phallosan baleni

Phallosan

Phallosan extender pro větší penis

Stává s, že páni nebývají vždy spokojeni s tím, co jim příroda nadělila. Pokud jste si mysleli, že jinak, než chirurgickým zákrokem se váš „malý problém“ vyřešit nedá, jste na omylu. Jde to i bez drastického zásahu do vašeho organismu. Stačí vám jen správný prostředek k dosažení požadovaného výsledku. Ne, nejde o žádné pilulky ani doplňky výživy. Nemusíte do sebe nic dávat a ani jít pod nůž. Stačí, když dáte něco na sebe. V tomto případě jde o extender s názvem Phallosan. Pro nezasvěcené, extender je pomůcka pro zvětšení penisu.

Obsah článku

  1. Charakteristika
  2. Phallosan Forte
  3. Účinky
  4. Obsah balení
  5. Jak funguje
  6. Cena
  7. Hodnocení
  8. Vedlejší účinky

Charakteristika Phallosanu

Phallosan je přístroj z Německa, který funguje tak, že vytváří pomocí vakua tah. Tak pomáhá krve dostat se do topořivých tělísek v penisu a zvětšovat ho. Penis se nejen zvětšuje, ale i erekce by se měla zlepšovat. Výrobce slibuje trvalé zvětšení až o několik centimetrů. Přístroj stačí používat několik měsíců a nechat tlak působit na úd.

Výsledkem by měl být větší širší penis a díky lepšímu prokrvení i citlivější penis. Na rozdíl od pilulek na zvětšení penisu Phallosan by měl zvětšit nejen tělo, ale i žalud.

Konstrukce Phallosanu je řešena elastickým ortopedickým pásem, na který se vakuová pumpa upíná, aby panem přístroj nepadl. Je to bezbolestné a relativně pohodlné řešení. Stačí, když si na něj během prvních hodin nebo dní zvyknete. Mnozí páni i zapomenou, že ho mají nasazen. Navíc splňuje lékařské požadavky, je zdravotně bezpečný a neobsahuje latex, na který byste mohli být alergický.

Phallosan (Forte)

Pokud si na internetu budete vyhledávat Phallosan, možná vás překvapí, že vám vyhledávač vyhodí výsledky nejen na Phallosan, ale i na Phallosan Forte. Jaký je mezi nimi rozdíl? Ne velký, ale něco tam přece jen je.

Phallosan jste mohli koupit do roku 2013, kdy ho vystřídala zlepšená verze doplněná o název Forte. Ve zkratce je jeho novější verze jednodušší na používání a nenápadnější pod oblečením, pokud se rozhodnete, že používat podobný přístroj je ve společnosti vhodné. Manžetové prezervativy jsou odolnější, minipumpa je součástí balení a prstenec na penis je měkký, takže změkčující pěna již nebude nutná.

Koupit si můžete několik let už jen Phallosan Forte. Phallosan staršího typu si můžete koupit už jen z druhé ruky, ale jsme si jistý, že Phallosan je produkt, u kterého oceníte novost před nižší cenou.

Účinky

Už je vám zřejmě jasné, na co Phallosan slouží a jaké výsledky s sebou přináší. Zopakuji si to ještě jednou.

 • zvětšení penisu také o 5 centimetrů
 • zvýšení obvodu, ne jen šířky
 • vyrovnání křivého penisu
 • rovnoměrné zvětšení žaludu
 • lepší prokrvení
 • citlivější penis
 • kvalitnější erekce

Váno výsledků dosáhnete, pokud budete Phallosan používat zodpovědně a podle instrukcí.

Obsah balení

Abychom si mohli vysvětlit, jak vlastně prostředek funguje, musíme vědět, z čeho všeho se skládá a co v balení všechno dostanete.

 • ochranný prstenec na penis
 • přísavné zvony- v balení jsou na výběr až tři velikosti (S, M, L) pro spokojenost pány s jakoukoliv velikostí penisu. Pokud je vaše
 • přirození větší než nabízené zvony, máte možnost doobjednat si ještě velikost XL
 • vidlice s možností nastavení síly
 • popruh na uchycení Phallosanu
 • sací pumpa s třícestným ventilem
 • vidlice s možností nastavení síly
 • ochranná vrstva na žalud
 • video návod k použití na DVD
 • měřicí šablona pro srovnání progresu a zhodnocení výsledků

Kde sídlí?

 • AdresaSwiss Sana AnstaltKirchstr. 3LI-9490 Vaduz
 • Tel. č.: + 423 235 84 77
 • email: service@phallosan.com

Jak Phallosan funguje

Určitě si lámete hlavy nad tím, jak taková věc jako Phallosan může fungovat. Nebojte se, vše se dozvíte.

Aplikace

Jako první byste měli vzít šablonu a změřit velikost vašeho neztopořený údu. Podle velikosti vyberete správný přísavný zvon ze tří variant. Přes žalud navlečte ochranný obal podle návodu a pomocí pumpy zasuňte penis do předem vybraného přísavného zvonu. Prezervativ srolujte přes váš úd a spojte přísavný zvon se svorkou při ortopedickém pásu. Abyste dosáhli ideální výsledek, nevystavujte svůj penis příliš intenzivnímu tlaku a můžete jej používat i více než osm hodin. Doporučené maximum je 10 hodin, takže jej můžete mít na sobě klidně celou noc s pocitem, že vaše zdraví je v bezpečí.

Pokud si stále nevíte představit, jak to celé funguje a máte hlavu v smutku, že si to nijak neumíte představit, můžete si prohlédnout krátké video, kde budete názorně vidět, jak se s Phallosanom pracuje.

Cena

Určitě vás zajímá, kolik stojí zvětšení penisu pomocí Phallosanu. Můžeme s určitostí říci, že je to levnější a určitě méně drastické než plastická operace, která s sebou kromě vysoké ceny přináší i mnohé potenciální rizika.

Phallosan budete marně hledat v  lékárnách nebo na portálech jako heureka.cz. Můžete si ho objednat jedině z oficiální stránky prodejce. Zásilka je diskrétní a nebudete ani vědět, co si objednáváte. Pokud byste si přece jen nejprve chtěli prohlédnout produkt osobně, dají se koupit v lékárnách v Německu. Tam to dokonce proplácí zdravotní pojištění, protože se nepoužívá pouze na zvětšení penisu, ale i na jeho vyrovnání v případě, že je křivý.

Takže jaká je cena? Phallosan Forte stojí přesně 6650 kč. Rozhodně to není málo, ale je to jednorázová investice a lze jej používat celý život, dokud se nezničí. Při šetrném zacházení může každá věc vydržet dlouhá léta.

Vimax

vimax 1

Vimax je výživový doplněk zaměřen na zlepšení erekce, prodloužení pohlavního styku a mírné zvětšení penisu. Na trhu je již 15 let a mnoho mužů s ním má pozitivní zkušenost.

Vimax se užívá pravidelně na dlouhodobou regulaci problému s erekcí či předčasnou ejakulací. V jednom balení najdete až 30 tablet, což je přesně dávka na jeden měsíc.

Složení Vimax:

 • Paprika Cayenne, Avena Sativa
 • Ginko biloba, Saw Palmetto

Pokud netrpíte těžkou formou předčasné ejakulace, Vimax vám může přinést prodloužení styku až o několik minut.

Hodnocení

Phallosan na první pohled působí jako perfektní řešení. Bez bolesti a braní různých tabletek a přípravků. Vypadá velmi důvěryhodně díky svým certifikátem a splněným lékařským normám. Slibuje nárůst penisu i o 5 centimetrů do délky, přidává nějaké centimetry i do obvodu a nezapomíná ani na žalud penisu. Určitě má mnoho spokojených zákazníků, který by za nic na světě neměnily. V balení je rovnou více velikostí nástavců, takže se nemusíte trápit vybíráním správné velikosti a následným smutkem, pokud jste netrefili tu správnou.

Je ale málo pravděpodobné že se váš penis zvětší přes 5 cm než uvádí výrobce.

Výsledky se však dostaví až po dlouhodobém a odpovědném používání Phallosanu. Někdy můžete slibované výsledky spatřit až po osmi měsících. Jsou však lidé, kterým to nevadí a je to jen malá překážka k jejich spokojenosti.

Naproti odvážným tvrzením výrobce se na jejich stránce nenacházejí možná rizika při používání jejich produktu. I cena je na výsledný efekt poměrně vysoká. V případě reklamace nemáte téměř žádnou šanci uspět. Výrobce se odvolá na nesprávné používání Phallosanu a tam celá reklamace začíná a také končí.

Vedlejší účinky

Na stránce se vedlejší účinky nenacházejí, respektive výrobce udává, že žádné neexistují. Podle slov pravidelných uživatelů však nějaké existují. Jsou to například nepříjemné pocity při močení, pokud močíte bezprostředně po odstranění Phallosanu z penisu. Třeba počkat alespoň 15 minut, jinak je žalud ještě oteklý z vakuové pumpy a nepříjemného pocitu byste byli schopni se zbavit až po měsíci.

Třeba si dávat i pozor na to, abyste stále používali ochranný prstenec, protože bez něj by se mohly na žaludu objevit červené pupínky.

3.8/5 - (5 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist