valopron balenie

Valopron

Přírodní přípravek Valopron na erekci

valopron balenie

Valopron je přípravek na zlepšení mužské erekce na přírodní bázi. Pochází ze sousedního Česka a vyrábí ho Valqsun, který patří pod známou skupinu Walmark. Můžete si ho koupit bez předpisu , přes internet ale iv kamenné pobočce vybraných lékáren.   Doplněk výživy pomáhá zvyšovat libido, sexuální výkon a chrání před oxidačním stresem   , který je v mnoha případech „spolupachatelem“ za některá onemocnění. Díky užívání Valopronu byste měli dosáhnout vyšší výkon a udržet během něj erekci.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

 O Valopronu

Problémy s erekcí má v dnešní době, zejména kvůli uspěchané době a množství stresu, kterému se mnoho z nás podrobuje, mnoho mužů, stále mladších, takže neplatí, že problémy v sexuálním životě nemají jen starší páni. Může se s tím potýkat téměř každý a řešení je několik. Od občasného užívání tablet před stykem až po cílené užívání výživových doplňků, které můžete používat dlouhodobě. Valopron je jedním z nich.

Obsahuje přírodní složky, takže se nemusíte obávat, že do sebe budete dávat zbytečně mnoho neprospěšných látek, které místo pomoci spíše ublíží. V jeho složení najdeme silné afrodisiakum , s názvem muira puama a jiné, na které se podrobněji podíváme v části o složení.

Valopron slibuje jeho uživatelům zlepšení erekce již za dobu pravidelného užívání 2-3 měsíců. třeba dodržovat dávkování a rovněž se vyhýbat aktivitám, které by stav mohly ještě zhoršit. Mezi činnosti ničící pánskou erekci patří například kouření, pití alkoholu a stresující životní styl. Pokud se těchto neřestí nevzdáte, můžete se rozloučit s tím, že by vám jakýkoli doplněk výživy a lék pomohl na dlouhodobé bázi. Valopron pomáhá při zlepšení celkového stavu a rychlejší nápravy. Pokud jsou vaše problémy vážnější, doporučuje se návštěva odborníka.

Účinky

 • zlepšení sexuálního výkonu
 • jednodušší dosažení a udržení
 • zkvalitnění erekce

 Složení

Hlavní složky doplňku výživy Valopron jsou přírodní. Není jich mnoho, ale patří mezi ty účinnější . I díky tomu se první příznaky zlepšení projevují po dlouhodobém užívání, minimálně dva měsíce a výhodou je i to, že díky složení z přirozených substancí jej můžete používat i delší dobu bez výrazných problémů. Složení a obsah jedné tobolky je uvedeno níže:

 • muira puama – rostlina pocházející z amazonských pralesů, je to silné afrodiziakum a alkaloidy obsažené v ní velmi pozitivně ovlivňují prokrvení genitální oblasti. Na jednu kapsli připadá 150 mg muira puama, ( přečíst si o muira puama )
 • maca – další exotické afrodisiakum. Na Slovensku se byste o ní slyšeli jako o řeřiše peruánské . Je také známá jako peruánská viagra . Z toho vám musí být zřejmé, proč si právě tato rostlinka vysloužila být ve Valopronu. V jedné kapsli je ho o něco méně, ale jen o 10 mg, čili 140 mg na kapsli, ( přečíst si o maca )
 • kotvičník zemní – součást téměř každého lepšího přípravku na erekci. Je velmi rozšířený a hlavně velmi účinný při zvyšování hladiny mužského hormonu testosteronu ,
 • L-arginin – má svou podstatnou roli při syntéze oxidu dusnatého v těle, který je zodpovědný za vaši erekci. Má také vliv na mužskou plodnosť- Valopron tedy nepomáhá pouze při erekcí, ale i při kvalitě spermií.

Mezi další složky Valopronu se řadí také plnivo stearan hořečnatý E572, barvivo E171 a želatinu.

Dávkování

Pro dosažení nejpozitivnějších účinků byste měli dodržovat doporučené dávkování . Je samozřejmé, že dávkování je určeno pro dospělé muže.

Doporučené množství je 1 kapsle dvakrát denně , nejlépe 20 minut před jídlem a zapít malým množstvím tekutiny. Pokud máte zájem o jednorázové použití, dejte si dvě tobolky .

 Cena a balení

V nabídce je balení Valopronu se 60 tobolkách , což je přibližně na dva měsíce pravidelného užívání. V minulosti jste si mohli zakoupit i Valopron Maxx 20 kapslí a Valopron Maxx 30 kapslí. Pokud máte zájem o tyto dvě balení, v lékárně si je můžete koupit už jen v doprodeji . Ty jsou určeny k užití přímo před pohlavním stykem a obsahují účinnější látky.

Klasický Valopron můžete zakoupit na různých místech a od toho se odvíjí i cena. Dají se najít internetové obchody, kde doplněk výživy koupíte již za 320 kč v lékárně Dr . Max . Za poštovné nezaplatíte ani cent, protože u nich je za objednávku nad 260 kč doprava zdarma.

Dopravu zdarma nabízí i internetová lékárna v ceně 350 kč.

 Alternativa

eJoy

ejoy-1

Preparát na stimulaci správných funkcí při dosahování erekce eJoy, Vám výrazně pomůže při pravidelném užívání schopnost dosahovat erekci. Pozitivně ovlivňuje také na prostatu, co patří také mezi časté problémy této skupiny mužů.

Obsahuje až 24 tabletek v jednom balení a stačí ho užít přibližně 30-60 minut před pohlavním stykem. Pravidelným užíváním se účinek zlepšuje.

složení:

 • Maca, Tribulus terrestris, Chilli extrakt, Saw Palmetto
 • L – arginin, citrulin, Vitamíny C a D

Netřeba čekat. Dostupné řešení, na které není nutný lékařský předpis je tu i pro Vás.

 Hodnocení

Valopron je složen zejména z přírodních částí , díky čemuž lze užívat i po delší dobu. Navíc prodejce neslibuje to, co reálně nemůže splnit. Ve svých výrocích je střízlivý a rozumný. Oproti ostatním doplňkem na pánský problém s erekcí je také celkem levný a můžete si ho dovolit. Účinky se sice dostavují pomaleji a nejsou až tak dechberoucí, ale dá se říci, že Valopron mnohým určitě pomohl.

Doplněk výživy si pochvalují i ​​mnozí jeho uživatelé, kteří s ním mají osobní zkušenosti. Na portálu heureka.cz  jsou k dispozici recenze, které by vám mohly pomoci s váháním, zda to zkusit nebo ne.

Ověřený uživatel napsal:

Užívám týden a půl a cítím větší chuť na sex a intenzivnější prožívání … Ale není to zatím to, co očekávám … Protože je to výtěžek rostlin mohu to užívat neomezeně, uvidím, jak se to bude dál projevovat. .. Není to až takový drahý výrobek, takže doporučuji vyzkoušet, na každého to může ovlivnit jinak …

Ne každý je však s výrobkem spokojen. Na někoho neměl žádné účinky, ale pět připomínáme, že Valopron by měl užívat delší dobu a nečekejte, že se výsledky objeví hned na druhý čas. Třeba dodržovat i správnou životosprávu.

Vyzkoušel jsem, ale absolutně bez účinku. Ztráta peněz.

Toto je další z recenzí, tentokrát však s negativním nábojem a tak by vás mohla odradit od koupě. Pozitivní hodnocení však stále dominují nad těmi negativními.

Vedlejší účinky

Při používání se neprojevují žádné vedlejší účinky, takže pokud nejste alergičtí na nějakou z jeho složek, můžete produkt bez problémů používat.

 

5/5 - (3 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist