Climax Control

Climax Control na oddálení ejakulace

climax control krabice

Mnoho mladých ale i starších mužů v dnešní době trápí problém rychlého vyvrcholení. Tento problém mají nejčastěji muži ve věku 18 až 24. Tímto jistým problémům však trpí i muži mezi 25. až 45. rokem života, avšak takových případů je podstatně méně.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Předčasná ejakulace je hlavně intimní nebo jinak, sexuální problém. Pokud muž nezažívá naplněný sexuální styk, tento problém přechází i do jiných oblastí života. Tyto mužské problémy mohou mít později dopad i na vaši sexuální partnerku. Přichází stres, nervozita či například neustálá migréna. Kvalitní sexuální styk je důležitý pro každého muže a každé správné fungování vztahu mezi partnery.

Tip pre Vás
Potřebujete zvýšit Vaše libido, sexuální chuť nebo máte problém s výdrží? Climax Control vám může pomoci tyto neduhy eliminovat a vy budete vést vyrovnanější život. Prohlédnout stránku Climax [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Dobrou zprávou pro každého, který trpí tímto problémem je, že možností a řešení je opravdu nespočet. Trh nabízí velké množství produktů, výživových doplňků nebo léků na oddálení ejakulace. Jedním z nich je i Climax Control.

Co je Climax Control?

Climax Control není lék, ale výživový doplněk stravy, jehož hlavním účelem je oddálení vyvrcholení a tak prodloužení sexuálního aktu. Vzhledem k tomu, že tento produkt není lék, tak je naprosto skvělou první volbou pro muže, kteří dosud žádné podpůrné výrobky na oddálení ejakulace neužívali. Jeho užívání je bez menšího rizika protože nejeden o žádný lék, který by mohl mít nepříznivé vedlejší účinky.

Pokud tedy máte i vy problém se sexuálním životem a tedy konkrétně s předčasným vyvrcholením, představíme vám všechny účinky tohoto skvělého výživového doplňku. Nic nenechávejte náhodě a pokud je možnost zlepšit svůj sexuální život, proč to neudělat.

Charakteristika

 • Pomáhá s předčasnou ejakulací dlouhodobě
 • Lepší výdrž a výkon při sexuálním styku
 • Nejen delší sex, ale podáte i lepší výkon takže ty nejlepší momenty sexu už nemusí trvat jen chvíli
 • intenzivnější sex
 • delší potěšení
 • Složení na přírodní bázi
 • Výhradně čisté přírodní složení je velkým plusem pro každého muže protože nemusíte mít obavy, že vám lék způsobí nějaké problémy v podobě alergií či kožních reakcí
 • Bez nežádoucích vedlejších účinků
 • Nemusíte se bát, že přijdou nějaké negativní účinky protože tento produkt je zcela bezpečný
 • Při pravidelném užívání dlouhodobé účinky

Určitě vás potěší fakt, že dlouhodobé užívání s sebou přináší i dlouhodobé účinky, jen třeba být opravdu trpělivý, pokud ale uvidíte první výsledky, budete vědět, že Climax Control opravdu funguje a v užívání se vyplatí pokračovat

 • První výsledky již po několika dnech užívání
 • Určený pro muže, kteří dosáhli věku 18 let
 • Bezpečný doplněk stravy
 • Zlepšuje psychickou pohodu
 • Utužuje partnerský vztah
 • Zvýší mužské sebevědomí
 • Žádné obavy z předčasného vyvrcholení

Složení Climax

Díky kombinaci mnoha účinných látek je složení produktu Climax Control maximálně vyvážené.

Produkt obsahuje:

 • Kotvičník zemní – je silné afrodisiakum ntývané také tribulus terrestris, které zároveň podporuje tvorbu testosteronu. (Přečíst o tribulus terrestris)
 • Kyselinu listovou – nebo jinak také vitamin B9, který má na organismus mnohé prospěšné účinky.
 • L-Arginin – tedy aminokyselina, která má podstatný vliv na erekci.
 • Acai – má za úkol nejen zlepšit váš výkon v posteli, ale i trávení.
 • Lékořice – které ovlivňuje tvorbu hormonů a látkovou výměnu v organismu.
 • Dýni – jejímž primárním cílem je zlepšení celkového sexuálního zdraví muže a také se stará o zdraví prostaty a varlat.
 • Brusinky – které mají rovněž pozitivní vliv na zdraví prostaty.

Kromě toho obsahuje extrakt ze semen nebo pyridoxin, který působí močopudně.

Cena a balení

Výrobce nabízí tři možnosti balení, vytvořené samotným výrobcem. Tedy výrobcem doporučené balení jsou: Samostatné balení, Doporučené balení a Balení s maximálním účinkem.

 • Samostatné balení Climax Control:
  obsahuje jednu nádobku s 60ti kapslemi. Toto balení je na jeden měsíc a jeho cena je 910 kč.
 • Doporučené balení Climax Control:
  toto balení obsahuje 120 kapslí avšak dostanete k němu i jedno balení (60 kapslí) produktu Vigrax. Ten slouží ke zlepšení erekce a výrobce ho nabízí jako součást dvouměsíčního balení, které stojí 2000 kč.
 • Balení s maximálním účinkem Climax Control:
  toto balení je určeno pro maximální dosažení účinků a tudíž je to celá kúra. Cena je o něco vyšší a tedy 2800 kč. Avšak toto balení vám vydrží pololetí. Obsahuje 360 ​​kapslí produktu Climax Control a dvě balení Výrobce se zaměřil tedy na dva problémy mužů a oba doplňky stravy zakomponoval do různých balení.

Galerie Climax Control

Užívání

Klasická denní dávka výrobku Climax Control jsou dvě kapsle denně. Užívá se jedna tableta ráno a jedna večer. Nejlepší je pokud tobolky užíváte před jídlem protože tak zrychlíte jejich účinek.

První výsledky užívání můžete pocítit již o několik dní po zahájení užívání. Jako při každém výživovém doplňku je velmi individuální kdy se účinky dostaví. Závisí to nejen od organismu ale i na věku avšak obecně se u každého dostaví první účinky po pár dnech.

Hodnocení

Celkové hodnocení produktu Climax Control je více než pozitivní. Výrobce si dal záležet i na vytvoření skvělých balení a tím dává tedy možnost koupí výrobku vyřešit dva mužské problémy. Cena je o něco vyšší avšak pokud dosáhnete maximálně účinky, určitě budete spokojeni se svou nákupem.

Výrobek je vyroben z přírodních složek a tím se stává bezpečným pro každého. Produkt je kvalitní a má mnoho pozitivních ohlasů mezi lidmi.

Pokud jste se rozhodli si Climax zakoupit, rozhodně doporučujeme střední balení – budeme mít dostatek na vyzkoušení za přijatelnou cenu.

Kde koupit Climax Control?

Tento produkt na oddálení vyvrcholení si můžete zakoupit na oficiální stránce výrobce kde je to i nejbezpečnější pokud nechcete riskovat nějaké nepravé produkty. Z pohodlí domova můžete objednávat na této stránce http://climaxcontrol.cz/

Upozornění

Doplněk stravy Climax Control mohou užívat pouze muži, kteří již mají 18 let. Pro mladší muže tento produkt není vhodný. I když je výrobek čistě přírodní určitě se poraďte s lékařem pokud víte, že máte nějaké onemocnění. Není jisté jak by mohl organismus reagovat v případě, kdy užíváte nějaké léky.

V případě, že jste na některou z jeho složek alergický, produkt neužívejte nebo vysaďte v případě, pokud jste ho již začali užívat. Pokud se u vás projevila alergická reakce na některou ze složek, kontaktujte svého lékaře.

Pokud máte s Climax Control zkušenosti, podělte se o ně v diskusi pod recenzí a pomozte tak dalším uživatelem s výběrem produktu.

4/5 - (6 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist