crilex

Crillex

Doplněk stravy Crilex proti předčasné ejakulaci

Maximálnímu prožitku ze sexuálního styku mužem může bránit několik skutečností. Velmi častou je erektilní dysfunkce [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“], která postihuje až 50% mužské populace s věkem vyšším než 50 let. Druhým velkým strašákem je předčasná ejakulace [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“]. Narozdíl od erektilní dysfunkce nebrání styku jako takovému, penis je ztopořený a připraven na soulož. Avšak vyvrcholení přichází podstatně dříve , než by si pan přál, čímž se ničí sexuální život jeho i partnerky.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Na to, abyste si oddálily vyvrcholení, můžete zkoušet svou psychiku a snažit se s největším vypětím sil, svépomocí to někdy nejde. Tehdy třeba vyhledat pomoc. Jedním z řešení jsou doplňky výživy , mezi které patří i Crilex .

 O Crilexe

Crilex je doplněk výživy s velkým množstvím aktivních látek, u nichž je prokázán pozitivní vliv na pánskou erekci. Jeho složení je převážně přírodní , obsahuje ověřené substance a množství vitaminů . Užíváním doplňku zlepšíte svou erekci, oddálení ejakulace a celkově vylepšíte svůj sexuální život. Vyřešíte ním své problémy v sexuálním životě a má pozitivní vliv i na váš kardiovaskulární systém.

Mezi jeho nejúčinněji složky patří například L-Arginin , který působí jako stimulant růstového hormonu a zlepšuje sexuální výkon. Výsledky se mohou projevit již po pár dnech užívání, pro dlouhodobé výsledky se doporučuje měsíční kúra .

Účinky

 • zabraňuje předčasné ejakulaci
 • prodlužuje sexuální styk
 • zvýšení libida (chuti na sex)
 • zlepšení sexuální kondice
 • podporuje zdravou prostatu
 • vyšší kvalita semene
 • příznivý vliv na kardiovaskulární systém

 Složení

Přírodní složení Crilexu má za následek maximální účinek a téměř nulové nežádoucí účinky, díky čemuž můžete doplněk užívat i dlouhodobě. Mezi jeho složky patří:

 • Maca – zvyšuje odolnost vůči fyzické námaze a díky ní je šance na zvýšení plodnosti ( Čti o Maca )
 • L-Arginin – jak už je výše zmíněno, je to stimulant růstového hormonu, zlepšuje sex díky kvalitnější erekci
 • Schizandra čínská – extrakt se silným stimulačním a antioxidačním účinkem, působí proti únavě
 • Kotvičník zemní – přírodní afrodiziakum, které zvyšuje hladinu testosteronu, mužského hormonu
 • Ginko biloba – kouzelná rostlina, která se neužívá jen na zlepšení paměti, ale i na zlepšení erekce . Zlepšuje krevní oběh, normalizuje krevní tlak a brání vzniku krevních sraženin ( Čti o Ginko Biloba )
 • Smilax lékařský – dává do pořádku mužský hormonální systém, pomáhá při tvorbě testosteronu a progesteronu
 • Ženšen – léčí ženskou, ale i mužskou neplodnost, posiluje imunitní systém a podporuje výkonnost ( Čti o Ženšen )
 • Koenzym Q10 – nepoužívá se jen v krémech na obličej, nápomocný může být i v sexualitě, protože zajišťuje energetický metabolismus buněk a je účinný antioxidant
 • Vitamín E – rovněž považován za užitečný antioxidant, ovlivňuje tvorbu červených krvinek a podporuje růst svalové hmoty
 • Vitamín B5 – je důležitý při syntéze hormonů a zpracování přijatých živin
 • Vitamin B6 – zklidňuje a udržuje činnost ústředního svalstva

Dávkování

Doporučené jsou 4 tablety denně , dvě ráno a dvě večer. Vždy je třeba zapít sklenicí vody. Crilex můžete používat i několik měsíců bez strachu z vedlejších účinků.

 Cena a balení

Crilex si můžete koupit jako jedno balení, ve kterém je 120 kapslí, což je měsíční dávka. Je doporučeno používat přípravek alespoň měsíc. Základní balík stojí různé ceny podle stránky, která ho nabízí. Na portály porovnávání cen Heureka.cz máte na výběr z několika možností dodání, nejlevnější je stránka intimnenakupy.sk , která Crilex nabízí za 1140 kč s dopravou od 110 kč . Je jasné, že zásilka je diskrétní a bude vám doručena aniž zvědaví sousedé věděli, co si objednáváte.

Za zvýhodněnou cenu 1300 kč nabízejí dvě plus jedno balení zdarma , tedy tříměsíční kúru obsahující až 360 kapslí .

 Hodnocení

Crilex je plný přírodních léčiv s ověřeným účinkem a pozitivním vlivem na lidský organismus. Nemá téměř žádné negativní vedlejší účinky, jedním z vedlejších účinků je možno tak zlepšený kardiovaskulární systém. Je také cenově dostupný a nabízí velmi výhodnou možnost dva plus jeden zdarma , ve kterém je tříměsíční dávka.

Někteří páni uvádějí, že se pozitivní účinky dostavily již po několika dnech užívání, i když doporučený je měsíc. Jejich výkon se zlepšil io 10 minut .

Crilex

crilex balenieOvěřená kombinace čistě přírodních a ověřených složek, vitamínů a dalších prospěšných látek dělá z Crilexu zajímavý a cenově dostupný preparát na erekci či dokonce předčasnou ejakulaci.

Obsahuje až 120 kapslí v jednom balení, přičemž tabletka obsahuje 1907 mg účinných látek.

Složení:

 • L- arginin 1000 mg, Koenzym Q 10 10 mg
 • Maca (Lepidium meyenii) – extrakt 600 mg , Tribulus terrestris extrakt 140 mg , Schizandra chinensis s- extrakt 80 mg , Panax Ginseng – extrakt 28 mg , Ginkgo biloba – extrakt 20 mg , Smilax officinalis s- extrakt 10 mg
 • Vitamin E (DL -? – tokoferyl-acetát) 12 mg (100% RHP), Vitamin B5 (pantothenát vápenatý) 6 mg (100% RHP), Vitamin B6 (pyridoxin HCl) 1,4 m g (100% RHP)

Netřeba čekat. Dostupné řešení, na které není nutný lékařský předpis je tu i pro Vás.

 Vedlejší účinky

Jelikož jde o doplněk výživy na přírodní bázi, neměly by se vyskytovat žádné negativní vedlejší účinky. V případě, že jste na některou ze složek Crilexu alergický, může se vyskytnout alergická reakce. V tom případě přípravek vysaďte a kontaktujte svého lékaře.

Pokud máte s Crilexom zkušenosti, podělte se o ně v doskusii pod recenzí ovšem, kde můžete pomoci ostatním uživatelům. Diskuse je anonymní.

3.8/5 - (25 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist