist