orální sex

Orální sex

Jak mít orální sex?

Je mnoho různých způsobů jak se říká orálnímu sexu. Orální sex znamená  používání jazyka a úst k podněcování partnerových genitálií  – ale chcete to dělat dobře a být připraven?

Obsah článku

  1. Pro muže
  2. Pro ženy
  3. Bezpečnost

Mohu mít orální sex?

orální sex

Stejně jako v případě pohlavního styku , je velké rozhodnutí zda začít s orálním sexem a poznáváním partnerova těla a vydat se touto cestou nebo ne. Pokud se vás snaží někdo přesvědčit k orálnímu sexu těmito větami, promyslete si, zda to opravdu chcete a není to pro vás jen věc z donucení:

„To neznamená, že budeme mít skutečný sex – stále zůstaneš pannou“

„Pokud nechceš mít sex, můžeš mě alespoň uspokojit ústy“

„Není to stejně riskantní jako mít pohlavní styk.“

Orální sex je dobrým způsobem, jak objevovat nové potěšení se svým partnerem, aniž byste měli pohlavní styk. Takže pokud jste spokojený a šťastný s osobou, kterou máte u sebe, je to úžasná cesta jak se fyzicky dostat blíže k člověku a zjistit navzájem co se komu líbí a co ho vzrušuje.

Mnoho lidí zjišťuje, že když mají poprvé orální sex-ať už ho dávají nebo príjmajú- jsou velmi nervózní . Nezapomínejte, že každý jsme jiný a proto chvíli trvá, než přijdete nato, co dělá někomu dobře a co ne.

 Orální sex mužem

Pokud má muž erekci , pak je pravděpodobné, že je připraven a dost nabuzený k tomu, abyste ho uspokojili orálním sexem. Je na vás, zda najkôr použijete ruku, předtím než se rozhodnete uspokojit ho ústy. Pokud jste si neni jist jak hluboko dokážete proniknout ústy k jeho kořenu, chyťte si penis palcem a ukazováčkem, čímž si uděláte měřítko jak nejhlouběji si ho chcete strčit do úst. Můžete se pohybovat pěkně pomalu směrem dolů tak daleko, dokud je vám to stále komfortní.

Mnoho mužů považuje orální sex za velmi citlivý, proto začněte opatrně a pomalu , pedtím než začnete s rychlejším tempem. I když se rozhodnete, že svému partnerovi poskytnete orální sex,   neznamená to, že ho budete muset nechat, aby ejakuloval do vašich úst.   Samozřejmě v případě má-li ochranu, nebude to takový problém, a oba jste chráněni před sexuálně přenosnými infekcemi a HIV . Také to záleží na Vás, jak dlouho chcete orální sex vykonávat.

 Orální sex ženám

Obvykle je dobrým nápadem začít líbáním a dotýkáním se předtím než se rozhodnete ženu udělat ústy. Dopřejte si čas na prozkoumání vnitřní části stehen a oblasti kolem vagíny, abyste jí pomohli se nastartovat. Nejcitlivější částí ženské vagíny je klitoris , který má více než 8000 nervových zakončení. Celá pánevní oblast má však okolo 15000 nervových zakončení, což znamená, že je velmi citlivá. Jemně oddělte vnější pysky na vagíně a těsně nahoře nad vchodem do vagíny se nachází klitoris. Začněte pomalu, uvolněně a dělejte pomalé pohyby jazykem, postupně zrychlujte své tempo a spevňujte jazyk.

Důležitá je vždy komunikace. Vždy si musíte ujistit, že se to, co děláte, vaší partnerce líbí a není jí to nepříjemné. Naoľko se jedná o velmi citlivou oblast, je mnohem jednodušší způsobit bolest nebo nepříjemné pocity . Proto opatrně se zuby a tlakem!

Podporte chut na orál!

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je speciálně navržen přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podpoří jejich sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]…

 Nezapomínejte na bezpečnost a buďte si jisti, že to chcete

Orální sex sice není nejbezpečnější alternativou k pohlavnímu styku, avšak nemůžete při něm otěhotnět . Sexuálně přenosné infekce jako herpes, kapavka a syfilis jsou však přenosné i tímto způsobem, proto byste se měli chránit použitím kondomu nebo zubní přihrádky (tenký, malý plast, který zakrývá vagínu). I když riziko je velmi nízké i pohlavní choroba jako HIV může být přenosná tímto způsobem. K tomu může přijít v případě, že osoba, která přijímá orální sex má nějakou infekci, nebo vředy v oblasti genitálií, popřípadě jestliže osoba která provádí orální sex má v ústech vředy nebo krvácející ranky.

Proto byste se měli v případě, pokud máte v ústech nebo v okolí vagíny, penisu nějaké vřídky vyhnout orálnímu sexu . Může to být signálem nějaké infekce, proto je lepší, pokud se předtím necháte vyšetřit lékařem . Stejně byste si měli být vědomi, že infekci můžete dostat orálním sexem ačkoliv nemáte žádné známky a symptomy infekce.

Rozhovor s partnerem předtím, než se rozhodnete mít orální sex, Vám pomůže vyjasnit si všechny věci. Může to být sice nepříjemné, ale je to důležitá část když chcete mít sex a v případě pokud vám takový rozhovor dělá problém, znamená to, že ještě nejste připraveni začít s orálním sexem.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...
4.7/5 - (6 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist