femmax

Femmax

Pro kvalitní ženský orgasmus

femmax

Dlouhá léta se otázka ženského libida zanedbávala a špatně definovala. Tomu je však konec. Vyřešit problém nízké hladiny libida, si dal za úkol přírodní výživový doplněk Femmax. Je určen pro dámy, které mají pocit, že v posteli by to mohlo vypadat i lépe. Ale vlastně nejen vypadat, ale hlavně cítit.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Účinky
 3. Slození
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Upozornení

Kdysi v minulosti, kdy byla medicína ještě velmi nepřesná a často omylná, se neřešila ženská sexuální nechuť tak, jako dnes. Tento stav, kterým v minulosti trpěli mnohé dámy, převažně z vyšších vrstev, nazývali odborníci ženská hysterie. Pokud se žena chtěla z hysterie dostat, musel za ní přijít speciálně vycvičený doktor, který jí s diskrétním problémem pomohl tak, že její přivodil orgasmus. Bylo to však velmi zdlouhavé a doktora velmi rychle začala bolet ruka. Tímto způsobem vznikla první ženská sexuální pomůcka.

Dnes se, v spojitosti s touto problematikou, setkáme s pojmem sexuální frustrace, za kterou může i nízká hladina ženského libida. Nedostatek libida je to, proč ženy nejsou schopny přežít tak intenzivní zážitek, jak by možná chtěli. Moderní medicína však už dokáže pomoci, vždyť i ženy si zaslouží naplno sexuálně žít. Zapomeňte na ženské sexuální hračky a dejte si Femmax. Usnadníte tak práci sobě a svému partnerovi.

O Femmaxe

Femmax je doplněk výživy určený hlavně pro ženy, které mají snížené libido, nemají chuť na sex, chtějí zlepšit svůj výkon v posteli a prožívat orgasmus intenzivněji než dosud.  Libido znamená, velmi zjednodušeně, prožívanou intenzitu chuti na sex. Není to problém jen mužů, ale mnohem častěji žen. Zvyšte své libido prostřednictvím Femmax a staňte se rovnocennou sexuální partenrkou svému partnerovi, protože nic není důležitější, než rovnocenná spokojenost obou.

Složení Femmax

Femmax je založen na přírodní bázi a je plný rostlinných složek, které mají prokazatelně pozitivní vliv nejen na ženské libido, ale i na ženské zdraví. Mnoho ze složek, které obsahují doplněk, jsou považovány za silné afrodiziaka. Díky nim ženy zažívají intenzivní, dlouhý a procítěný orgasmus. Často krát ne jen jeden.

 Na oficiální stránce výrobku výrobce udává, že až 58% žen je sexuálně neuspokojena. Přejít na web stránku   Při sexuálním styku nedosáhne vrchol až 75% žen. To opravdu není málo a je třeba tímto číslem věnovat pozornost. Ženy, tak jako i muži, si zaslouží prožívat kvalitní sexuální život, protože pokud to tak není, zda chceme či nechceme, přenáší se to do každodenního běžného života.

Femmax slibuje téměř okamžité zlepšení situace. Orgasmus by se měl zlepšit již za neuvěřitelných 30 minut po požití doplňku. Plusem je, že ho mohou užívat ženy všech věkových kategorií. Takže je úplně jedno, jaký ročník jste, Femmax zvýší vaše libido. Dokonce, ho doporučují i sexuální odborníci.

Účinky

Užíváním Femmaxu získáte mnohem víc než jen probuzení vašeho líného libida. Mezi jeho hlavní benefity patří:

 • zvýšení libida,
 • delší a intenzivnější orgasmus,
 • dokonalé vyvrcholení,
 • více energie a vyšší ložní výdrž,
 • dosažení minimálně jednoho orgasmu během sexu.

Díky Femmaxu získáte nejen nezapomenutelný sexuální zážitek, ale také:

 • vyšší sebevědomí,
 • duševní a tělesné uspokojení,
 • lepší kvalitu života.

Co obsahuje Femmax?

Femmax je čistě přírodní přípravek, který využívá to, co nám nabízí příroda. Obsahuje několik složek, které mají vědecky podložený pozitivní vliv na ženské tělo a které se podílejí na zvýšení sexuálního apetitu.

 • extrakt Muira Puama – přezdívaný i dřevo potence, protože působí jako silné afrodisiakum a podporuje reprodukční systém. Pozitivní vliv má i na nervovou soustavu, čehož výsledkem je vnitřní pokoj.
 • L-Arginin – zvyšuje prokrvení v pánevní oblasti, urychluje hojení ran, odstraňuje odpadní látky z těla prostřednictvím ledvin, podporuje hormonální funkcie.
 • extrakt Damiána– velmi silné afrodiziakum, bez něj by mnohé přípravky byly nepoužitelné. Tělu dodává životní energii, zmírňuje úzkost, pomáhá při redukci hmotnosti, reguluje menstruační cyklus a tiší menstruační bolesti.
 • extrakt Artyčok Kardové – rostlina, která obsahuje fenolické kyseliny a flavonoidy, čímž dokáže čistit krev a to tak, že snižuje špatný cholesterol, ruk a cukr v cévách. Pomáhá při léčbě močového ústrojí, usnadňuje trávení a je považován za přírodní afrodiziakum.
 • extrakt Kotvičník zemní – známí jako „Tribulus Terrestris“, který podporuje tvorbu ženských i mužských pohlavních orgánů, zvyšuje plodnost. Tělu dodává sílu a vitalitu.
 • extrakt Zázvorník lékařský nebo zázvor má mnoho benefitů vrámci zdraví, které asi netřeba blíže specifikovat. Věděli jste, ale že je také výborným prostředkem snížení bolesti při menstruaci?
 • extrakt Americký ženšen – zvyšuje fyzickou sílu, potlačuje únavu, zlepšuje sexuální výkon a náladu.
 • extrakt Korejský ženšen nebo Ženšen pravý je jeden z nejsilnějších prostředků čínské medicíny. Je symbolem dlouhověkosti. Podporuje imunitu, celkový stav orgasmu, tvorbu hormonů a ženskou či mužskou potenciu.
 • extrakt Sibiřský ženšen – zajišťuje rovnováhu těla a ducha, udržuje mužské a ženské pohlavní hormony v normální hladině, zvyšuje libido.
 • Vitamín B3 – nazývaný také Niacin se používá ke snížení cholesterolu, na problémy s oběhovou soustavou, odstraňuje bolest hlavy, závratě, problémy s pokožkou a vlasy atď.
 • Pridané látky: oxid zinečnatý, steran hořečnatý, mikroryštalická celulóza.

Galéria Femmaxu

Dávkování

Doporučené množství tablet jsou dvě denně a to přibližně 30 – 60 minut před pohlavním stykem. Tablety nekousejte, nedrťte ani nijak jinak neupravujte. Musí se spolknout vcelku. Doplněk třeba samozřejmě zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte maximální denní dávku. Vyhnout by se mu měly dívky mladší 18 let a samozřejmě muži, pro nichž nebyl Femmax vyvinut.

Femmax cena a balení

Jakož i jiné výživové doplňky, i Femmax nabízí více variant balení. Objednat si ho můžete jen z oficiální stránky výrobce, ale na druhé straně nejde o lék, takže se k němu dostanete i bez předpisu. Nemusíte se obávat, zásilka vám přijde v diskrétním balení.

 • V jednom balení Femmaxu je 10 kapslí červené barvy za 1000 kč. To je vhodná volba na prvotní zkušenost s produktem. Můžete zjistit, zda přípravek funguje podle vašich nebo partnerových predstáv.
 • Najobľúbenejšou možností pro zákaznice je druhá možnost, kdy si objednáte dvě balení a třetí dostanete zdarma. Za 30 kapslí tedy zaplatíte 2000 kč.
 • Najvýhodnejšou variantou je balení za 3000 kč. Obsahem tohoto balíčku je až šest balení Femmaxu. Znamená to, že zaplatíte tedy jen za polovinu a druhou dostanete zdarma.

Výhodou koupě je, že ať už se rozhodnete pro jakýkoliv balíček, ani při jednom neplatíte poštovné.

Hodnocení

Femmax je opět jeden z produktů, který využívá naplno to, co nám poskytuje příroda. Ve svých tvrzeních jsou výrobci mírně odvážnější a slibují něco, co možná nepociťuje mnoho žen při jeho užívání okamžitě. Dá se však říci, že vzhledem k tomu, že se prodává v několika zemích, má svou základnu věrných uživatelek. Informace o složení jsou dostupné, dají se snadno vyhledat, a pro nás i docela sympatické. Zajímavé jsou možnosti ušetření při koupi. Nejvíce ušetříte při koupi 6-ti balení. Zaplatíte sice 117 €, ale přesně tolik, v porovnání s koupí jednoho balení, i ušetříte.

Vedlejší účinky

Pokud nejste alergická na některou ze složek Femmaxu, neměli byste mít s jeho užíváním problém. Nedisponuje žádnými vedlejšími účinky, ale některé ženy se domnívají, že při jeho užívání pociťovali bolesti hlavy.

Alternativa

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je speciálně navržený přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podporuje sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

Nejčastější otázky o Femmax

Čo je to Femmax?

Femmax je doplněk přírodní doplněk určený převážně pro málo sexuálně aktivní ženy. Jeho složení, které sestává z extraktů bylin na dráždění libida a vitamínů na podporu energie, má predispozici podráždit ženské libido a pohrát se se ženskými chúťkami.

Aké jsou účinky Femmaxu?

Mezi top účinky Femmaxu patří nastartování ženského libida, citlivější orgasmus a zvýšení energie nejen v běžném životě, ale i v posteli.

Má Femmax nějaké vedlejší účinky?

Pilulky jsou vyrobeny z přírodních látek, proto výskyt nežádoucích účinků je minimální. Minimum žen uvádí jako vedlejší účinek bolest hlavy a mírné zvýšení krevního tlaku.

Dá se koupit Femmax v lékárně?

Femmax zatím nemá pokrytí v kamenných lékárnách, tedy není možné se k němu dostat prostřednictvím lékáren. Koupit si jej můžete pouze prostřednictvím internetu na oficiální stránce prodejce. Může to být však i výhodou, protože máte garanci originality a víte, že nejde o žádnou napodobeninu.

Aké jsou zkušenosti a reálné recenze s Femmax?

Ženy, které užívaly Femmax tvrdí, že výraznou změnu pocítili až po dlouhodobějším užívání pilulek. V prvních dnech nenastala téměř žádná změna. Nástup účinku je pozvolný, těžko zkoumání. Viditelné výsledky lze očekávat po užívání 10 dní. Největší výraznou změnu si ženy všimli hlavně při zvýšené energii a citlivějších orgasmů. Přestože se Femmax prodává až v 14 zemích a má potenciál udělat ženy sexuální spokojenějšími, jestli je to však jen placebo nebo fakt, těžko povedať.

Koľko stojí Femmax?

Cena Femmaxu se pohybuje od 1000 do 3000 kč. Záleží na množství, resp. na balíčku, který si vyberete. Základní balíček, který sestává z jednoho balení (10 ks tabletek) stojí 1000 €. Sice dost, ale výhodou je možná garance vrácení peněz do 90 dnů (za nepoškozené a neotevřené balení, na vlastní náklady) a že při jakékoliv formě platby, ať už na dobírku nebo přes bankovní převod, neplatíte poštovné. To hradí samotný distribútor.

Kedy pocítím první účinky Femmax?

Účinky nástupu Femmax jsou vysoce individuální a záleží od vašich predispozici. Výrobce slibuje pocítění změny již po 30 min. od užití tabletky. Většina žen však tvrdí, že změnu zaznamenali až po 10 dni užívání 2 tablet denně. To je podstatná nevýhoda, neboť jedno balení obsahuje pouze 10 tablet. Účinek může nastupovat velmi pozvolna a z toho důvodu si mnohé ženy výraznou změnu hned ani nevšimnou.

4.3/5 - (3 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist